Шалевська, О. Ю.
    Чинники впливу на мотивацію праці в сільському господарстві [Текст] / О. Ю. Шалевська // Економіка АПК. - 2010. - № 8. - С. 81-85 : табл. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Продуктивність праці
   Менеджмент--Мотивація праці

   Сільське господарство--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Мотивація праці -- Продуктивність праці
Анотація: Розглянуто стан сільського господарства та теоретичні підходи до класифікації чинників, що впливають на мотивацію праці у сільськогосподарських підприємствах.





    Курило, Л. І.
    Інтелектуальна праця як фактор людського розвитку [Текст] / Л. І. Курило, Т. П. Павлоцька // Економіка АПК. - 2011. - № 12. - С. 127-132. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Інтелектуальний капітал--Україна
   Економіка України--Інтелектуальний потенціал -- Кадровий потенціал

   Економіка праці--Людський капітал--Управління людськими ресурсами

Кл.слова (ненормовані):
Людський потенціал -- Мотивація праці -- Творча праця
Анотація: Обгрунтовано роль інтелектуальної праці, основних підходів до її мотивації та місце людини у соціально-економічному розвитку.


Дод.точки доступу:
Павлоцька, Т. П.




    Суховецький, Анатолій.
    Маючи такий потужний природно-ресурсний, науково-технічний та кадровий потенціал, Волинська область залишається суто аграрною і відсталою [Текст] / Анатолій Суховецький ; підгот. Олександр Некрот // Економіст. - 2014. - № 10. - С. 6-8
Рубрики: Волинська область (Україна)--Соціально-економічний розвиток--Регіональні програми, 2015-2020 рр.
Кл.слова (ненормовані):
інноваційно-інвестиційний розвиток -- сільськогосподарська продукція -- наукові розробки -- мотивація праці -- державна політика -- кластерні структури
Анотація: За 23 роки незалежності в господарському комплексі Волинської області відбулися значні структурні зміни, які в переважній більшості мали деструктивний характер та негативний вплив на темпи соціально-економічного розвитку, що знайшло свій прояв у зменшенні реальних доходів громадян, в першу чергу у сільській місцевості, втраті окремими адміністративними районами (особливо Поліської зони) своєї традиційної спеціалізації (льонарство, тваринництво, картоплярство), деіндустріалізації сільськогосподарського виробництва та погіршення використання сільськогосподарських угідь. Прискорений соціально-економічний розвиток області передбачає втілення практичних напрацювань та пропозицій вчених і практиків регіону. Однією з останніх розробок є регіональна Програма «Інвестиційно-інноваційний розвиток області в перід 2015-2020 років".


Дод.точки доступу:
Некрот, Олександр \підгот.\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гетьманцева, Ніна.
    Поняття і сутність праці як правової категорії [Текст] / Ніна Гетьманцева // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 7. - С. 60-65. - Бібліогр. 14 назв
Рубрики: Праця--Поняття--Сутність
Кл.слова (ненормовані):
трудова діяльність -- працівники -- роботодавець -- мотивація праці -- здатність до праці -- трудове право
Анотація: Досліджується праця як природна якість людини, спрямована на створення матеріальних і духовних цінностей. Акцентується увага на тому, що необхідність, цінність та утилітарність є найважливішими специфічними властивостями, що роблять працю особливим видом діялності і відрізняють від інших її видів. Потреба в праці належить до числа головних у системі відносин особистості, тому за своїм призначенням праця є тією потребою людини, яка здатна задовольнити всі запити та інтереси як окремої людини, так і суспільства та держави.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)