Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=інформаційні відносини<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Перов, Дмитро.
    Правова природа інформаційних відносин / Дмитро Перов // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 1. - С. 57-60
Рубрики: Інформація--Правові засади--Регулювання
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- інформатизація
Анотація: Аналізуються існуючі дефініції поняття - інформація.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кодинець, Анатолій.
    Проблеми нормативного регулювання ліцензійного договору [Текст] / Анатолій Кодинець // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 1. - С. 22-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ліцензування--Ліцензійні договори--Нормативне регулювання
Кл.слова (ненормовані):
ліцензія -- ліцензійний договір -- майнові права -- інтелектуальна діяльність -- торговельна марка -- інформаційні відносини -- цивільне законодавство
Анотація: Розглядаються цивільно-правові аспекти регулювання договірних ліцензійних відносин, аналізується чинне законодавство у сфері надання майнових прав на результати інтелектуальної діяльності, визначається правова природа ліцензії та ліцензійного договору.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кодинець, Анатолій.
    Правові засади систематизації інформаційних зобов’язань [Текст] / Анатолій Кодинець // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Договори і угоди
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- інформаційне зобов’язання -- систематизація -- класифікація
Анотація: Стаття присвячена розгляду теоретичних аспектів систематизації договірних інформаційних зобов’язань у цивільному праві, визначенню їх видів та особливостей, окресленню специфіки договорів, на підставі яких виникають, змінюються та припиняються інформаційні відносини. У статті з позиції юридичної доктрини аналізуються види інформаційних зобов’язань, обґрунтовується концепція цивільно-правового регулювання інформаційних відносин, визначаються тенденції та перспективи правового регулювання інформаційних зобов’язань у цивільному законодавстві України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кучерявенко, Вікторія.
    Юридичний зміст категорії «недостовірна інформація» [Текст] / Вікторія Кучерявенко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 29-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне право--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- право на інформацію
Анотація: Стаття присвячена аналізу змісту категорії «недостовірна інформація». Проаналізовано доктринальні погляди стосовно достовірності як загальної властивості інформації, факторів, що впливають на формування недостовірної інформації. Здійснено аналіз наявних у науковій літературі, в судовій практиці поглядів щодо категорії «недостовірна інформація». На основі проведеного дослідження визначено зміст категорії «недостовірна інформація».

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Размєтаєва, Юлія.
    Теоретичні аспекти зобов’язань бізнесу у сфері приватності: виклики цифрової епохи [Текст] / Юлія Размєтаєва // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 235-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бізнес--Приватність--Правова охорона
Кл.слова (ненормовані):
сучасна концепція прав людини -- зобов’язання бізнесу -- діяльність бізнесу -- інформаційні відносини -- інформаційні технології -- цифровий слід
Анотація: Стаття присвячена зобов’язанням бізнесу у сфері прав людини, зокрема щодо права на приватність в умовах цифрової епохи. Досліджуються зміни у приватності, які стосуються колективного характеру, цифрового сліду, зсуву фокусу комунікації, а також основні точки її вразливості перед діяльністю компаній. Розглядаються обов’язкові та добровільні стратегії дотримання приватності, що можуть базуватися на економічному інтересі та глобальному стандарті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Яковлев, Д. О.
    Цивільно-правова специфіка правовідносин із забезпечення конфіденційності [Текст] / Д. О. Яковлев // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 4. - С. 301-303. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конфіденційна інформація--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
інформаційні відносини -- рекодифікація
Анотація: Стаття присвячена розгляду цивільно-правової специфіки правовідносин із забезпечення конфіденційності в контексті поділу права на галузі і особливостей їх впливу на суспільні зв’язки. Автор вказує на те, що в цивілістичній літературі досить тривалий час значення інформаційних правовідносин суттєво недооцінювалось. Водночас у сучасних умовах значної актуальності набуває питання галузевого підпорядкування правовідносин із забезпечення конфіденційності, особливо в аспекті Концепції оновлення Цивільного кодексу України. У статті знаходять розкриття окремі положення інтегративної концепції правовідносин із забезпечення конфіденційності як різновиду інформаційних правовідносин. Окреслюється специфіка підстав їх виникнення, загальні положення про сутність та суб’єктний склад.


Знайти схожі

7.


    Кохановська, Олена Велеонінівна.
    Особливості оновлення цивільного законодавства України у сфері права на інформацію в умовах розвитку глобального віртуального середовища [Текст] / Олена Велеонінівна Кохановська // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 4. - С. 166-187. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний кодекс України--Право на інформацію--Рекодифікація
Кл.слова (ненормовані):
немайнове право -- міжнародні акти -- віртуальність -- інформаційні відносини
Анотація: Право на інформацію вирізняється сьогодні особливостями реалізації і захисту порівняно із первісними підходами, закладеними у Цивільному кодексі України і пов’язаними із звичними для врегулювання правом відносинами у матеріальному «фізичному» світі. Стаття присвячена особливостям оновлення цивільного законодавства України у сфері права на інформацію в умовах розвитку глобального віртуального середовища, а також аналізу поняття «віртуальності» для виявлення специфіки врегулювання інформаційних відносин. Зроблено висновок, що правове регулювання у сфері інформаційних відносин загалом і права на інформацію, зокрема, повинно ґрунтуватися передусім на традиційних правових конструкціях і з використанням притаманного цивільному праву категоріального апарату, а для створення адекватного викликам інформаційного суспільства законодавства необхідно чітко узгодити позиції науковців і законотворця щодо поняття, змісту, ознак інформації, специфіки інформаційних процесів і систем, про яку йдеться також у роботах представників інших галузей науки – філософії, фізики, кібернетики та ряду інших.


Знайти схожі