Крупчан, О.
    Адміністративне судочинство і приватно-правовий статус особи [Текст] / О. Крупчан // Юридична Україна. - 2005. - № 11. - С. 5-7
Рубрики: Адміністративне судочинство
Кл.слова (ненормовані):
СПОРИ -- БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ
Анотація: Стаття присвячена проблемі забезпечення повноцінної реалізації прав і свобод за допомогою адміністративного судочинства.

Є примірники у відділах:
(21.12.2005р. - Б.ц.) (вільний)




    Ярошенко, О. Д.
    Предмет юридичних складів злочинів, передбачених статтею 369 Кримінального кодексу України в аспекті його відповідності визначенню, що дається у Кримінальній конвенції Ради Європи про боротьбу з корупцією [Текст] / О. Д. Ярошенко // Бюлетень Міністерства юстиції України. - 2013. - № 7. - С. 105-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Корупція
   Кримінологія--Злочинність--Корупція

   Антикорупційне законодавство--Україна

Кл.слова (ненормовані):
нове антикорупційне законодавство -- боротьба з корупцією -- кримінальне право -- хабар -- предмет хабара





    Фанін, О. В.
    Пост-митний аудит [Текст] / О. В. Фанін // Митна справа. - 2013. - № 1. - С. 139-141. - Библиогр.: с. 140 (5 назв.)
Рубрики: Митна служба України--Спрощення процедур
   Митний кордон України

   Митна територія України--Порушення митних правил

Кл.слова (ненормовані):
Боротьба з корупцією -- Процедура митного оформпення
Анотація: Визначено актуальність посилення контрольно-перевірочної функції митних органів у напрямі проведення виїзних документальних перевірок - митного пост-аудиту як сучасної форми митного контролю.





    Хаустов, Володимир.
    Стратегічні орієнтири інноваційної політики України [Текст] / Володимир Хаустов // Економіст. - 2014. - № 4. - С. 12-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційна політика--Стратегічні орієнтири--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зелене зростання -- економіка знань -- трудова міграція -- боротьба з корупцією
Анотація: Визначено основні положення стратегій інноваційного розвитку розвинених країн. Обгрунтовано нагальну необхідність імплементації в Україні положень нової європейської стратегії економічного розвитку "Європа 2020: стратегія розумного, стійкого й всеосяжного зростання", а також участі вітчизняних вчених у рамковій програмі щодо наукових досліджень та інновацій "Обрій 2020".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Недюха, Микола.
    Корупція як соціально-правовий феномен [Текст] / Микола Недюха // Юридична Україна. - 2014. - № 8. - С. 21-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Соціально-правовий аналіз
Кл.слова (ненормовані):
кримінальні злочини -- бюрократія -- номенклатура -- боротьба з корупцією
Анотація: Обґрунтовується сутність корупції як атрибуту бюрократії та прояву номенклатури як панівного класу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Горган, Олександр.
    Правові аспекти державного механізму боротьби з корупцією в Україні [Текст] / Олександр Горган, Марта Фещук // Вісник прокуратури. - 2015. - № 3. - С. 71-79. - Бібліогр. 14 назв
Рубрики: Корупція--Боротьба--Правові аспекти
Кл.слова (ненормовані):
боротьба з корупцією -- спеціальні уповноважені суб'єкти -- правоохоронні органи -- державний механізм
Анотація: У правовому аспекті розглянуто та осмислено розуміння державного механізму боротьби з корупцією. Доведено необхідність і доцільність його запровадження на сучасному етапі розбудови Української держави, що має стати ядром у знищенні такого негативного суспільного явища, як корупція. наводяться відповідні теоретико-правові дефініції механізму боротьби з корупцією. Охарактеризовано вітчизняні нормативно-правові акти та враховано міжнародний досвід.


Дод.точки доступу:
Фещук, Марта
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мітцель, Олександр.
    Підвищення рівня мінімальної заробітної плати як бажана передумова на шляху України до членства у Європейському Союзі [Текст] / Олександр Мітцель, Вікторія Краєвська // Вісник прокуратури. - 2015. - № 3. - С. 109-116. - Бібліогр. 22 назви
Рубрики: Заробітна плата--Мінімальна--Підвищення
Кл.слова (ненормовані):
боротьба з корупцією -- державні установи -- прожитковий мінімум -- євроінтеграція
Анотація: Розглядаються питання підвищення рівня мінімальної заробітної плати як необхідна передумова української євроінтеграції. Звернуто увагу на необхідність подолання причин, існування яких на даному етапі розвитку України стоїть на заваді підвищенню мінімальної заробітної плати.


