Мельник, М. І.
    Класифікація бізнес-середовища: системний підхід [Текст] / М.І. Мельник // Регіональна економіка. - 2008. - № 2. - С. 251-260. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Суб'єкти економіки--Управління
   Господарські організації--Форми

Кл.слова (ненормовані):
Господарська діяльність -- Агрегованість -- СОТ -- Державне втручання
Анотація: Розширено трактування сутності поняття "бізнес-середовище", виокремлено його характерні особливості. На основі запропонованої системи критеріїв оцінки розроблено класифікацію видів бізнес-середовища з метою комплексного врахування об'єктивного різноманіття його властивостей під час обгрунтування державної політики його формування.





    Кваша, С. М.
    Напрями удосконалення механізмів формування ринкової рівноваги на ринках сільськогосподарської продукції [Текст] / С. М. Кваша // Економіка АПК. - 2011. - № 2. - С. 161-167. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільськогосподарське виробництво--Державне управління
   Аграрний сектор--Державна політика--Україна

   Інтеграція України--СОТ

Кл.слова (ненормовані):
Керована економіка -- Реформи -- Державне втручання
Анотація: В даній статті розглядаються механізми державного управління в аграрному секторі та державна аграрна політика України.





    Саліхова, О. Б.
    Ренесанс державної інтервенції у промисловий розвиток: останні світові тенденції та уроки для України [Текст] / О. Б. Саліхова // Економіка України. - 2015. - № 9. - С. 19-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промислова політика--Інноваційний розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державне втручання -- переробна промисловість -- технологічна модернізація -- глобальне економічне регулювання
Анотація: Проаналізовано останні тенденції в адмініструванні промислово-інноваційного розвитку у провідних країнах світу. Виявлено глобальні зміни в позиції еліт відносно ролі промислового сектору у сталому, всеосяжному зростанні економіки. Встановлено наявність консенсусу щодо необхідності державної інтервенції у розвиток індустрії на інноваційній основі. Визначено особливості сучасної інтервенції держав у розвиток національних виробництв в умовах глобального економічного регулювання. На основі аналізу світового досвіду, економічного стану і викликів, які виникли сьогодні перед державою, подано авторське бачення окремих аспектів формування та реалізації промислової політики України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)