Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (10)Конференції і вісники (6)Періодика (5)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Джерелознавство<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Бугаєва, О.
    Інформаційні ресурси музеїв Києва: проблема джерел Української іконографії [Текст] / О. Бугаєва // Бібліотечний вісник. - 2008. - №3. - С. 28-36
Рубрики: Джерелознавство
Кл.слова (ненормовані):
джерела української біографістики, інформаційні ресурси, Український національний біографічний архів, музеї Києва
Анотація: У статті розглядається проблема іконографічних джерел як одного з пріоритетних напрямів української біографістики. На основі аналізу експозиційних фондів музейних установ Києва здійснено спробу узагальнення їхнього наявного іконографічного ресурсу.


Знайти схожі

2.


    Віслобоков, Кирил.
    Литовський статут та "Права, за якими судиться малоросійський народ" [Текст] : (джерелознавчий аспект) / Кирил Віслобоков // Бібліотечний вісник. - 2004. - № 2. - С. 32-35
Рубрики: Історія України, XVIII ст.
   Джерелознавство



Знайти схожі

3.


   
    Гійом Левассер де Боплан. "Опис України". Матеріали до уроків історії України в 8 класі [] : методичний матеріал // Історія в школах України. - 2008. - № 5 . - С. 47-49
Рубрики: Історія України--Козацька доба
   Джерелознавство

Кл.слова (ненормовані):
козаки -- ремесла -- кримські татари -- повинності
Анотація: У публікації мовою джерел йдеться про козаків. Їхні традиції, звички, ремесла, якими вони займалися. Також приділено увагу такій категорії українського населення, як селяни, а саме - їх життя та повинності щодо панів.

Є примірники у відділах:
Інв.1 - Б.ц. (вільний)

Знайти схожі

4.


    Гваньїні, О.
    Хроніка Руської землі, в якій міститься стислий опис всіх міст, замків і провінцій, що їй належать. Тут також генеалогія тих давніх князів та монархів, з котрих пішли зацні й великі роди на Русі. А це є книга 3. [Текст] / О. Гваньїні; Пер. з пол. Ю. Мицика за участю О. Дячука ; Післямова Ю. Мицика // Всесвіт. - 2000. - N: 11/12. - С. 116 - 156.
Рубрики: Історія України--Київська Русь
   Генеологія

   Джерелознавство



Знайти схожі

5.


    Горенко, О. М.
    Український метанаратив в епоху пропаганди [Текст] / О.М. Горенко // Український історичний журнал. - 2014. - № 2. - С. 4-22
Рубрики: Джерелознавство
Анотація: Розглядаються концептуальні і понятійно-термінологічні особливості метанаративу як методу. Акцентується необхідність посилення комунікативного потенціалу українського гранд-наративу.


Знайти схожі

6.


    Давидюк, Руслана.
    Історико-краєзнавче дослідження про клекотів село на межі Галичини й Волині [Текст] : рецензия / Руслана Давидюк // Краєзнавство. - 2013. - № 1. - С. 227-229
Рец. на Стрільчук В. Клекотів - село на кордоні / В. Стрільчук. - Дрогобич : "Трек ЛТД" 2012. - 416 с. : іл.

Рубрики: Джерелознавство


Знайти схожі

7.


    Козоріз, Віктор.
    Михайло Максимович та його діяльність у Золотоніському повітовому земстві [Текст] / Віктор Козоріз // Краєзнавство. - 2013. - № 1. - С. 181-187. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Джерелознавство
   Видатні вчені--Україна, 19 ст.



Дод.точки доступу:
Максимович, Михайло \про нього\

Знайти схожі

8.


    Колесник, І. І.
    "Повернення до речей" як перспектива історичних досліджень [Текст] / І.І. Колесник // Український історичний журнал. - 2012. - № 3. - С. 183-210
Рубрики: Джерелознавство
Анотація: Розглядається проблема "матеріального повороту" в історичних дослідженнях, сутність якого повязана з новими формами концептуалізації речей.


Знайти схожі

9.


    Кучерук, О.
    Влада очима історії [Текст] / О. Кучерук // Наука і суспільство. - 2006. - № 9-10. - С. 23-26
Рубрики: Джерелознавство
Анотація: Українська фалеристика у 20 столітті пройшла кілька етапів, що відповідали окремим етапам боротьби та державного будівництва України. З відновленням незалежності Україна запровадила повноцінну систему державних нагород.


Знайти схожі

10.


    Кушнір, В. Г.
    Погосподарські книги як етнографічне джерело [Текст] / В. Г. Кушнір // Народна творчість та етнологія. - 2021. - N 2(березень-квітень). - С. 58-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Етнографічна джерела
   Джерелознавство

Кл.слова (ненормовані):
погосподарські книги -- трансформації етнічної ідентичності
Анотація: На прикладі погосподарських книг сільської ради українського села з часткою молдовського населення розглядаються можливості їх використання для вивчення динаміки і трансформації етнічних ідентичностей в українсько-молдовській порубіжній зоні. Використано записи із книг як ілюстрацію цих процесів у 1940-1950-х роках.


Знайти схожі

 1-10    11-12