Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Публічні фінанси<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-11 
1.


    Андрійко, О.
    Нові підходи до регулювання публічних фінансів та публічних видатків [Текст] : рецензия / О. Андрійко // Право України. - 2005. - № 1. - С. 132-133
Рец. на Нечай А. Проблеми правового регулювання публічних фінансів та публічних видатків / А. Нечай. - .- Чернівці, 2004.- 264 с.

Рубрики: Фінансові ресурси--Правове регулювання
   Управління фінансами

Кл.слова (ненормовані):
Публічні фінанси -- Публічні видатки


Знайти схожі

2.


    Стефанюк, І. Б.
    Взаємовідносини державного і місцевих бюджетів України у 2010 р. [Текст] / І. Б. Стефанюк // Регіональна економіка. - 2011. - № 2 . - С. 103-114 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеві бюджети України--Міжбюджетні трансферти
   Міжбюджетні відносини в Україні

Кл.слова (ненормовані):
місцеве самоврядування -- публічні фінанси -- внутрішній і зовнішній аудит
Анотація: Шляхом розкриття існуючих типів взаємовідносин між державою і місцевим самоврядуванням визначено об'єктивну необхідність здійснення Рахунковою палатою зовнішнього аудиту місцевих бюджетів.


Знайти схожі

3.


    Клімова, Світлана.
    Види нормативних актів управління у сфері публічних фінансів [Текст] / Світлана Клімова // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 11. - С. 126-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Публічні фінанси--Управління--Нормативні документи--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
індивідуальні акти управління -- публічні фінанси
Анотація: У статті розкрито зміст нормативних актів управління у сфері публічних фінансів, дано характеристику основних видів нормативних актів за суб’єктами, що їх видали. Запропоновано вдосконалення правового забезпечення процесу планомірного утворення, розподілу та використання публічних грошових фондів здійснити шляхом прийняття Адміністративно-процедурного кодексу України (закону про адміністративну процедуру) та закону про нормативно-правові акти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Бухтарова, Аліна Геннадіївна.
    Науково-методичні підходи до трактування поняття корупція у системі публічних фінансів* [Текст] / Аліна Геннадіївна Бухтарова, Анна Валеріївна Войтович, Єлизавета Вячеславівна Мордовець // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 5. - С. 10-14. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Корупція--Державні злочини--Соціальні злочини--Україна
Кл.слова (ненормовані):
корупція -- запобігання корупції -- публічні фінанси -- боротьба з корупцією
Анотація: Дослідження виконане у рамках держбюджетної науково-дослідної роботи 0118U003585 “Формування системи забезпечення прозорості публічних фінансів як передумова боротьби з корупцією в Україні”.


Дод.точки доступу:
Войтович, Анна Валеріївна; Мордовець, Єлизавета Вячеславівна

Знайти схожі

5.


    Маринчак, Євген.
    Поняття та правова природа податкового суверенітету [Текст] / Євген Маринчак // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 207-213. - Бібліогр. 18 назв
Рубрики: Податкова система--Податковий суверенітет--Поняття--Правова природа
Кл.слова (ненормовані):
публічні фінанси -- податкова юрисдикція -- фінансово-правовий зв'язок
Анотація: Досліджуються погляди науковців на політичний суверенітет, робиться ретроспективний аналіз наукових позицій на цю правову категорію. Звертається увага, що суспільство організовується у форму держави за певними особливими характеристиками, що ідентифікують його з-поміж інших спільнот та навколо певних ідеалів. Єдиним джерелом влади в сучасній правовій державі є народ – населення цієї держави, що здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Є примірники у відділах:
СПІ (вільний)

Знайти схожі

6.


    Бернацький, Іван.
    Правові методи публічної фінансової діяльності фінансових установ [Текст] / Іван Бернацький // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 163-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансові установи--Публічна фінансова діяльність--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
публічні фінанси -- фінансовий потік -- регулювання -- криптовалюта -- бюджет -- контроль
Анотація: Здійснено оцінку сучасних векторів розвитку публічної фінансової діяльності фінансових установ України на основі методів реалізації фінансово-правових відносин та визначення потенціалу їх розвитку з урахуванням діджиталізації фінансових потоків. Узагальнено методи публічної фінансової діяльності фінансових установ, що стосуються мобілізації публічних фінансових ресурсів; розподілу публічних фінансових ресурсів; використання публічних фінансових ресурсів. Виділено загальні та специфічні методи публічної фінансової діяльності фінансових установ.


Знайти схожі

7.


    Тильчик, В’ячеслав.
    Забезпечення запобігання корупції в контексті підвищення прозорості й підзвітності публічних фінансів / В’ячеслав Тильчик, Наталія Шпак // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 133-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий контроль--Адміністративно-правове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
запобігання корупції -- публічні фінанси
Анотація: Забезпечення прозорості публічних фінансів для контролю за ефективністю їх розподілу стає запорукою успіху процесу реформ у всіх сферах національної економіки. Потенційні рішення щодо подолання корупційних ситуацій, пов’язаних із фіскальною діяльністю, можуть бути розглянуті в рамках таких технологічних розробок: технології розподіленої книги, з яких Blockchain є одним із прикладів за умови правильного проєктування та керування, можуть зберігати особисту інформацію та інформацію про транзакції надійно й відкрито. Незмінний слід угод також може використовуватися державними аудиторами та сприяти виконанню їхніх повноважень; відкриті дані або великі дані, зростаюча кількість країн, які забезпечують відкритий доступ до даних у машиночитаному форматі, що дає користувачам досліджувати, аналізувати та повторно використовувати дані для підвищення прозорості та підзвітності, наприклад, показавши, куди і як витрачаються публічні фінанси.


Дод.точки доступу:
Шпак, Наталія

Знайти схожі

8.


    Пришва, Надія.
    Дискусійні питання щодо правового регулювання неподаткових обов’язкових платежів до позабюджетних фондів коштів [Текст] / Надія Пришва // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 156-160. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Позабюджетні фонди--Обов'язкові платежі--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
парафіскальні платежі -- публічні фонди -- публічні фінанси -- публічні інтереси -- квазіпублічні фонди -- обов’язкові платежі -- неподаткові доходи
Анотація: У статті розглядаються неподаткові обов’язкові платежі до позабюджетних фондів коштів, визначаються їх види. Особливу увагу приділено платежам, які в наукових джерелах отримали назву «парафіскалітети». До останніх відносять встановлені державою обов’язкові платежі, що зараховуються до фондів коштів юридичних осіб публічного чи приватного права, що залучені державою до реалізації публічних функцій економічного та соціального спрямування. Розглянуто правову природу платежів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, винагороди (відрахування) для компенсації втрат правовласників від приватного копіювання, плати за розподіл газу тощо. З’ясовано місце цих платежів у системі публічних доходів. Розглянуто питання доходів квазіпублічних фондів коштів, підстави їх поділу на публічні та приватні доходи.


Знайти схожі

9.


    Хмельков, А. В.
    Фінансові інститути і фінансовий контроль [Текст] / А. В. Хмельков // Економічна теорія. - 2021. - № 2. - С. 47- 64. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фінансовий контроль--Фінанси--Теорія--Дослідження
   Економічний розвиток--Інституційні проблеми

Кл.слова (ненормовані):
інститут контролю -- інституційна інфраструктура -- публічні фінанси
Анотація: Визначено, що інститут фінансового контролю має чітко окреслені межі застосування в суспільстві, сфера його прямого застосування – це формування, розподіл та використання публічних фінансів. Показано, що інститут контролю має бінарну природу, врахування якої дає змогу розрізнити його формальний та неформальний зміст і знаходити шляхи підвищення ефективності його використання. Неформальний зміст інституту контролю пов'язаний з фінансовою мораллю суспільства та його членів, а формальний – з компетенцією, або практичною діяльність агентів інституту контрою як його структурних елементів на користь суспільству у вигляді фінансової вигоди.


Знайти схожі

10.


    Фролов, Сергій.
    Особливості розвитку фондового ринку України як складової фінансової безпеки держави [Текст] / Сергій Фролов, Володимир Орлов, Марія Диха // Світ фінансів. - 2022. - Вип. 2. - С. 8-21 : рис., табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий ринок--Фондовий ринок--Україна
   Фінансова безпека України

Кл.слова (ненормовані):
фондові біржі -- фінансові ризики -- публічні фінанси -- корпоративні фінанси
Анотація: У статті проаналізовано стан та виявлено особливості розвитку сучасного фондового ринку України, розкрито його вплив на стан фінансової безпеки держави.


Дод.точки доступу:
Орлов, Володимир; Диха, Марія

Знайти схожі

 1-10    11-11