Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (20)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Педагогіка -- Естетичне виховання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Кіркегор, С.
    Гармонійний розвиток в людській особистості естетичних та етичних основ [Текст] / С. Кіркегор // Українська мова і література в школі. - 2000. - № 5. - С. 62-68
Рубрики: Педагогіка--Естетичне виховання


Знайти схожі

2.


    Мішедченко, В.
    Народна пісня - шлях до виховання духовності молодших школярів [Текст] / Валентина Мішедченко // Початкова школа. - 2012. - № 2. - С. 39-41. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Музика--Методика початкового навчання
   Педагогіка--Естетичне виховання

Кл.слова (ненормовані):
виховання засобами фолькльору -- виховання піснею -- народно-пісенна творчість -- духовний розвиток учнів -- молодший шкільний вік
Анотація: Описано досвід виховання духовності молодших школярів народною піснею на уроках музики .

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Мартиненко, С.
    Про користь і шкоду сучасних дитячих мультфільмів [Текст] / Світлана Мартиненко // Початкова школа. - 2016. - № 5. - С. 45-46.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Естетичне виховання
   Дитяча психологія--Сприймання

Кл.слова (ненормовані):
мультфільми -- мультиплікаційні фільми -- дошкільнята -- молодші школярі -- перегляд телевізора
Анотація: У статті проаналізовано найпопулярніші мультфільми, які умовно поділено на дві групи: рекомендовані для перегляду та небезпечні для дітей чотирьох вікових категорій (від 3-5; від 5-6; від 6-8; від 8-10).

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Лобанчук, Олена.
    Роль анімації у формуванні компетентностей особистості в початковій школі [Текст] : (з досвіду роботи) / Олена Лобанчук, Наталія Чембержі // Початкова школа. - 2018. - № 11. - С. 47-50. - Бібліогр.: 15 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Естетичне виховання
Кл.слова (ненормовані):
естетичне виховання -- художньо-естетичний розвиток -- компетентнісне навчання -- емоційно-образна діяльність -- засоби емоційно-образної діяльності -- види художньої діяльності -- креативний підхід -- анімація -- міжпредметна інтеграція -- початкова школа
Анотація: Стаття присвячена ролі анімації в процесі емоційно-образної діяльності як засобу формування й розвитку компетентнісних умінь особистості. В умовах компетентнісного підходу до освітніх завдань означена проблема вирішується застосуванням інтеграції видів художньої діяльності у педагогічному процесі.


Дод.точки доступу:
Чембержі, Наталія

Знайти схожі

5.


    Пирогова, Тетяна.
    Формування естетичних смаків та естетичних оцінок учнівської та студенської молоді [Текст] / Тетяна Пирогова // Вища освіта України. - 2019. - № 3. - С. 61-68. - Бібліогр.: 22 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Естетичне виховання
   Вища освіта--Естетичне виховання

Кл.слова (ненормовані):
естетичні смаки -- естетична культура молоді -- виховання любові до мистецтва -- естетичне виховання майбутніх педагогів -- культура
Анотація: Аналізується процес формування естетичних смаків, естетичних оцінок, ширше - естетичної культури молоді; автор виходить з того, що цей процес відбувається через формування ставлення людини до мистецтва, виховання любові до мистецтва, внутрішньої потреби в спілкуванні з мистецтвом, розуміння сенсу мистецтва і його призначення, як виховання вміння сприймати, розуміти та оцінювати твори мистецтва, насоджуватись ними. Виростаючи з емоційної реакції на прийняте та його раціонального аналізу, із суспільних поглядів на красу та індивідуальних психологічних переваг, естетичний смак засвідчує вихованість особи, її рівень естетичної культури. Особлива увага приділяється формуванню естетичних смаків майбутніх педагогів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі