Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=державно-приватне партнерство<.>
Загальна кількість знайдених документів : 28
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-28 
1.


    Коваль, Н. В.
    Проблеми функціонування житлово-комунального комплексу та його вплив на соціально-економічний розвиток України [Текст] / Н. В. Коваль // Регіональна економіка. - 2009. - № 4. - С. 197-203. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житлово-комунальне господарство--Послуги
   Житлово-комунальне господарство--Державне управління

   Соціально-економічний розвиток--Регіональна політика--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Державно-приватне партнерство -- Житловий фонд
Анотація: Проведена оцінка сучасного стану житлово-комунального комплексу України. Розкрито необхідність розвитку та застосування сучасних організаційних та економічних механізмів впровадження перспективних розробок у житлово-комунальному комплексі.


Знайти схожі

2.


    Мельник, М. І.
    Інститут соціально орієнтованого бізнес-середовища в економічних відносинах: цілі та інструменти стимулювання [Текст] / М. І. Мельник // Регіональна економіка. - 2010. - № 1. - С. 15-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бізнес--Соціальна відповідальність
   Національна економіка--Розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Згуртованість -- Соціальне партнерство -- Соціальний маркетинг -- Державно-приватне партнерство
Анотація: Запропоновано принципи та критерії формування інституту соціально орієнтованого бізнес-середовища: узагальнено загрози соціально-економічного хароактеру в результаті трансплантації норм інституту соціально орієнтованого бізнес-середовища в економічних відносинах; проаналізовано основні тенденції та чинники розвитку соціального партнерства в Україні; розроблено цільову модель формування соціально орієнтованого бізнес-середовища, яка розкриває механізми інституціалізації норм соціально відповідальної поведінки бізнесу, задоволення соціальних потреб суспільства, забезпечення соціальної згуртованості бізнесу, підвищення іміджу соціально відповідальних суб'єктів бізнесу та реалізації організаційно-економічних інструментів стимулювання соціально відповідальної поведінки вітчизняних суб'єктів підприємництва.


Знайти схожі

3.


    Федулова, Л.
    Шляхи розвитку науки в посткризовий період [Текст] / Л. Федулова // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 3. - С. 3-13 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Наука--Інноваційний розвиток, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
Інновації -- Трансфер технологій -- Схеми глобального співробітництва -- Державно-приватне партнерство -- Старт-ап компанія -- Технологічна платформа
Анотація: У статті розкрито особливості наукової діяльності на початку ХХІ ст., проаналізовано вплив глобальної фінансово-економічної кризи на стан науки, розглянуто форми і схеми співробітництва між науковими інституціями і окремими вченими. На основі узагальнення світового досвіду запропоновано низку напрямів упровадження організаційно-інституційних механізмів з метою активізації наукової діяльності в Україні, обгрунтовано їхню роль у посиленні впливу науки на проведення технологічної модернізації національної економіки.


Знайти схожі

4.


    Гриценко, Л. Л.
    Обґрунтування моделей оптимізації участі держави у фінансуванні проектів в умовах інвестиційної взаємодії з бізнесом [Текст] / Л. Л. Гриценко // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 2. - С. 34-40 : форм. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Економіка -- Управління національним господарством--Державна інвестиційна політика--Фінансування інвестиційних проектів
Кл.слова (ненормовані):
державно-приватне партнерство
Анотація: У статті розглянуто проблеми участі держави й приватного бізнесу у фінансуванні інфраструктурних проектів і забезпеченні соціально-економічного розвитку країни. Обґрунтовано необхідність оцінювання та досліджено моделі оптимізації меж участі держави у фінансуванні інфраструктурних проектів в умовах інвестиційної взаємодії з бізнесом.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Матвієнко, Анатолій.
    Державно-правове регулювання туристичної галузі в Україні: історичний аспект [Текст] / Анатолій Матвієнко // Юридична Україна. - 2014. - № 2. - С. 19-23. - Бібліогр. в примітках: с. 23
Рубрики: Туристична індустрія--Державно-правове регулювання--Історичний аспект--Україна
Кл.слова (ненормовані):
туризм -- системний розвиток -- державно-приватне партнерство -- ефективна модель
Анотація: Досліджено правову природу державно-правового регулювання туристичної галузі в Україні в новітній парадигмі українського права. Доведено, що ефективність державно-правового регулювання в туризмі в нашій державі суттєво залежить від стабільності у функціонуванні органів державної влади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Задихайло, Д.
    Окремі завдання оптимізації правового забезпечення господарських відносин [Текст] / Д. Задихайло // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 1. - С. 121-130. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Господарське право--Державно-приватне партнерство
Кл.слова (ненормовані):
правовий господарський порядок -- державно-приватне партнерство -- макроекономічне регулювання
Анотація: У статті розглянуті питання встановлення системного зв’язку між категоріями "правовий господарський порядок", і "конституційний економічний порядок", акцентовано увагу на потенційних можливостях застосування механізму державно-приватного партнерства у відносинах держави з олігархічними холдингами та піднято проблему правової регламетації й міжгалузевого характеру державного макроекономічного регулювання.


Знайти схожі

7.


    Кушнір, Ніна.
    Інституціональні аспекти розвитку рекреаційних підприємств у сучасних умовах [Текст] / Ніна Кушнір, Ольга Дячук, Діана Войтович // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 56-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємства--Рекреаційні--Інституціональний розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
туризм -- оздоровчі підприємства -- підприємництво -- інвестиційні ресурси -- державно-приватне партнерство -- природно-рекреаційний потенціал -- оренда -- концесії
Анотація: Розглянуто перспективні напрями розвитку рекреаційних підприємств на основі угод оренди та концесії щодо використання рекреаційного потенціалу територій, а також формування кластерних утворень. Доведено,що концесійна та орендна форма організації діяльності рекреаційних підприємств дасть можливість налагодити інвестиційні відносини між органами державної влади, місцевого самоврядування та домогосподарствами, з одного боку, і концесіонером-інвестором – з другого. Встановлено, що поширення концесійних угод у сфері рекреаційного підприємництва в зоні осушувальних меліорацій дасть можливість хоча б частково подолати тотальний дефіцит залучення в економіку цих територій іноземних інвестицій та передового зарубіжного досвіду. Більше того, поширення концесійних угод на корпоративний і комунальний сектори, а також сектор домогосподарств сприятиме легалізації цілого комплексу видів діяльності, які на даний момент перебувають у тіні.


Дод.точки доступу:
Дячук, Ольга; Войтович, Діана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Степенко, Олексій.
    Управління земельними відносинами в Україні: механізми та напрями розвитку [Текст] / Олексій Степенко, Оксана Сакаль // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 39-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні відносини--Управління--Україна
Кл.слова (ненормовані):
соціально-економічні відносини -- земельні ресурси -- землекористування -- організаційна структура -- державно-приватне партнерство
Анотація: Систематизовано та вдосконалено теоретико-методологічні засади управління суспільними відносинами щодо використання та охорони земель і розроблення на цій підставі інноваційної моделі механізмів розвитку земельних відносин в Україні у контексті забезпечення сталого розвитку. Визначено сутнісні ознаки й поняття управління земельними ресурсами та землекористуванням як економічної функції власності на землю – важливої складової системи економічно ефективного та екологічно орієнтованого розвитку землекористування.


Дод.точки доступу:
Сакаль, Оксана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Васильєв, Анатолій.
    Економічне регулювання використання земель водного фонду: регіональні особливості [Текст] / Анатолій Васильєв // Економіст. - 2014. - № 11. - С. 53-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Водні ресурси--Використання земель--Регіональні особливості
Кл.слова (ненормовані):
водні об'єкти -- територіальна диференціація -- оренда -- державно-приватне партнерство
Анотація: У статті обґрунтовується необхідність формування сучасної системи економічного регулювання використання земель водного фонду в умовах поглиблення інституціональних трансформацій у водогосподарському комплексі. Проаналізовано територіальну неоднорідність частки земель водного фонду в загальній площі земель та частки природних водотоків (річок та струмків) у загальній площі земель водного фонду. Запропоновано перспективні напрями формування сучасної системи економічного регулювання використання земель водного фонду на основі створення інститутів державно-приватного партнерства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Гавриш, О. А.
    Особливості інноваційного розвитку космічної галузі України на початку ХХІ ст. [Текст] / О. А. Гавриш, С. В. Войтко, Ю. В. Бухун // Економіка України. - 2014. - № 8. - С. 34-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічна техніка--Інноваційний розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
проривні інновації -- комерціалізація -- інвестиційна політика -- державна програма -- ринок супутників -- державно-приватне партнерство
Анотація: На основі концепції «проривних інновацій» розглянуто особливості інноваційного розвитку космічної галузі України. Проаналізовано Державну космічну програму України в контексті тенденцій розвитку світового ринку космічних послуг. Виокремлено проблеми та запропоновано пріоритетні напрями комплексного розвитку вітчизняної космічної галузі на основі комерціалізації інноваційних технологій.


Дод.точки доступу:
Войтко, С. В.; Бухун, Ю. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-28