Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Краєзнавча картотека (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=малозабезпеченість<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Бурлака, Ольга.
    Щодо проблеми визначення поняття й особливостей соціального захисту сім’ї, дитинства, материнства та батьківства / Ольга Бурлака // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 11. - С. 123-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сім'я--Соціальний захист--Поняття--Особливості
Кл.слова (ненормовані):
малозабезпеченість -- сирітство -- інвалідність -- багатодітність
Анотація: У статті на основі аналізу низки наукових позицій щодо тлумачення термінів «захист» і «соціальний захист» запропоновано авторське визначення поняття «соціальний захист сім’ї, дитинства, материнства та батьківства».


Знайти схожі

2.


    Толстих, Наталія.
    Малозабезпеченість як системний бар'єр на шляху соціально-економічного розвитку України / Наталія Толстих // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2020. - № 3. - С. 99-109 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальне забезпечення--Малозабезпеченість--Масштаби--Визначення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
бідність -- рівень життя -- державний бюджет -- прожитковий мінімум -- соціальні стандарти
Анотація: Подано різні підходи до визначення масштабів малозабезпеченості та бідності в сучасній Україні. Бідність традиційно асоціюється з крайнім ступенем нужденності й доходом, нижчим за встановлений державою прожитковий мінімум. На думку автора, до малозабезпечених верств слід відносити не тільки бідних, визначених за цим критерієм, а й населення з доходом від одного до двох офіційних прожиткових мінімумів, яке здебільшого також відчуває гостру депривацію. За даними соціологічного дослідження, проведеного Інститутом соціології НАН України 2019 р.у, здійснено аналіз рівня життя населення з різними доходами і, зокрема, виявлено особливості споживання та соціального самопочуття малозабезпечених верств. Зроблено висновок, що умови існування більшості населення України є незадовільними для збереження і розвитку людського потенціалу, а малозабезпечені верстви щоденно стикаються з проблемами виживання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі