Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (2)Конференції і вісники (4)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Енергетична безпека<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-18 
1.


    Сердюченко, Олексій.
    Деякі питання законодавчого закріплення визначення державної енергетичної безпеки [Текст] / Олексій Сердюченко // Підприємництво, господарство і право. - 2007. - № 2. - С. 153-157. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Енергетична безпека
Анотація: Метою цієї статті є теоретичне дослідження виникнення та розвитку поняття та складових елементів державної енергетичної безпеки та спроба розроблення пропозиції його визначення для використання у наукових дослідженнях та подальшого законодавчого закріплення.


Знайти схожі

2.


    Бурлака, В. Г.
    Состояние и проблемы транзита нефти в Украине [Текст] : общественно-политическая литература / В.Г. Бурлака // Діловий вісник. - 2007. - № 9. - С. 19.
Рубрики: Економіка--Нафтопродукти--Транзит
   Енергетична безпека

Анотація: О значенни украинского транзита нефти для энергетической безопасности Европы.


Знайти схожі

3.


    Бурлака, Владимир.
    Отечественная атомная энергетика : плюсы и минусы [Текст] : научно-популярная литература / В. Бурлака // Діловий вісник. - 2007. - № 11. - С. 20. : фото.кол.
Рубрики: Енергосистеми--Атомна енергетика
   Енергетична безпека

Анотація: С целью ослабления своей зависимости в энергетической сфере от России, в Украине хотели бы построить предприятия по изготовлению элементов топливного цикла.


Знайти схожі

4.


    Романов, Юрій.
    Міжнародна торгівля викидами [Текст] / Ю. Романов // Діловий вісник. - 2008. - № 7. - С. 14-15. : фото.кол.
Рубрики: Економіка
   Енергетична безпека

Анотація: У рамках Кіотського протоколу діють три ринкових фінансових механізми. Одним з них є міжнародна торгівля викидами (МТВ). Одним із варіантів такої торгівлі є так звана схема зелених інвестицій.

надійшов, але ще не дійшов до місця зберігання

Знайти схожі

5.
327
Н 354


    Кошарна, О. П.
    Диверсифікація постачання ядерного палива на українські АЕС: політика та економіка [Текст] / О. П. Кошарна // Національна безпека: український вимір : щокварт. наук. зб. - К., 2009. - Вип. 5. - С. 34-42. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Енергетична безпека
   Економіка України--Енергетичні ресурси


Є примірники у відділах:
1 Інв.В 72419 - Б.ц. (вільний)

Знайти схожі

6.


    Ильенко, Борис.
    Сланцевый газ приходит в Украину? [Текст] / Борис Ильенко // Діловий вісник. - 2012. - № 5. - С. 22-24.
Рубрики: Паливно-енергетичний комплекс--Палива--Гази--Україна
   Енергетична безпека

Анотація: Почему со сланцевым газом связывают надежды на улучшение ситуации с энергетической безопасностью государства?


Знайти схожі

7.


    Ильенко, Борис.
    Сланцевый газ приходит в Украину? [Текст] / Борис Ильенко // Діловий вісник. - 2012. - № 5. - С. 22-24.
Рубрики: Паливно-енергетичний комплекс--Палива--Гази--Україна
   Енергетична безпека

Анотація: Почему со сланцевым газом связывают надежды на улучшение ситуации с энергетической безопасностью государства?


Знайти схожі

8.


    Пабат, А. А.
    Видобуток сланцевого газу - панацея для економіки чи екологічна загроза [Текст] / А. А. Пабат // Проблеми науки. - 2013. - № 3. - С. 45-49. - Библиогр.: с. 49 (13 назв.)
Рубрики: Енергетична безпека
   Альтернативна енергетика

   Екологічний ризик

Анотація: В статті розкрито сутність видобутку сланцевого газу, проаналізовано запаси та перспективність їх видобутку в різних країнах світу, досліджено можливість видобутку сланцевого газу в Україні.


Знайти схожі

9.


    Білан, Т. Р.
    Безпекові аспекти балансу вуглецевмісних палив в умовах становлення новітніх схем паливозабезпечення в Україні [Текст] / Т. Р. Білан, М. І. Каплін // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - Вип. 4. - С. 23-29. - Бібліогр.: с. 29 (4 назви)
Рубрики: Енергетична безпека
   Енергетичні палива

Анотація: Надано оцінки стану енергетичної безпеки при постачанні вуглецевмісних палив за обсяговими критеріями на основі подання системи паливозабезпечення в трипаливній економіко-математичній моделі виробничого типу. Наведено результати розрахунків потоків газу, вугілля, нафти та нафтопродуктів та відповідні рівні критеріїв енергетичної безпеки в умовах суттєвої перебудови традиційних схем паливозабезпечення країни. Показано, що врахування обмежень енергетичної безпеки на етапі розрахунку обсягів надходження палив може генерувати суперечливі з точки зору економічної доцільності схеми постачання.


Дод.точки доступу:
Каплін, М.І.

Знайти схожі

10.


    Лещенко, І. Ч.
    Аналіз індикаторів енергетичної безпеки нафтогазової галузі України [Текст] / І. Ч. Лещенко // Проблеми загальної енергетики. - 2019. - № 2. - С. 4-12. - Бібліогр. с. 12 (19 назв)
Рубрики: Енергетична безпека
Анотація: У статті наведено результати розрахунків значень індикаторів енергетичної безпеки нафтогазової галузі України за 2013–2018 рр. відповідно до Методичних рекомендацій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 2013 р. Проведений аналіз цих індикаторів показав, що не зважаючи на позбавлення від залежності в імпортні природного газу з Російської Федерації, у 2017–2018 рр. більшість індикаторів мали незадовільне значення, зокрема, «Частка власних джерел у балансі природного газу держави», «Частка власних джерел у балансі сирої нафти держави», «Рівень імпортної залежності за природним газом у його загальному постачанні», «Частка втрат при транспортуванні та розподіленні природного газу», «Частка імпорту природного газу з однієї країни (компанії) у загальному обсязі його імпорту». Близьким до незадовільного було значення індикатора «Частка імпорту нафтопродуктів з однієї країни (компанії) у загальному обсязі його імпорту». Індикатор «Частка імпорту сирої нафти та газового конденсату з однієї країни (компанії) у загальному обсязі його імпорту» мав критичне значення, а індикатор «Відношення інвестицій у підприємства ПЕК до ВВП» – небезпечне значення. Задовільним було значення одного індикатора «Рівень імпортної залежності за сирою нафтою у загальному її постачанні», а оптимальними – двох індикаторів: «Рівень імпортної залежності за природним газом у загальному постачанні первинної енергії», хоча природний газ не є домінуючим ресурсом у енергетичному балансі України, та «Запаси природного газу». Такі значення індикаторів показують, що стан енергетичної безпеки у нафтогазовій галузі знаходиться, в цілому, на незадовільному рівні.??Показано, що існує потреба доповнення Методичних рекомендацій індикаторами, які б оцінювали захист критичної енергетичної інфраструктури, забезпечення стабільності енергозабезпечення, диверсифікацію джерел і маршрутів постачання та транзиту природного газу, нафти та нафтопродуктів, запаси нафти та нафтопродуктів, рівень інтеграції енергетичних ринків України та ЄС, викиди парникових газів та забруднюючих речовин від енергетичного комплексу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-18