Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=податкове законодавство<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-11 
1.


    Могилова, М. М.
    Амортизаційна політика в аграрному секторі України: історико-економічний аспект [Текст] / М.М. Могилова // Економіка АПК. - 2005. - № 9. - С. 58-64. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Аграрний сектор України--Амортизація--Нарахування
   Економіка АПК

Кл.слова (ненормовані):
Економічна модель -- Відтворювальні процеси -- Основний капітал -- Податкове законодавство
Анотація: Формування оптимальної амортизаційної політики на макро- та мікрорівні неможливе без аналізу відтворювальних процесів з використанням діалектичного методу, який передбачає їх вивчення в історичному аспекті, й аналізу - через призму базисних інститутів економіки, зокрема інституту влади. Ці положення зумовлюють актуальність статті.


Знайти схожі

2.


    Малюга, Л. М.
    Організаційно-економічний механізм стимулювання інноваційної діяльності в АПК [Текст] / Л. М. Малюга, А. С. Музиченко // Економіка АПК. - 2009. - № 11. - С. 38-43. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Промисловість--Модернізація--Україна
   Економіка України--Інвестиційний простір

Кл.слова (ненормовані):
Податкове законодавство -- Фінансово-кредитна політика -- Інформаційно-консультаційне забезпечення -- Посередницька діяльність
Анотація: Проаналізовано принципи, мету, склад та основні умови формування організаційно-економічного механізму стимулювання інноваційної діяльності в АПК. Доведено, що сталий розвиток АПК в умовах прискорення глобалізаційних та інтеграційних процесів можливий на інноваційно-інвестиційних засадах.


Дод.точки доступу:
Музиченко, А. С.

Знайти схожі

3.


    Скутельник, Петро.
    Особливості участі податкових органів у процедурах банкрутства [Текст] / П. Скутельник // Юридична Україна. - 2011. - № 12. - С. 42-46. - Бібліогр. в примітках: с. 46
Рубрики: Банкрутство--Фінансово-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
податкове законодавство -- господарські суди
Анотація: Аналізуються питання участі податкових органів у процедурах банкрутства. Розглядаються положення чинного законодавства стосовно регулюванняфінансово-правових аспектів банкрутства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Орлова, Валентина.
    Критичний аналіз змін в обліку статутного капіталу [Текст] / Валентина Орлова, Софія Кафка // Економіст. - 2014. - № 2. - С. 51-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Статутний капітал--Нормативні документи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фінансова звітність -- податкове законодавство -- План рахунків
Анотація: Зміни бухгалтерського обліку господарських операцій, активів, капіталу та зобов'язань підприємств України головним чином спричинені нововведеннями податкового законодавства. Такі зміни останнім часом торкнулися статутного капіталу, тому в статті здійснено критичний аналіз цих змін в обліку статутного капіталу та зроблено пропозиції з його удосконалення. У цілому недоцільно вносити науково необгрунтовані зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку для задоволення потреб податкових органів.


Дод.точки доступу:
Кафка, Софія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Лівак, Антон.
    Стан проблем і виклики щодо офшоризації економіки України. Шляхи вирішення в контексті впровадження Плану BEPS / Антон Лівак // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 12. - С. 258-262. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Офшоризація--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
втеча капіталу -- податкове законодавство -- адаптація
Анотація: Проведено дослідження проблем втечі капіталу з України, пов’язаних із виведенням фінансових ресурсів, яке здійснюється «нелегальними або напівлегальними методами» в офшорні зони. Охарактеризовано ключові причини та виклики, які призводять до виведення фінансових коштів бізнесових структур в офшорні юрисдикції. Розглянуто шляхи та механізми адаптації податкового законодавства України до податкового права Європейського Союзу в контексті досвіду впровадження Плану BEPS у країнах ЄС.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Пархоменко-Цироциянц, С.
    Принципи податкової системи: поняття і практична реалізація [Текст] / С. Пархоменко-Цироциянц // Юридичний вісник. - 2015. - № 4. - С. 119-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова система в Україні
Кл.слова (ненормовані):
податки -- оподаткування -- податкове законодавство -- рівність -- соціальна справедливість
Анотація: У статті розглянуто поняття і сутність принципів податкової системи, звертається увага на особливості реалізації деяких принципів у податковому законодавстві.


Знайти схожі

7.


    Браславський, Руслан.
    Принцип стабільності та його місце в нормотворчій діяльності у сфері оподаткування [Текст] / Руслан Браславський // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 138-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове право--Правові норми
Кл.слова (ненормовані):
податкове законодавство
Анотація: У статті досліджується принцип стабільності та його місце в нормотворчій діяльності у сфері оподаткування. Відзначається, що принцип стабільності створює умови для усталеності правозастосування, основу для стійкості як всієї системи права, так і її окремих інтегративних елементів. У податковому праві принцип стабільності спрямований не тільки на забезпечення інтересів приватних осіб, але й на реалізацію інтересів суб’єктів владних повноважень. Автор доходить висновку, що принцип стабільності має основоположне значення для фундації всієї системи податкового законодавства, особливо на етапі нормотворчості у сфері оподаткування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Браславський, Руслан.
    Принципи податкового законодавства та їх вплив на визначення податкової політики держави [Текст] / Руслан Браславський // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 132-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове право--Принципи права
Кл.слова (ненормовані):
податкове законодавство -- вихідні засади податкового права
Анотація: У статті розглядаються принципи податкового законодавства та їх вплив на визначення податкової політики держави. Вказується, що податкова політика держави є категорією, що перебуває на стику політики, економіки та права. Податкова політика отримує свій правовий вираз, зокрема, в рамках нормотворчої діяльності та має цілком чіткий юридично значущий зміст. При цьому принципи податкового права відіграють важливу роль на всіх етапах становлення конкретної концепції податкової політики, адже суперечність податкової політики вихідним засадам податкового права матиме своїм наслідком деструкцію нормативних процесів у податково-правовій сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Шевердін, Максим Михайлович.
    Історико-правовий аналіз механізму прямого оподаткування у 90-х рр. ХХ ст. в Україні [Текст] / Максим Михайлович Шевердін // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 2. - С. 13-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансове право України--Історія
   Податкове право України--Історія

   Податкова система України--Історія

Кл.слова (ненормовані):
прямі податки -- податкове законодавство -- етапи становлення податкової системи -- ринкова економіка
Анотація: Дослідження умов та особливостей формування податкової системи України має велике значення для розвитку як історичної науки, так і науки податкового права. Зазначена проблематика є досить актуальною саме сьогодні, в умовах зміни системи економіки, вектора її розвитку та виходу на європейські ринки українських товарів. Автор поставив перед собою мету – визначити особливості механізму прямого оподаткування у 90-х рр. ХХ ст. У статті розкрито питання періодизації становлення податкової системи незалежної держави, визначено її сутність, а також особливості становлення наприкінці ХХ ст. Розглянуто декілька підходів до податкової системи, її функції, а також проаналізовано різні позиції науковців щодо етапів формування податкової системи держави. Автором вивчено питання оподаткування у 90-х рр. ХХ ст. через призму законодавчої бази того часу. Також зроблено відповідні висновки щодо основних ознак того чи іншого етапу становлення податкової системи України.


Знайти схожі

10.


    Кушнір, І. М.
    Удосконалення господарського законодавства України у сфері будівельної діяльності (на прикладі скасування пайового внеску) [Текст] / І. М. Кушнір // Юридична Україна. - 2018. - № 5/6. - С. 96-104. - Бібліогр. 16 назв
Рубрики: Будівництво--Господарське законодавство--Удосконалення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
будівельна галузь -- інвестиційна діяльність -- пайовий внесок -- обов'язковий збір -- податкове законодавство
Анотація: У статті пропонується комплексне дослідження напрямів удосконалення чинного законодавства України у сфері будівельної діяльності в частині скасування пайового внеску в його наявному вигляді. Наголошується на наявній тенденції до зростання будівництва в Україні, що спостерігається в останні роки. Позитивно оцінюється державна по¬літика у сфері містобудування, що здійснюється в останні роки, спрямована на спрощення дозвільних процесів та процедур. Така політика позитивно впливає на індекс конкурентоспроможності країни та її інвестиційну привабливість. Аналіз чинного податкового законодавства, теорії податкового права, світова практика дають підста¬ви зробити висновок про невідповідність норм законодавства про містобудівну діяльність щодо справляння пайового внеску чинному Податковому кодексу України та принципам побудови податкової системи. Пайовий внесок виступає, по суті, податком на інвестиційну діяльність, встановлює істотні бар’єри для бізнес-діяльності, збільшує витрати на адміністративні процедури у будівництві. Це погіршує економічний стан забудовників та інноваційну привабливість національної будівельної галузі в очах інвесторів. Робиться узагальнюючий висновок, що справляння пайового внеску у тому вигляді, в якому він визначений у чинному законодавстві, вимагає скасування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-11