Малік, М. Й.
    Фінансова звітність у прийнятті управлінських рішень в аграрній сфері [Текст] / М. Й. Малік // Економіка АПК. - 2010. - № 6. - С. 173-174. - Бібліогр. в прим.
Рец. на кн. Кучеренко Т.Є. Фінансова звітність у системі аграрного менеджменту / Т. Є. Кучеренко. - Умань: Видавець "Сочинський", 2009. - 296 с.

Рубрики: Рецензії на книги з економіки
   Наукові дослідження--АПК--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Бухгалтерська звітність -- Фінансова звітність
Анотація: Висвітлено дослідження Т. Є. Кучеренко, яка підкреслює роль фінансової звітності, її обліково-аналітичне забезпечення у світлі вимог міжнародних стандарті, Концептуальної основи складання й подання фінансових звітів і вітчизняних положень бухгалтерського обліку з урахуванням специфіки суб'єктів господарювання.





   
    Міжнародна науково-практична конференція, м. Вінниця [Текст] // Економіка АПК. - 2010. - № 12. - С. 161-162.
Рубрики: Міжнародні конференції--Науково-практичні--Україна
   Бухгалтерський облік--Конференції--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Виробничий облік -- Бухгалтерська звітність
Анотація: Розглянуто питання Міжнародної науково-практичної конференції "Облік, контроль та аналіз у підприємствах АПК: стан і перспективи розвитку", яка відбулася 20-21 жовтня 2010 року у Вінницькому національному аграрному університеті на базі Інституту аграрної економіки ВНАУ.





    Мельничук, Б. В.
    Еволюція сутності аудиту [Текст] / Б. В. Мельничук // Економіка АПК. - 2011. - № 12. - С. 49-57. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Аудит--Теорія
   Історія економічної думки--Інституціональна теорія

   Бухгалтерський облік--Аудит

Кл.слова (ненормовані):
Обов'язковий аудит -- Аудиторська діяльність -- Бухгалтерська звітність
Анотація: Узагальнено періодизацію становлення і розвитку аудиту залежно від етапів розвитку економічних відносин. Обгрунтовано залежність трактування поняття "аудит" та його мети від потреб і запитів заінтересованих у ньому сторін, історичних етапів його розвитку та розвитку інституціональної теорії.





    Вольська, В. В.
    Бухгалтерський облік як складова система управління підприємством [Текст] / В. В. Вольська // Економіка АПК. - 2012. - № 8. - С. 48-52. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Фінансова звітність
   Бухгалтерський облік--Підприємства

   Бухгалтерський облік--Управлінський аспект

Кл.слова (ненормовані):
Управлінські рішення -- Бухгалтерська звітність -- Професійна освіта
Анотація: Обґрунтовано важливість бухгалтерського обліку в системі управління підприємством. Визначено аспекти процесу прийняття управлінських рішень.





    Свірко, С. В.
    Бюджетний кодекс України як базовий елемент нормативного забезпечення вітчизняного бюджетного обліку [Текст] / С. В. Свірко // Незалежний аудитор : наук.-практ. вид. - 2013. - № 3. - С. 29-35 : фот. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Бюджетний облік
Кл.слова (ненормовані):
бухгалтерська звітність -- стратегія модернізації -- управління бюджетними коштами





    Шевчук, Н. С.
    Інтегрована звітність: поняття та економічна сутність [Текст] / Н. С. Шевчук // Економіка АПК. - 2018. - № 12. - С. 95-102 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансова звітність
   Підприємства--Інтегрована звітність

Кл.слова (ненормовані):
інтегрована звітність -- фінансова звітність -- нефінансова звітність -- бухгалтерська звітність -- капітал підприємства -- управлінські рішення
Анотація: Мета статті - дослідити та визначити економічну сутність поняття «інтегрована звітність», систематизувати та узагальнити підходи до тлумачення цього поняття. Широке впровадження інтегрованої звітності в практику вітчизняних підприємств дозволить покращити бізнес-середовище, дасть можливість підприємствам вийти на світові ринки капіталу і залучати інвестиції, орієнтуватися на майбутнє і прогнози, відчувати ризики і можливості, якісніше робити аналіз діяльності і приймати більш ефективні рішення. Інтегрована звітність забезпечить сталий розвиток і функціонування сучасних сільськогосподарських підприємств при оптимальному використанні фінансового, виробничого, людського, інтелектуального, природного та соціального капіталу. Інтегровану звітність буде корисно використовувати в управлінні не тільки великим підприємствам, а й середнім і малим.