Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Корупція -- Боротьба -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Жукова, Л. М.
    Боротьба з корупційними практиками як чинник розвитку інституційного статусу держави [] / Л. М. Жукова // Економіка та держава. - 2014. - № 11. - С. 76-80. - Бібліогр. с.80 (6 назв)
Рубрики: Корупція--Боротьба --Україна
Анотація: Стаття присвячена особливостям боротьби з корупційними практиками в процесі розвитку інституційного статусу держави. Проводиться короткий огляд прийнятих заходів і пропонуються основні напрями боротьби з цим негативним явищем.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Головкін, О. В.
    Роль прокурора у боротьбі з корупцією [Текст] / О. В. Головкін, С. В. Тімченко // Бюлетень Міністерства юстиції України. - 2015. - № 3. - С. 64-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Боротьба --Україна
   Прокуратура--Діяльність--Україна



Дод.точки доступу:
Тімченко, С. В.

Знайти схожі

3.


    Антонов, С. В.
    Нові правоохоронні органи у системі боротьби з корупцією: науковий підхід [Текст] / С. В. Антонов // Право України. - 2015. - № 5. - С. 157-162. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Боротьба --Україна
Анотація: У статті здійснюється оцінка рівня криміналізації корупційних правопорушень і корупційних злочинів. На основі аналізу українського і міжнародного теоретичного та практичного досвіду боротьби з корупцією обгрунтовується необхідність комплексного підходу до аналізу діяльності новостворення правоохоронного органу з боротьби з корупцією в Україні - Національного антикорупційного бюро.


Знайти схожі

4.


    Barynina, Maryna.
    The role of internal audit in prevention and reduction of corruption [Text] / M. Barynina // Фінанси України. - 2015. - № 11. - С. 97-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аудит--Внутрішній--Україна
   Корупція--Боротьба --Україна

Анотація: У статті розглянуто ключові завдання, повноваження та роль підрозділів внутрішнього аудиту органів державного сектору в запобіганні та зниженні корупції. Визначено основні типи фінансових порушень і недоліків, що виявляються підрозділами внутрішнього аудиту, Державною фінансовою інспекцією України, Рахунковою палатою й правоохоронними органами, та сфери, в яких найчастіше приймаються неефективні управлінські рішення.


Знайти схожі

5.


    Костенко, О.
    Щодо антикорупційного потенціалу "людського фактора", або Про "камінь, яким зневажили будівничі" [Текст] / О. Костенко // Право України. - 2015. - № 12. - С. 14-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Антикорупційна політика--Україна
   Корупція--Боротьба --Україна

Анотація: Автор статті на основі культурно-репресивної концепції протидії злочинності критикує існуючу в Україні практику протидії корупції. Пропонуються шляхи вдосконалення стратегії і тактики протидії корупції в Україні в сучасних умовах. Обгрунтовується точка зору, згідно з якою радикальним чинником протидії корупції є "людський фактор", тобто правова і моральна культура громадян, що забезпечує "імунітет" проти корупції. Запропоновано заходи із вдосконалення антикорупційної юстиції в Україні.


Знайти схожі

6.


    Голіна, В.
    Запобігання корупції з використанням регіонального досвіду її дослідження [Текст] / В. Голіна, М. Г. Колодяжний // Право України. - 2015. - № 12. - С. 22-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Боротьба --Україна
Анотація: У статті на підставі аналізу результатів кримінологічного дослідження корупції у м. Харкові та Харківської області визначаються основні криміногенні чинники, які сприяють її поширенню. Пропонується низка стратегій запобігання корупції: скорочення практичних можливостей учинення корупційних правопорушень; втручання у кризові ситуації; зміна структури стимулів щодо корупційних діянь; залучення бізнесу до антикорупційних процесів; участь громадськості у протидії корупції. Наголошується на важливості врахування галузевих і регіональних відмінностей детермінант корупції під час її запобігання.


Дод.точки доступу:
Колодяжний, М. Г.

Знайти схожі

7.


    Скулиш, Є.
    Державне бюро розслідувань як спеціально уповноважений суб'єкт у сфері протидії корупції [Текст] / Є. Скулиш // Право України. - 2015. - № 12. - С. 30-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Боротьба --Україна
   Правоохоронні органи--Бюро розслідувань

Анотація: У статті розглянуто актуальні питання реформування правоохоронних органів у контексті прийняття нового Кримінального процесуального кодексу України. Визначено місце і роль, які має займати Державне бюро розслідувань у системі правоохоронних органів та спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.


Знайти схожі