Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Плотнікова, М. Ф.@<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Плотнікова, М. Ф.
    Особливості процесів спеціалізації та концентрації в зерновій галузі Житомирської області [Текст] / М. Ф. Плотнікова // Економіка АПК. - 2004. - № 12. - С. 58-63. - Бібліогр.: 5 назв
Рубрики: Зернове виробництво України--Житомирська обл.
   Регіональна економіка України--АПК--Житомирська обл.



Знайти схожі

2.


    Плотнікова, М. Ф.
    Розвиток підприємств зернопродуктового підкомплексу в сучасних умовах [Текст] / М. Ф. Плотнікова // Економіка АПК. - 2005. - № 9. - С. 35-41. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Зернопродуктовий підкомплекс--Формування
   Регіональна економіка України--АПК--Житомирська область

Кл.слова (ненормовані):
Ринок зерна -- Ринкова економіка
Анотація: Розглядається питання ефективності функціонування зернопродуктового підкомплексу. Проаналізовано господарську діяльність зернового підкомплексу Житомирщини.


Знайти схожі

3.


    Плотнікова, М. Ф.
    Методика оцінки ефективності зернової галузі [Текст] / М. Ф. Плотнікова // Вісник аграрної науки. - 2006. - № 1. - С. 75-77. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Виробництво зерна--Ефективність галузі
Анотація: Теоретичні основи визначення ефективності виробництва зерна. Запропоновано методику оцінки ефективності зернової залузі в аграрних формуваннях.


Знайти схожі

4.


    Плотнікова, М. Ф.
    Стратегічні орієнтації підприємств хлібопекарської промисловості [Текст] / М. Ф. Плотнікова, В.В. Мосейчук // Економіка АПК. - 2007. - № 12. - С. 42-48. - Бібліогр. в пр.
Рубрики: Економіка промисловості--Харчова промисловість--Хлібопекарська підгалузь--Україна
   Економіка підприємства --Стратегія

Анотація: Метою даної статті є визначення основних тенденцій розвитку та стратегічних орієнтацій підприємств хлібопекарської промисловості.


Дод.точки доступу:
Мосейчук, В.В.

Знайти схожі

5.


   
    Підприємництво та багатофункціональний розвиток сільських територій: public management, стратегія, організація і планування [Текст] / Т. В. Швець [та ін.] // Економіка та держава. - 2021. - № 4. - С. 137-142 : табл. - Бібліогр. с. 142 (10 назв)
Рубрики: Агропромислові комплекси--Розвиток
Анотація: Збільшення частки несільськогосподарських видів діяльності на сільських територіях за рахунок диверсифікації та поширення практики багатофункціонального розвитку є позитивним світовим та українським досвідом. Активізація процесів у цьому напрямі покликана збільшити доходи домогосподарств населення та перетворення громади на стійку систему, спроможну забезпечити населення високим рівнем та якістю життя. Диверсифікація виробничої діяльності на сільських територіях має на меті розвиток підприємництва за рахунок примноження видів діяльності та продукування доступних продукції та послуг. Багатофункціональний розвиток територій сприяє вирішенню соціальних проблем громад, зокрема, безробіття та бідності, а також формування додаткових доходів населення. Поширення обслуговуючих та суміжних суб'єктів підприємництва завдяки інформаційній, інфраструктурній, фінансовій та інвестиційній підтримці є механізмом становлення самодостатнього комплексу та подальшого соціально-економічного розвитку місцевості. Пріоритетними напрямами несільськогосподарських видів діяльності, що можуть бути розміщені у всіх регіонах України є наступні: туристична діяльність (наявні природно-кліматичні умови, екологія та природні урочища, рекреаційно-лікувальні осередки, історико-культурні пам'ятки сприятливі для розвитку мисливства, рибальства, велосипедного, спелеологічного, гірськолижного, екстремального, паломницького, харчового, історико-архітектурного, аграрного, екологічного, зеленого, сільського та інших видів туризму), розвиток народних ремесел та промислів, діяльність у сфері мистецтва, національної культури та етнічної спадщини (активізація цих процесів забезпечується за рахунок інформаційного забезпечення, міжмуніципального партнерства та розвитку інфраструктури, що в свою чергу примножує доходи від туризму), виробництво енергії з відновлюваних джерел (її частина у тому числі за рахунок переробки аграрної продукції на біопаливо, будучи реалізованою стає додатковим джерелом доходу громади й інструментом забезпечення її енергетичної та економічної безпеки та автономності), покращення агроландшафтів та упорядкування земельних ділянок (розвиток органічного виробництва, пермакультурного дизайну є привабливим з позиції як продукування корисної поживної продукції, розвитку туризму та формування середовища здорового розвитку успішних особистостей), розвиток локальної економіки та надання дистанційних і соціальних послуг (соціально та інвестиційно активна молодь, що має відповідні освіту та досвід роботи, що впроваджує інновації, організовує суб'єкти малого та середнього бізнесу, у тому числі у сфері інформаційних технологій, торгівлі, обліково-аналітичної діяльності, екологічного будівництва, виробництво продукції легкої промисловості тощо). Наразі реалізовано понад 150 екологічних видів діяльності, які активно розвиваються на сільських територіях.


Дод.точки доступу:
Швець , Т.В.; Овдіюк, О.М.; Плотнікова, М.Ф.; Костюк, Л.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Левківська, Л. М.
    Роль родових та екологічних поселень у політиці реалізації підприємницького потенціалу України [Текст] / Л.М. Левківська, Т.В. Швець, М.Ф. Плотнікова // Економіка та держава. - 2022. - № 3. - С. 43-48. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Сільські місцевості--Земельні природні ресурси--Використання
Анотація: Орієнтація на сталий розвиток, використання відновлюваних джерел енергії, безвідходна життєдіяльність та ноосферні підходи в освіті і вихованні є тенденціями сьогодення. Вони грунтується на уявленні про свідоме споживання, індивідуальну відповідальність за майбутнє планети, недопущення виключної матеріалістичності як способу життя. Сучасний соціум провокують процес переосмислення сенсу існування на користь багатовекторного прояву свого становлення у довгостроковій перспективі. Проведення дослідження базується на основі досвіду функціонування родового поселення, екополісу та громади стійкого розвитку на півночі України. Їх відвідування, участь у житті спільноти, спостереження за учасниками, аналіз інформаційного забезпечення веб-сайтів, а також неструктуровані інтерв'ю дозволили зібрати необхідні вихідні дані. Ми вважаємо цю статтю робочим документом для подальших досліджень з метою розширення розуміння теми формування моделі соціуму майбутнього. Отримані результати дослідження демонструють систему комунікації, виробництва та освоєння пермакультури як підходу у господарській діяльності альтернативних поселень, наслідки трансформації суспільного життя на користь переважання екологічних та соціальних пріоритетів.


Дод.точки доступу:
Швець, Т.В.; Плотнікова, М.Ф.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі