Черниш, Л. І.
    Родинне виховання та його вплив на особистісний розвиток дитини [Текст] / Л. І. Черниш // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2017. - № 3. - С. 5-8
Рубрики: Виховання--Превентивне
   Соціальна педагогіка--Сім’я

Кл.слова (ненормовані):
організація роботи з батьками -- родинно-сімейне виховання -- батьківсько-дитячі стосунки
Анотація: Сучасна сім’я дедалі більше стає головною ланкою у вихованні дитини, саме їй належить головне завдання - забезпечення матеріальних і педагогічних умов для духовного, морального, інтелектуального та фізичного розвитку. У статті розглядаються неабиякі труднощі й проблеми батьківсько-дитячих стосунків у сім’ях. Пошуки шляхів ефектиного впливу всіх причетних до справи виховання учнів задля забезпечення нормальних умов для ефективного розвитку дітей-вихідців із неповних сімей, що є першочерговим завданням для соціально-психологічної науки та практики.


Дод.точки доступу:
Сухомлинський, Василь Олександрович
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Рашковська, Ілона.
    Психологічний супровід формування батьківсько-дитячих стосунків у початковій школі / Ілона Рашковська // Початкова школа. - 2018. - № 5. - С. 46–48. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Сімейне виховання
   Дитяча психологія--Молодші школярі

Кл.слова (ненормовані):
сімейне виховання -- батьківсько-дитячі стосунки -- сім’я -- виховання дитини -- психокорекційна робота -- взаємодія батьків та учнів -- вправи -- початкова школа
Анотація: У статті розглянуті шляхи підвищення ефективності батьківсько-дитячих стосунків у молодшому шкільному віці. Названо діагностичні методики, які психолог може використовувати в роботі з батьками та дітьми. Продемонстровано орієнтовні вправи для використання на заняттях та тренінгах, надано практичні рекомендації батькам щодо гармонізації стосунків з дітьми, запропоновано практичний інструментарій, яким може скористатись вчитель початкових класів у роботі з учнями та їхніми батьками.