Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Зайнятість населення -- Сільське<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Руснак, А. Д.
    Забезпечення зайнятості сільського населення в пореформений період [Текст] / А.Д. Руснак, Т.В. Решитько // Економіка АПК. - 2005. - №5. - С. 117-121. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Зайнятість населення--Сільське
   Аграрна реформа--Україна

   Аграрний сектор економіки

Кл.слова (ненормовані):
Штатні працівники -- Реєстрація безробітних -- Кооператив
Анотація: У статті досліджується проблема зайнятості на селі в пореформений період. За таких умов необхідно створювати кооперативні формування, засновниками і членами яких були б практично усі жителі сільського населеного пункту -- власники земельних і майнових паїв.


Дод.точки доступу:
Решитько, Т.В.

Знайти схожі

2.


    Кільніцька, О. С.
    Оцінка економічної активності сільського населення Житомирської області [Текст] / О.С. Кільніцька // Економіка АПК. - 2004. - № 9. - С. 142-147
Рубрики: Зайнятість населення--Сільське
   Регіональна економіка--Житомирська область

Анотація: Зміна сфер економічної діяльності і соціально-трудового статусу зайнятості, безробіття та економічної активності сільського населення.


Знайти схожі

3.


    Кучерук, С. І.
    Соціально-економічні аспекти зайнятості населення на Івано-Франківщині [Текст] / С.І. Кучерук // Економіка АПК. - 2005. - № 6. - С. 128-130. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Безробіття в Україні--Сільське населення--Івано-Франківська область
   Зайнятість населення--Сільське

   Трудові ресурси--Івано-Франківська область

Кл.слова (ненормовані):
Безробіття -- Трудовий потенціал -- Сільське населення
Анотація: Досліджується проблема безробіття на селі, яка потребує нестандартних підходів і рішень, тим більше, що в перехідний період становлення ринкових відносин вона в досліджуваному регіоні дуже загострилася.


Знайти схожі

4.


    Прокопа, І. В.
    Зайнятість сільського населення в Україні: територіальна диференціація [Текст] / І.В. Прокопа, О.Л. Попова, М.Г. Бетлій // Економіка і прогнозування. - 2003. - № 3. - С. 56-74. - Бібліогр.: 7 назв
Рубрики: Зайнятість населення--Сільське
Анотація: Розглянуто регіональні особливості зайнятості сільського населення на підприємствах, організаціях та особистих селянських господарствах, а також його трудової міграції. Вперше для цих цілей використана і проаналізована наявна статистична база по сільській місцевості 490 адміністративних районів. Надані результати оцінки внутрішньорегіональної диференціації зайнятості сільського населення.


Дод.точки доступу:
Попова, О.Л.; Бетлій, М.Г.

Знайти схожі

5.


    Горьовий, В. П.
    Розвиток малого підприємництва як передумова зайнятості сільського населення [Текст] / В. П. Горьовий // Вісник аграрної науки. - 2012. - № 8. - С. 73-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мале підприємництво
   Зайнятість населення--Сільське

Анотація: Розкрито розвиток малого підприємництва та пов'язаної з його діяльністю зайнятості сільського населення з огляду на регіональну спеціалізацію та ресурсний потенціал.


Знайти схожі

6.


    Arulraj, A.
    Mediating Effects on Poverty Reduction in India Through Mahatma Gandhi National Rural Employment Guarantee Programme [Текст] / A. Arulraj, R. Rena // Демографія та соціальна економіка. - 2021. - № 3. - С. 100-119 : рис., табл. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Добробут населення--Якість життя
   Зайнятість населення--Сільське

Анотація: За останні кілька десятиліть в Індії значно зменшилися можливості працевлаштування в сільській місцевості. Тому уряд Індії запровадив Національну Програму Гарантій Сільської Зайнятості Махатми Ганді (НПГСЗМГ), щоб створити можливості зайнятості для сільських людей. Програма розглядається як просте рішення комплексної проблеми, якою є викорінення бідності в сільській місцевості та безробіття в Індії. Метою цього емпіричного дослідження було розроблення нової моделі скорочення бідності в сільській місцевості Індії за допомогою цієї Програми.


Дод.точки доступу:
Rena, R.; Махатма, Ганді \про нього\

Знайти схожі