Євросоюз - за спрощення візового режиму з Україною [Текст] // Міжнародний туризм. - 2005. - № 1. - С. 114
Рубрики: Європейський Союз та Україна
   Візовий режим

Кл.слова (ненормовані):
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ Союз -- ІНТЕГРАЦІЯ -- Візовий режим -- Візова інформаційна система -- Нелегальна іміграція
Анотація: Після завершення рекордних за тривалістю президентських виборів в Україні Європейський парламент закликав Раду ЄС та Єврокомісію позначити нашій державі чіткі орієнтири інтеграції до цієї спільноти народів. Депутати проголосували за підтримку вступу України до Всесвітньої торгової організації та початок переговорів за спрощення візового режиму з Україною. ЄС нзабаром планує запроввадити єдину Ввізову інформаційну систему (ВІС). Вона матиме два основні завдання - боротися з нелегальною імміграцією та спрощувати в'їзд законослухняних іноземців.





    Алмаші, Людмила.
    Регіональні аспекти розміщення іноземних інвестицій в Угорщині [Текст] / Л. Алмаші, А. Меллеш // Регіональна економіка. - 2005. - № 2. - С. 214-219. - Бібліогр.:3 назви.
Рубрики: Економіка Угорщини--Іноземні інвестиції
   Регіональна економіка--Інвестиційний клімат

Кл.слова (ненормовані):
Іноземний капітал -- Спільне підприємство -- Український капітал -- Європейський Союз
Анотація: Розглянуто процеси ринкових трансформацій в Угорщині, зокрема проведення приватизації та її вплив на надходження іноземних інвестицій в країну. Проведено аналіз регіонального розподілу іноземних інвестицій в Угорщині та надано рекомендації щодо його вдосконалення.


Дод.точки доступу:
Меллеш, Андраш




    Бєскова, Н.
    Методичні рекомендації щодо вивчення економіки у 2006/07 навчальному році [Текст] / Н. Бєскова, Т. Гільберг // Географія та основи економіки в школі. - 2006. - № 5. - С. 6-8.
Рубрики: Економіка--Методика--Форми і методи навчання
Кл.слова (ненормовані):
Європейський Союз -- ЄС -- курси
Анотація: Оновлення форм та методів організації навчально-виховного процесу в економічній освіті школярів, використання інформаційних та інноваційних технологій з урахуванням інтеграційних процесів європейського освітнього простору


Дод.точки доступу:
Гільберг, Т.
Є примірники у відділах:
(22.08.2006р. (1 прим.) - Б.ц.) - вільні 1




    Ющенко, Віктор.
    Україна перейшла рубікон в інтеграції до глобальних світових процесів [Текст] / Віктор Ющенко // Вища школа. - 2008. - № 2. - С. 3-12 : фото
Рубрики: Вища школа--Економіка вищої освіти
   Вища освіта--Загальні питання

   Економіка освіти--СОТ

   СОТ--Економіка вищої освіти

Кл.слова (ненормовані):
СОТ -- Європейський Союз -- студенство
Анотація: Виступ Президента України перед студентами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, присвячений підписанню протоколу про вступ України до СОТ.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Павленко, Людмила
    Європейський Союз очима українських дітей : сценарій відкритого засідання Центра дитячої дипломатії "Альянс" [Текст] / Людмила Павленко // Географія та основи економіки в школі. - 2010. - № 2. - С. 29-32.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економіка--Позакласна робота
Кл.слова (ненормовані):
Європейський Союз -- Центр дитячої дипломатії -- сценарій -- конкурси
Анотація: Сценарій відкритого засідання Центру дитячої дипломатії "Альянс"

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Коршок, С.
    Песрпектива України не в Європі й не в Росії, а в самій Україні : розробка заходу у формі інтерактивного КВК для учнів 8-11 класів у межах "Відзначення Дня міжкультурного діалогу" / С. Коршок // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2011. - № 11. - С. 68-70
Рубрики: Виховні заходи--Національно-патріотичне виховання
   Історична освіта в школі--Позакласна робота

Кл.слова (ненормовані):
Європейський Союз -- Єропа
Анотація: Захід розроблений з метою розширити та поглибити знання дітей про Україну - рідну Батьківщину та країни Європи. Формувати громадянські якості учнів: патріотизм, людяність, працьовитість. Виховувати любов до рідного краю, його традицій, історії, розширювати пізнавальні інтереси школярів.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах:
(22.11.2011р. - Б.ц.) (вільний)




    Воронов, М. П.
    Державне регулювання розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва: досвід України та ЄС [Текст] / М. П. Воронов, І. В. Дихнич // Статистика України. - 2011. - № 2. - С. 88-92. - Библиогр.: с. 92 (9 назв.)
Рубрики: Державне регулювання--Підприємництво
   Малий бізнес--Розвиток

   Міжнародний досвід--Регулювання підприємництва

Кл.слова (ненормовані):
Малий бізнес -- Середній бізнес -- Європейський Союз
Анотація: Розглянуто основні проблемні питання розвитку й регулювання малого й середнього підприємництва в Україні. На основі використання досвіду країн ЄС окреслено пріоритети та запропоновано напрями вдосконалення державної регуляторної політики у сфері підприємництва.


Дод.точки доступу:
Дихнич, І. В.




    Сарган, Інна.
    Світові моделі правового регулювання узгоджених дій суб'єктів господарювання / І. Сарган // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 12. - С. 133-136
Рубрики: Конкуренція (екон.)--Узгоджені дії (картелі)--Світовий досвід антимонопольного регулювання--Конкурентне законодавство
Кл.слова (ненормовані):
моделі правового регулювання узгоджених дій -- Європейський Союз -- адміністративне право
Анотація: У статті аналізуються найбільш усталені, виразно окреслені у світовій практиці моделі правового регулювання узгоджених дій суб'єктів господарювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Іванов, Юрій.
    Вивчення міжнародного права - важлива складова правової підготовки співробітників Служби безпеки України [Текст] / Ю. Іванов // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2012. - № 9. - С. 96-101. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Юридична
   Право--Міжнародне

   Європейський союз--Міжнародні відносини

Кл.слова (ненормовані):
міжнародне публічне право -- Європейський Союз
Анотація: У статті досліджується роль міжнародного права у правовій підготовці співробітника Служби безпеки України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Спірке, О.
    Європейський день мов : позакласний захід для учнів 2-4-х класів / О. Спірке // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2012. - № 9. - С. 80-81
Рубрики: Початкова освіта--Позакласні заходи
Кл.слова (ненормовані):
рідна мова -- іноземна мова -- Європейський Союз
Анотація: Позакласний захід розроблений з метою ознайомити дітей зі святом 28 вересня - Європейським днем мов; формувати в учнів інтерес до вивчення рідної та іноземної мови.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Снісаренко, С. Г.
    Організаційні форми муніципальних підприємств у країнах Європейського Союзу: досвід для України [Текст] / С. Г. Снісаренко // Статистика України. - 2012. - № 3. - С. 88-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне управління--Інтеграційний процес
   Статистика --Державне управління --Дослідження

Кл.слова (ненормовані):
Європейський Союз -- локальна демократія -- муніципальне законодавство





    Черниш, Володимир.
    Нотаріат України на шляху до європейських та міжнародних стандартів [Текст] / Володимир Черниш // Юридична Україна. - 2013. - № 2. - С. 21-25. - Бібліогр. в примітках: с. 25
Рубрики: Нотаріат--Міжнародні стандарти--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Європейський Союз -- Міжнародний союз нотаріату
Анотація: Досліджуються наукові підходи до трасформації та інтеграції правової системи та нотаріату України до європейського та міжнародного права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Давиденко, Олександр Ігорович.
    Правовий статус Верховного представника ЄС із закордонних справ та безпекової політики [Текст] / О. І. Давиденко // Держава і право. - 2013. - Вип. 60. - С. 412-418. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Міжнародні організації--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
Європейський Союз -- Верховний представник ЄС -- зовнішня діяльність ЄС
Анотація: Комплексна правова природа посади Верховного представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики, запровадженої Лісабонським договором 2007 р., зумовила особливості процедури призначення, місце та роль в інституційній системі ЄС, а також обсяг його компетенції.





    Борщевський, В. В.
    Перспективи розвитку продовольчого сектору України в контексті створення зони вільної торгівлі з ЄС [Текст] / В. В. Борщевський, І. М. Куліш // Регіональна економіка. - 2013. - № 4. - С. 7-15 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Продовольчі товари--Виробництво
   Зовнішньоекономічні відносини--Зона вільної торгівлі--Україна

Кл.слова (ненормовані):
сільськогосподарське виробництво -- Європейський Союз -- Угода про асоціацію -- Російська Федерація
Анотація: Проаналізовано висунуті вітчизняними та закордонними вченими аргументи щодо потенційних переваг та ризиків для вітчизняного продовольчого сектору в зв'язку з перспективою підписання Україною Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС.


Дод.точки доступу:
Куліш, І. М.




    Куліш, І. М.
    Забезпечення сталого розвитку сільських територій країн-кандидатів на вступ до ЄС: на прикладі Польщі [Текст] / І. М. Куліш // Регіональна економіка. - 2015. - № 2. - С. 96-104 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка Польщі--Сільське господарство
   Сільські території--Розвиток

Кл.слова (ненормовані):
європейська інтеграція -- Європейський Союз -- Республіка Польща
Анотація: На прикладі Республіки Польща показаний процес підготовки сільських територій країни-кандидата до вступу у Європейський Союз. Виділено пріоритети, що стали головними під час розробки програм і дій, які ініціював ЄС для нівелювання диспропорцій у розвитку сільських територій Польщі і розкриті причини зміни цих пріоритетів.





