Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Дослідження емпіричні -- Підлітки -- Психологія<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Хомік, В. С.
    Емпатія та децентрація : досвід теоретичного осмислення і емпіричного дослідження [Текст] / В.С. Хомік // Практична психологія та соціальна робота. - 2007. - № 10. - С. 8-13
Рубрики: Психологи українські
   Психологи кіровоградські

   Дослідження емпіричні--Підлітки--Психологія

Анотація: В сучасній українській психологічній науці емпатія була у фокусі досліджень Л.П. Виговської, Т.І. Пашукової, Н.В. Аліхіної та інших вчених. У дослідженні кіровоградського психолога Т.І.Пашукової підлітків та юнаків у фокусі уваги знаходились "глибинні" механізми міжособистісного розуміння : емпатія, рефлексія, ідентифікація.


Дод.точки доступу:
Пашукова, Т.І. (Кіровоградський психолог) \про неї\; написано про Кіровоград (Кіровоградщину), але автор не з Кіровограда (Кіровоградщини)

Знайти схожі

2.


    Дронова, О. С.
    Емпіричне дослідження агресивної поведінки неповнолітніх у контексті схильності до ризику [Текст] / О. С. Дронова // Практична психологія та соціальна робота. - 2011. - № 10. - С. 67-74 : табл. - Бібліогр. : 4 назв.
Рубрики: Дослідження емпіричні--Підлітки--Психологія
   Поведінка агресивна--Підлітковий вік

Анотація: Неповнолітні, які мають високий рівень схильность до ризику, відзначаються сміливістю, комунікабельністю, дипломатичністю, неадекватною самооцінкою та незалежністю. Неповнолітні з низьким рівнем схильності до ризику мають високий рівень тривожності, напруженості та залежності. Неповнолітня схильність до ризику повинна бути вмотивованою, продуманною, контрольованою, стимулюючою неповнолітнього, який намагався уникнути певного діяння через різні причини, вдаватися до рішучих та ефективних дій, спрямованих на досягнення успіху в суспільно - корисній справі.


Знайти схожі

3.


    Лєпіхова, Л. А.
    До питання впливу адаптаційних установок на планування житєвих завдань старшокласників у трансформаційному суспільстві [Текст] / Л. А. Лєпіхова // Практична психологія та соціальна робота. - 2011. - № 12. - С. 22-31 : табл. - Бібліогр. : 14 назв.
Рубрики: Дослідження емпіричні--Підлітки--Психологія
   Старшокласники--Емпіричне дослідження--Планування життєвих завдань

Анотація: В статті наводяться результати емпіричного дослідження відмінностей поставки життєвих завдань за А. Адлером у сферах "учіння - праця", "ділова - дружня взаємодія", "любов - шлюб", "здоров'я" залежно від соціальної ситуації трансформаційного суспільства і сформованих ним актуальних адаптаційних установок старшокласників.


Знайти схожі