Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інвестиційний процес<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Дергач , І. В.
    Економічна сутність та напрями розвитку інтенсифікації аграрного виробництва [Текст] / І.В. Дергач // Економіка АПК. - 2005. - № 6. - С. 61-63. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Аграрний сектор економіки--Інвестування
   Аграрне виробництво--Розвиток

Кл.слова (ненормовані):
Сільське господарство -- Аграрне виробництво -- Капітальні вкладенняІнвестиційний -- Інвестиційний процес
Анотація: Визначено значення інтенсифікації в умовах переходу до ринкової економіки, визначальна роль якої полягає у нарощуванні капітальних вкладень в основні сфери суспільного виробництва, запровадженні нових способів обробітку грунту, біотехнологій вирощування сільськогосподарських культур.


Знайти схожі

2.


    Задорожний, Зеновій.
    Управлінський облік доходів від операційної діяльності будівельних підприємств [Текст] / З. Задорожний // Вісник Тернопільської академії народного господарства. - 2005. - Вип. 2. - С. 202-212. - Бібліогр.:9 назв.
Рубрики: Бухгалтерський облік
   Економіка підприємства--Будівельні організації

Кл.слова (ненормовані):
Інвестиційний процес -- Будівельні контракти


Знайти схожі

3.


    Пшик, Б. І.
    Шляхи вдосконалення амортизаційної політики та посилення її ролі у розвитку фінансово-кредитних відносин в Україні [Текст] / Б. І. Пшик // Регіональна економіка. - 2010. - № 1. - С. 115-122. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансова система--Україна
   Економіка підприємства--Організація виробництва--Капітал

Кл.слова (ненормовані):
Амортизація -- Інвестиційний процес -- Основні фонди
Анотація: Аналізуються проблеми амортизаційної політики в Україні та її ролі у формуванні інвестиційного потенціалу підприємств та створенні фінансової бази для оновлення основних фондів. Запропоновано комплексну модель реформування державної амортизаційної політики в процесах розвитку фінансово-кредитних відносин на базі відокремленого зберігання коштів поточного та стратегічного використання, а також формування особливого сектора фондового ринку - ринку коштів амортизаційних фондів, що дає змогу активізувати інвестиційні процеси в країні.


Знайти схожі

4.


    Запорожець, Максим.
    Роль та місце біржових індексів у інформаційних потоках вітчизняного фондового ринку [Текст] / Максим Запорожець // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 40-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фондовий ринок--Інформаційне забезпечення--Біржові індекси
Кл.слова (ненормовані):
фінансовий ринок -- інформаційна модель -- числове значення -- інвестиційний процес
Анотація: У статті охарактеризовано інформаційні потоки сучасного фондового ринку України та визначено місце в них біржових індексів. Здійснено аналіз існуючих регуляторних вимог щодо розкриття інформації різними учасниками ринку (насамперед фондовими біржами). Виокремлено вимоги до біржової інформації, які суттєво підвищують транспарентність всього фондового ринку та роль біржових індексів як ринкових індикаторів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кіпіоро, І. М.
    Механізми активізації інноваційно-інвестиційної діяльності сільськогосподарських підприємств [Текст] / І. М. Кіпіоро // Економіка АПК. - 2015. - № 4. - С. 77-81 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Інвестиції
   Аграрні підприємства України--Інноваційна діяльність

Кл.слова (ненормовані):
інвестиційний процес -- знаннєве суспільство -- ефективність
Анотація: Проаналізовано тенденції та закономірності розвитку інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств аграрної сфери економіки й обґрунтовано пропозиції щодо її активізації.


Знайти схожі

6.


    Штань, Марина.
    Інвестиційна діяльність у системі чинників активізації розвитку національної економіки [Текст] / Марина Штань // Банківська справа. - 2016. - № 4. - С. 55-63 : табл.
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційний процес -- іноземні інвенстиції -- державне регулювання
Анотація: У статті аналізуютьтся значення та роль інвестиційної діяльності у системі чинників активізації розвитку національної економіки. На основі систематизації зарубіжного досвіду висвітлюються фактори , які впливають на формування та розвиток національного інвестиційного клімату. Сформульовано пропозиції з удосконалення механізму регулювання інвестиційнгої діяльності в Україні.


Знайти схожі

7.


    Штань, Марина.
    Перспективи формування інвестиційної моделі економічного зростання в Україні [Текст] / Марина Штань // Банківська справа. - 2017. - № 1. - С. 63-73 : мал. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Інвестиційна модель
   Інвестиційно-інноваційний розвиток--Світовий досвід--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інвестиційний процес -- державне регулювання
Анотація: У статті зроблено спробу проаналізувати перспективи формування в Україні інвестиційної моделі розвитку національної економіки. На основі систематизації зарубіжного досвіду розкрито фактори, які впливають на активізацію інвестиційної діяльності у національній економіці. Запропоновано напрями вдосконалення механізму регулювання інвестиційної діяльності в Україні.

Є примірники у відділах:
(28.09.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Мельник, М. І.
    Секторальні та просторові особливості інвестиційних процесів у регіоні [Текст] / М. І. Мельник, І. В. Лещух // Регіональна економіка. - 2019. - № 4. - С. 120-126 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна економіка--Інвестиції--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційний процес -- капітальні інвестиції -- ефективність інвестицій -- регіональна економіка -- просторовий розвиток
Анотація: Досліджено секторальні та просторові особливості інвестиційних процесів у регіоні (на прикладі Запорізької області). Зокрема, проаналізовано капітальні інвестиції підприємств Запорізької області за видами активів, джерелами фінансування та видами економічної діяльності; освоєння (використання) капітальних інвестицій за видами промислової діяльності. На основі аналізу просторового розподілу капітальних інвестицій по території регіону встановлено їх концентрацію в обласному центрі та наближених до нього районах поряд з активізацією інвестиційних процесів останніми роками у приморських та в районах зі сільськогосподарською спеціалізацією (останні, зокрема, характеризуються традиційно нижчим рівнем економічної активності). Виявлено основні чинники впливу на інвестиційні процеси у Запорізькій області: а) чинники позитивного характеру, зокрема: наявність природних ресурсів і власних енергоресурсів; вищий рівень прибутковості підприємств регіону, ніж у середньому по Україні; проведення процесів дерегуляції, децентралізації, реформа територіальної організації влади в Україні; б) чинники негативного характеру, зокрема: територіальний (просторовий) дисбаланс розвитку бізнесу та інституційної інфраструктури підтримки бізнесу; незначні капітальні інвестиції на охорону навколишнього природного середовища; загострення воєнного конфлікту на сході України, розширення його території та ін.


Дод.точки доступу:
Лещух, І. В.

Знайти схожі