Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Філософська освіта<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Зеленков, Анатолий.
    Философия как фундаментальная ценность в культуре глобализирующегося мира [Текст] / А. Зеленков // Вища освіта України. - 2012. - № 3. - С. 24-37. - Библиогр.: с. 36 (14 назв.)
Рубрики: Соціально-гуманітарна освіта
   Ціннісна революція

   Філософська освіта

Анотація: Автор статті розуміє філософію як одну з найнеобхідніших форм духовного досвіду, підкреслює смислотворчу роль філософії в системі сучасної соціально-гуманітарної освіти. Обгрунтовується комплексна трирівнева модель викладання курсу філософії для студентів, магістрантів і аспірантів, яка спирається на досвід викладання філософії у Білоруському державному університеті.


Знайти схожі

2.


    Поляков, Володимир.
    Чи потрібне філософії покаяння? [Текст] / Володимир Поляков // Філософська думка. - 2017. - № 3. - С. 107-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Філософія України--Історія
   Філософська освіта

Анотація: Увійти у дискурс про майбутнє української філософії автора спонукали публікації у "Філософській думці" (2015, № 6). Метою цих нотаток є скромне бажання сприяти розв'язанню проблеми, яка неабияк струсонула філософську спільноту.


Знайти схожі

3.


    Конверський, Анатолій.
    Співпраця Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України та філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка - основа розвитку вітчизняної філософської освіти та науки [Текст] / Анатолій Конверський // Філософська думка. - 2018. - № 6. - С. 14-20. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Академії наук України--Інститути
   Університети України--Київ

   Філософська освіта

   Філософія України--Розвиток, 20 ст.

Анотація: Інститут філософії імені Г.С. Сковороди і філософський факультет - це дві інституції, які з моменту свого заснування є націленими на збагачення та розвиток філософської освіти та науки. В часі виникнення Інституту філософії та філософського факультету є розбіжність. Але за дослідницькою націленістю, соціальною замовленістю, методологічними викликами вони завжди взаємодоповнювали один одного.


Дод.точки доступу:
\про нього\; \про нього\

Знайти схожі

4.


    Култаєва, Марія.
    Дидактичний потенціал популярної філософії [Текст] / Марія Култаєва // Філософська думка. - 2019. - № 2. - С. 128-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Філософська освіта
   Філософія--Методологія

Анотація: Філософський жарт є родзинкою навіть у серйозних публікаціях. Але далеко не всім таке до вподоби. Т. Адорно, наприклад відносив таку жартівливість до напівосвіти. Мабуть, через це співвітчизники Адорно присвятили йому стільки різних пародій і доброзичливих провокацій. У статті пропонуються приклади пародій на стиль Адорно.


Дод.точки доступу:
Адорно, Теодор (нім. філософ ; 1903-1969) \про нього\

Знайти схожі