Дод.точки доступу:
Краєвська, Вікторія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кістерський, Л. Л.
    Економічна етика для подолання кризи [Текст] / Л. Л. Кістерський // Економіка України. - 2015. - № 6. - С. 98-100
Рубрики: Економіка України--Антикризові заходи
Кл.слова (ненормовані):
державне у правління -- реформування -- боротьба з корупцією -- відновлення законності -- морально-етичні норми
Анотація: Проаналізовані тактичні та стратегічні заходи для подолання сучасної системної кризи в Україні. До тактичних заходів віднесено реформування системи державного управління та боротьбу з корупцією, а до стратегічних – відновлення законності та морально-етичних норм в економіці. Запропоновані антикризові механізми з урахуванням загальнолюдських цінностей.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бухтарова, Аліна Геннадіївна.
    Науково-методичні підходи до трактування поняття корупція у системі публічних фінансів* [Текст] / Аліна Геннадіївна Бухтарова, Анна Валеріївна Войтович, Єлизавета Вячеславівна Мордовець // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 5. - С. 10-14. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Корупція--Державні злочини--Соціальні злочини--Україна
Кл.слова (ненормовані):
корупція -- запобігання корупції -- публічні фінанси -- боротьба з корупцією
Анотація: Дослідження виконане у рамках держбюджетної науково-дослідної роботи 0118U003585 “Формування системи забезпечення прозорості публічних фінансів як передумова боротьби з корупцією в Україні”.


Дод.точки доступу:
Войтович, Анна Валеріївна; Мордовець, Єлизавета Вячеславівна




    Ковальчук, Інна.
    Порівняльно-правова характеристика національних та зарубіжних антикорупціи?них органів [Текст] / Інна Ковальчук // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 163-168. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правоохоронні органи--Порівняльно-правова характеристика
Кл.слова (ненормовані):
боротьба з корупцією -- спеціалізовані антикорупційні органи -- Національне антикорупційне бюро України -- Вищий антикорупційний суд -- Спеціалізована антикорупційна прокуратура України
Анотація: Стаття присвячена порівняльно-правовій характеристиці національних та зарубіжних антикорупційних правоохоронних органів. Висвітлено міжнародно-правові засади та досвід зарубіжних країн щодо протидії корупційним злочинам. У статті розглянута компетенція національних та зарубіжних антикорупційних органів як складової частини правоохоронних органів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Яремович, О. І.
    Вплив інститутів громадянського суспільства на правоохоронні органи держави крізь призму діяльності громадських рад [Текст] / О. І. Яремович // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 145-148. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Громадянське суспільство--Громадський контроль--Правоохоронні органи--Україна
   Правоохоронна діяльність--Недержавна

Кл.слова (ненормовані):
боротьба з корупцією -- адміністративно-правова реформа
Анотація: У статті розглянуто вплив інститутів громадянського суспільства на правоохоронні органи держави крізь призму діяльності громадських рад. Наголошено, що держава, будучи гарантом успішної реалізації та охорони прав і свобод людини та громадянина, сприяє зміцненню зав’язків органів державної влади з населенням, громадськими об’єднаннями. Зазначено, що громадські ради при державних органах є консультативно-дорадчими органами, створеними для сприяння участі громадян у формуванні та реалізації державної політики.





    Мірошниченко, Олексій.
    Державними "ініціативами" по економічному розвитку / Олексій Мірошниченко, Лада Мірошниченко, Денис Костенко // Економіст. - 2021. - № 11. - С. 49-50. - Бібліогр. в кінці ст. - (Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції "Облік, аналіз і аудит: тренди та перспективи" (НУК, 12 листопада 2021 р.)
Рубрики: Економіка--Розвиток--Інвестиційні проекти--Державна підтримка--Україна, 2021-2022 р.
Кл.слова (ненормовані):
боротьба з корупцією -- тіньова економіка -- новації
Анотація: Законом, що вступає в дію з 2022 р., передбачено можливість державної підтримки підприємствам, працюючим у переробній промисловості, транспортній галузі, освіті, науковій і науково-технічній галузях; охороні здоров'я, мистецтві, культурі, спорті, туризмі та курортно-рекреаційній сфері, шляхом звільнення від сплати окремих податків та зборів; звільнення від сплати мита тощо.


Дод.точки доступу:
Мірошниченко, Лада; Костенко, Денис
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)