Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Мисан, В.@<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Мисан, В.
    Шкільний підручник як історичне джерело. (Чи потрібно здавати в макулатуру старі підручники з історії?) [] : методичний матеріал / В. Мисан // Історія в школах України. - 2008. - : 1. - С. 24-30. - бібліогр.: 28 назв
Рубрики: Історія--Викладання історії в школі--Шкільний підручник
Анотація: Підручник з історії - найважливіший засіб навчання, завдячуючи, перш за все, своїй універсальності, оскільки він поліфункціональний. З плином часу підручники застарівають. Де та як можна використати старі підручники на уроках історії? Відповіді на ці та ряд інших запитань дає запропонована стаття.


Знайти схожі

2.


    Мисан, В.
    Урок історії: план-конспект (Як скласти план-конспект та проаналізувати проведений урок історії) [] : методичний матеріал / В. Мисан // Історія в школах України. - 2008. - № 4 . - С. 29-34. - бібліограф.: 32 назв.
Рубрики: Методика викладання історії--Урок історії
Кл.слова (ненормовані):
сучасний учитель -- план-конспект уроку історії -- аналіз уроку
Анотація: В статті надано коротку інформацію про джерела, де написано про урок історії, надано рекомендації як скласти план-конспект уроку історії, які компоненти його є обов"язковими; на що варто звернути увагу, складаючи план-конспект уроку; за якою схемою аналізувати проведений урок історії, що таке аналіз та самоаналіз проведеного уроку.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

3.


    Мисан, В.
    Багатоперспективність у змісті шкільних курсів історії [Текст] / В. Мисан // Історія в школах України. - 2008. - № 11-12 . - С. 11-14. - Бібліогр.: 18 назв. - Зміст: Що слід розуміти під багатоперспективністю в змісті та навчанні шкільних курсів історії? ; Як засади багатоперспективності реалізуються в сучасній українській історичній освіті?
Рубрики: Суспільствознавча освіта--Зміст, форми, методи
Кл.слова (ненормовані):
шкільний курс історії -- багатоперспективність -- історична дидактика -- історична емпатія
Анотація: В публікації йдеться про багаторакурсність у викладанні історії. Головні характеристики багаторакурсності тісно пов"язані з аналізом історичних фактів (подій, явищ, процесів).


Знайти схожі

4.


    Мисан, В.
    Багатоперспективність як форма в змісті шкільного курсу історії України [Текст] / В. Мисан // Історія в школах України. - 2009. - № 1-2 . - С. 9-13. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Суспільствознавча освіта--Зміст, форми, методи
Кл.слова (ненормовані):
шкільний курс історії України -- шкільний підручник з історії -- історичний документ
Анотація: Мова йде про багатоперспективність як форму в змісті шкільного курсу історії України. Зокрема, йдеться про форму подачі різної інформації в змісті шкільних курсів історії. Форма подачі навчального матеріалу в змісті шкільних курсів історії - це спосіб презентації історичного факту. Розрізняють первинну і вторинну форми подачі інформації.


Знайти схожі

5.


    Мисан, В.
    Багатоперспективність як засіб та метод у навчанні шкільного курсу історії України [Текст] / В. Мисан // Історія в школах України. - 2009. - № 9. - С. 3-7. - Бібліогр.: 20 назв.
Рубрики: Суспільствознавча освіта--Зміст, форми, методи
Кл.слова (ненормовані):
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ -- ЗАСОБИ НАВЧАННЯ -- МЕТОДИ НАВЧАННЯ
Анотація: Багатоперспективність як засіб і метод у навчанні історії варто розглядати в двох площинах: змістовій і технологічній. Змістова складова багатоперспективності пов"язана з навчальним матеріалом. Йдеться про використання багатоперспективного підходу до формування навчального змісту. Подібне проявляється як у подачі історичних фактів, так і в їх інтерпретації.


Знайти схожі

6.


    Мисан, В.
    Проблема суб'єктивізації змісту в шкільних підручниках історії [Текст] / В. Мисан // Історія в школах України. - 2010. - № 3. - С. 3-8. - Бібліогр.: 15 назв.
Рубрики: Суспільствознавча освіта--Зміст, форми, методи
Кл.слова (ненормовані):
шкільний підручник з історії
Анотація: Автор статті намагається відповісти на питання "Як в умовах авторської інтерпретації фактичного матеріалу вивчати шкільну історію?" Зроблено спробу проаналізувати способи формування навчального матеріалу.


Знайти схожі