Карлін, Микола.
    Проблема офшоризації банківського бізнесу в Україні [Текст] / Микола Карлін, Мар’яна Щегельська // Банківська справа. - 2015. - № 4-5. - С. 21-31 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України --Офшоризація
   Банківський бізнес в Україні--Офшорний бізнес

Кл.слова (ненормовані):
деофшоризація -- офшорний центр -- офшорна зона -- транснаціоналізація -- комерційні банки -- банківський капітал -- структура власності
Анотація: Розглядається проблема офшоризації економіки загалом та банківської системи зокрема. Наведено два списки офшорних юрисдикцій - складений в Україні , який і діє в нашій державі, та складений Організацією економічного співробітництва та розвитку. Уведено поняття деофшоризації економіки держави. Аналізується структура власності комерційних банків, які фунціонують в Україні , на основі чого оцінюється рівень офшоризації банківського капіталу в Україні станом на 1 січня 2015 р. відповідно до двох списків офшорів. Описані типові схеми побудови структур власності комерційних банків в Україні з використанням офшорних юрисдикцій.


Дод.точки доступу:
Щегельська, Мар’яна




    Савельєв, Є. В.
    Пріоритети у реформуванні української економіки [Текст] / Є. В. Савельєв, В. Є. Куриляк // Економіка України. - 2015. - № 5. - С. 79-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Реформування--Пріоритети
Кл.слова (ненормовані):
виробнича демократія -- демонополізація -- деофшоризація -- економіка знань -- економічні реформи -- середній клас -- соціальна ринкова економіка -- деолігархізація -- розподіл прибутку
Анотація: Показано, що зміни у функціонуванні економічної системи мають переважно модернізаційний характер. Обгрунтовано, що проведення економічних реформ потребує насамперед визначення моделі, за якою здійснюватиметься весь комплекс змін. Розвивається ідея переходу до моделі соціальної ринкової економіки. Розробляється механізм орієнтації структурних зрушень на формування економіки знань як складової соціальної ринкової економіки, у якій на даному етапі перевага має надаватись освітній і науковій галузям, військово- та агропромисловим комплексам. Формулюються пропозиції щодо деолігархізації економіки як невідкладної умови проведення реформ, що може бути здійснено за рахунок демонополізації.


Дод.точки доступу:
Куриляк, В. Є.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шумська, С. С.
    Фінансове багатство України в офшорах світу та офшоризація капіталу банківської системи [Текст] / С. С. Шумська // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 4. - С. 25-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Офшор--Фінансове багатство--Банківські установи--Деофшоризація--Україна
Анотація: Представлено експертні оцінки обсягів незаконних фінансових потоків з України та виведеного в офшори фінансового богатства з країн, що розвиваються, і колишнього СНД. Представлено авторські оцінки динаміки офшоризації капіталу банківської системи України у 2012-2016 рр., показано географічну картину офшорних зв'язків українських банків.





    Косенкова, А.
    Бенефіціарний власник і деофшоризація економіки [Текст] / А. Косенкова // Юридична Україна. - 2019. - № 3. - С. 63-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Офшорні зони--Оподаткування
Анотація: Велика кількість антиофшорнихт ініціатив провідних держав та міжнародних організацій актуалізувала оцінку перспектив офшорного світу. Заходи із деофшоризації можуть призвести до порушення конфіденціальності бенефіціарних власників та зниження інтересу до офшорних юрисдикцій. Розглядаються концепції міжнародного податкового права, які відповідають завданням податкової політики України щодо офшорних зон.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)