    Мазур, Євген.
    Право Європейського Союзу : програма факультативного курсу/курсу за вибором для класів з правовим профілем навчання, 10-11 класи / Є. Мазур // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2015. - № 9. - С. 38-41
Рубрики: Правознавство в школі--Методика викладання
Кл.слова (ненормовані):
Європейський Союз -- правова система ЄС -- ЄС
Анотація: Протягом останніх років, а саме, з 2004 р. триває реалізація питання євроінтеграції нашої держави. Адже система європейських цінностей досить відрізняється від українських. Питання розвитку права в Європейському Союзі є своєрідним, адже його історія починається після подій Другої світової війни. Тому вивчення даного курсу є актуальним не лише в аспекті міжнародного права, а й вітчизняного.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Колодко, Гжегож В..
    Економіка і політика конверсії золотого на євро [Текст] / Гжегож В. Колодко // Економіка України. - 2017. - № 8. - С. 3-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валютна політика--Польща
Кл.слова (ненормовані):
інтеграція -- конвергенція валют -- Європейський Союз -- єврозона -- економічна політика -- конкурентоспроможність
Анотація: З 11 постсоціалістичних держав, які вже стали членами ЄС, тільки 5 приєдналися до спільної валюти єврозони. Решта 6, і в тому числі Польща - найбільша економіка регіону, згідно з договорами про вступ до ЄС, можуть і повинні прийняти євро як свою валюту. На даний час вони не спроможні реалізувати це своє право і виконувати відповідне зобов’язання, що має як свої причини, так і наслідки. І причини, і наслідки визначаються економічним і політичним характером, і з огляду на це, немає впевненості в тому, як ситуація розвиватиметься у майбутньому. Але, з точки зору політичної, а особливо - економічної, перспективи, східноєвропейські країни ЄС повинні приєднатися до єврозони, оскільки вигоди від цього кроку, і не тільки для Польщі, значно переважають витрати на таку конверсію. Введення євро у нових країнах ЄС, особливо в Польщі, позитивно впливатиме на процес європейської інтеграції, який переживає серйозну структурну, інституційну і політичну кризу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Новосельська, Ірина.
    Основне значення міжнародних соціальних стандартів у законодавстві України [Текст] / Ірина Новосельська, Віктор Котул // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 3. - С. 95-97. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальне забезпечення--Міжнародні стандарти--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Рада Європи -- Європейський Союз -- національне законодавство
Анотація: Стаття присвячена правовому аналізу сучасного значення міжнародних соціальних стандартів. Досліджено питання необхідності приведення національного законодавства до міжнародних стандартів у галузі соціального забезпечення населення, насамперед через гармонізацію юридичної термінології, вживаної в міжнародній та європейській системах.


Дод.точки доступу:
Котул, Віктор
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Дебич, Марія.
    Перспективи розвитку інтернаціоналізації вищої освіти: європейський вимір для України [Текст] / М. Дебич // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2017. - № 2. - С. 33-43. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Реформування
Кл.слова (ненормовані):
інтернаціоналізація вищої освіти -- цифрове навчання -- Європейський Союз -- глобалізація -- мобільність
Анотація: Досліджуються перспективи інтернаціоналізації вищої освіти в європейських країнах. Виокремлено спільні цілі та завдання інтернаціоналізації (підвищення репутації, впізнаваності, конкурентоспроможності та змагання за талановитих студентів). Вказано на необхідність розширити інтернаціоналізацію (цифрове навчання, навчальні плани та результати навчання). Рекомендовано проводити інтернаціоналізацію на всіх рівнях освіти та поліпшити вивчення іноземних мов.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Дебич, Марія.
    Імплементація програм подвійних/спільних ступенів: теоретичний аналіз [Текст] / М. Дебич // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2017. - № 3. - С. 41-50 . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Болонський процес
Кл.слова (ненормовані):
імплементація -- інтернаціоналізація -- подвійні/спільні дипломи -- мобільність -- якість освіти -- Європейський Союз -- Європейський простір вищої освіти -- Болонський процес
Анотація: Надано визначення подвійних/спільних ступенів та характеристики програм, за якими вони присуджуються. Розглянуто досвід ЄС з питань імплементації програм подвійних/спільних ступенів в аспекті теоретичного аналізу цього складного процесу. Акцентовано питання стратегічного співробітництва, партнерства та розвиток людського капіталу шляхом надання подвійних/спільних ступенів в Європейському просторі вищої освіти. Висвітлено внесок міжнародних фондів та проектів для сприяння імплементації подвійних/спільних ступенів. Вказано на необхідність дослідити варіанти поліпшення інформації про навчальні програми та системи вступу до університетів Європейського простору вищої освіти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)