Соболь, Євген Юрійович.
    Правові гарантії забезпечення соціальної адаптованості осіб з інвалідністю в Україні [Текст] / Є. Ю. Соболь // Держава і право. - 2013. - Вип. 60. - С. 202-208. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Інвалідність--Соціальне забезпечення--Цивільне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
соціальна адаптація -- правові гарантії -- адаптоване середовище
Анотація: Акцентується увага на різних наукових підходах щодо розуміння поняття "соціальна адаптація".





    Рабінович, Петро.
    Можливості удосконалення конституційно-правового статусу людини і громадянина в Україні [Текст] / Петро Рабінович // Юридична Україна. - 2014. - № 4. - С. 32-41. - Бібліогр. в примітках: с. 41
Рубрики: Конституційне право--Права людини--Україна
Кл.слова (ненормовані):
права і свободи -- правові гарантії
Анотація: У статті обґрунтовується необхідність оптимізації конституційно-правового статусу людини і громадянина в Україні. Задля розв'язання цього завдання Львівська лабораторія прав людини і громадянина НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України розробила конкретні нормативні пропозиції з удосконалення положень понад 60-ти статей чинної Конституції України (насамперед, майже всіх статей її розділу II), які й викладено у пропонованій праці. У них частково враховані й окремі міркування деяких членів комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов'язків людини і громадянина, висловлені най засіданнях протягом 2012-2013 pp.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Трофименко, В.
    Кримінально-процесуальна форма як соціально-правова цінність [Текст] / В. Трофименко // Вісник Національної академії правових наук України. - 2014. - № 4. - С. 154-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Процесуальні форми
Кл.слова (ненормовані):
соціальна цінність -- правові гарантії -- диференціація
Анотація: Дослідження різних аспектів порядку здійснення кримінального провадження так чи інакше пов’язане із дослідженням процесуальної форми і її диференціацією, що обумовлено значущістю та фундаментальним характером цих понять для процесуальної науки.