Кігель В.
    До питання про оптимальне управління валютним резервом в умовах невизначенності [Текст] / Кігель В. // Вісник Національного банку України. - 2000. - № 7. - С. 45-49
Рубрики: Економіка України
   Фінанси України

   Валюта






   
    Офіційний курс гривні щодо іноземних валют, який встановлюється Національним банком України щоденно (за жовтень 2000р.) [Текст] // Вісник Національного банку України. - 2000. - № 12. - С. 36-37
Рубрики: Банки України
   Національний банк України

   Валюта






    Полунєєв, Ю. В.
    Посткризовий розвиток міжнародної валютної системи в контексті підвищення глобальної конкурентоспроможності країн [Текст] / Ю. В. Полунєєв // Економіка та держава. - 2011. - № 3. - С. 8-11. - Бібліогр. с. 11 (12 назв)
Рубрики: Валюта
Анотація: Стаття присвячена розкриттю сутності таких економічних категорій, як "валюта" та "резервна валюта", аналізу переваг та загроз, які отримують країни-емітенти резервних валют в глобальному вимірі, визначенню впливу посткризового розвитку грошово-валютної системи світу на конкурентоспроможність країн. Доведено, що бівалютний розвиток світу себе вичерпує та потребує введення наддержавної валюти у вигляді спеціальних прав запозичення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Софіщенко, Ірина.
    Юань і євро: перспективи у лізі міжнародних резервних валют [Текст] / І. Софіщенко // Вісник Національного банку України. - 2011. - № 7. - С. 50-54. - Бібліогр. с. 54 (17 назв)
Рубрики: Валюта
   Міжнародні фінанси

Анотація: Розглянуто внутрішні та зовнішні чинники забезпечення статусу резервних валют євро та юані, пов'язані з процесами формування національних фінансових і валютних систем, позиціями країн в системі міжнародної економіки та міжнародних фінансів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Козюк, Віктор.
    Життєвий цикл резервної валюти [Текст] / В. Козюк // Вісник Національного банку України. - 2013. - № 7. - С. 44-52. - Бібліогр. с. 51-52 (30 назв)
Рубрики: Валюта
   Монетарна політика

Анотація: Визначено, що в процесі аналізу перспектив резервних валют зростає значення атеоретичних підходівