572
В 586


   
    Влияние ликтинов на репаративные процессы в клетках млекопитающих in vitro [Текст] / В. В. Лыло [и др.] // Український біохімічний журнал. - 2008. - Т. 80, № 6. - С. 60-65. - Бібліогр.: с. 64-65 (19 назв.)
УДК
Рубрики: Біохімія та біоорганічна хімія--Молекулярні основи життя, молекулярна біологія--Молекулярні механізми контролю експресії гена, молекулярна ембріологія
   Біохімія та біоорганічна хімія--Ферменти (ензими), каталізатори біохімічних реакцій, ензимологія

Кл.слова (ненормовані):
Геном -- Рослинні лектини -- Експресія гена -- Репаративний ензим -- Клітинна ДНК -- Відновлення цілосності


Дод.точки доступу:
Лыло, В. В.; Пивень, О. А.; Серебрякова, К. В.; Мацевич, Л. Л.; Лукаш, Л. Л.


577.218
С 173


    Самойленко, А. А.
    Підвищення екпресії адаптивного протеїну Ruk/CIN85 в клітинах аденокарциноми грудної залози людини MCF-7 при дії інсуліну та інсуліноподібного фактора росту-1 [Текст] / А. А. Самойленко // Доповіді Національної академії наук України. - 2011. - № 4. - С. 158-162. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Молекулярна біологія--Молекулярна генетика
   Медицина--Злоякісні пухлини

Кл.слова (ненормовані):
Експресія гена -- Протеїн адапторний -- Гіпоксія
Анотація: Досліджено вплив гіпоксії, інсуліну та інсуліноподібного фактора росту-1 на експресію Ruk/CIN85. Показано, що експресія в клітинах аденокарциноми грудної залози людини не змінюється за умов м'якої гіпоксії, проте підвищується за дії інсуліну та інсулінподібного фактора росту-1.



543.51
В 411


   
    Вивчення взаємодії між олігоаденілатами та інтерфероном методом мас-спектрометрії [Текст] / З. Ю. Ткачук, С. М. Левченко, А. В. Ребрієв, Л. В. Ткачук // Доповіді Національної академії наук України. - 2013. - № 3. - С. 155-164. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Хімія--Аналітична хімія--Фізико-хімічні методи аналізу--Мас-спектрометрія
   Біохімія--Молекулярна імунологія

Кл.слова (ненормовані):
Аденілат -- Інсулін -- Дія противірусна -- Експресія гена
Анотація: Встановлено, що 2',5`-олігоаденілат та його епоксианалог здатні приєднуватись до α-інтерферону в кількості від 1 до 5 молекул. Ці дані дають можливість розглядати α-інтерферон як один із цільових білків для "корових" олігоаденілатів, які беруть участь у механізмі противірусного захисту клітин.


Дод.точки доступу:
Ткачук, З. Ю.; Левченко, С. М.; Ребрієв, А. В.; Ткачук, Л. В.