Мельничук, Б. В.
    Еволюція сутності аудиту [Текст] / Б. В. Мельничук // Економіка АПК. - 2011. - № 12. - С. 49-57. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Аудит--Теорія
   Історія економічної думки--Інституціональна теорія

   Бухгалтерський облік--Аудит

Кл.слова (ненормовані):
Обов'язковий аудит -- Аудиторська діяльність -- Бухгалтерська звітність
Анотація: Узагальнено періодизацію становлення і розвитку аудиту залежно від етапів розвитку економічних відносин. Обгрунтовано залежність трактування поняття "аудит" та його мети від потреб і запитів заінтересованих у ньому сторін, історичних етапів його розвитку та розвитку інституціональної теорії.





    Плакся, Наталія.
    Місце та роль аудиторського контролю в системі фінансового контролю / Наталія Плакся // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 3. - С. 67-70
Рубрики: Аудит--Законодавче регулювання
Кл.слова (ненормовані):
аудиторська діяльність -- публічні інтереси
Анотація: Досліджуються організація та правове забезпечення фінансового контролю.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кологойда, Олександра.
    Дисциплінарна відповідальність аудиторів та аудиторських фірм (за матеріалами судової практики) [Текст] / Олександра Кологойда, Олександра Горяєва // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 8. - С. 79-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аудит--Дисциплінарна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
дисциплінарна відповідальність -- аудиторська діяльність -- Аудиторська палата України
Анотація: У статті досліджено законодавство України, що регламентує підстави та порядок застосування Аудиторською палатою України дисциплінарної відповідальності до аудиторів (аудиторських фірм) за вчинення дисциплінарного правопорушення. Визначено поняття, ознаки та особливості дисциплінарної відповідальності аудиторів (аудиторських фірм). Запропоновано внесення змін до законодавства України щодо уточнення підстав (переліку правопорушень) та строків застосовування дисциплінарно-господарських санкцій до аудиторів (аудиторських фірм).


Дод.точки доступу:
Горяєва, Олександра
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Больман, Георгій.
    Аудит з охорони праці – вимога сучасності [Текст] / Георгій Больман // Охорона праці. - 2020. - № 8. - С. 6-8
Рубрики: Аудит--Аудитори--Бухгалтерський облік--Фінансове право--УКраїна
   Охорона праці--Безпека праці--Працівники--Підприємства--Україна

   Безпека--Економічна безпека--Промислова безпека, Україна

Кл.слова (ненормовані):
аудиторська діяльність -- фінансова діяльність -- оплата праці -- безпека праці
Анотація: Національний науково-дослідний інститут промислової безпеки та охорони праці розробив комплект документів з проведення зовнішнього добровільного аудиту у формі стандартів організації України (СОУ).





    Федоренко, Микола.
    Аудит: поняття, функції, сфера діяльності [Текст] / Микола Федоренко // Охорона праці. - 2020. - № 8. - С. 14-28 . - Додаток до журналу „На допомогу спеціалісту з охорони праці”
Рубрики: Аудит--Аудитори--Бухгалтерський облік--Фінансове право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
аудиторська діяльність -- професія „аудитор”
Анотація: Сфери застосування аудиту в Україні. Особливості аудиту з охорони праці. Хто може бути аудитором. Повноваження аудитора.





    Семчик, В. О.
    Окремі аспекти організаційно-правової проблематики обліку та аудиту об’єктів інтелектуальної власності на Укрзалізниці [Текст] / В. О. Семчик // Юридична Україна. - 2019. - № 12. - С. 24-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Залізничний транспорт--Інтелектуальна власність--Організаційно-правове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
авторське право -- аудиторська діяльність -- комерціалізація об’єктів -- нематеріальні активи
Анотація: Досліджено окремі організаційно правові аспекти обліку та аудиту об’єктів інтелектуальної власності на підприємствах Укрзалізниці. На підставі аналізу нормативно-правових актів автор дійшов висновку, що поставлене законодавством перед бухгалтером завдання обліку та аудиту об’єктів інтелектуальної власності не може забезпечити ефективну капіталізацію Укрзалізниці за рахунок комерціалізації нематеріальних активів. Тому в даному дослідженні пропонується авторське бачення вирішення даної проблематики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бурунсуз, Катерина.
    Аудит в Україні: проблеми та перспективи розвитку в сучасних умовах / Катерина Бурунсуз, Анна Стаценко // Економіст. - 2021. - № 11. - С. 30-31. - Бібліогр. в кінці ст. - (Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції "Облік, аналіз і аудит: тренди та перспективи" (НУК, 12 листопада 2021 р.)
Рубрики: Аудит--Розвиток--Проблеми та перспективи--Україна, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
аудиторська діяльність -- глобалізація економічних процесів -- фінансова звітність -- аудиторські послуги
Анотація: В умовах глобалізації економічних процесів і систем особливо важливою стає задача вивчення досвіду особливостей аудиту зарубіжних країн, зокрема держав-членів Європейського Союзу. У зв'язку з посиленою інтеграцією України до ЄС проблема реформування аудиту відповідно до міжнародно-визнаних вимог є особливо актуальним.


Дод.точки доступу:
Стаценко, Анна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)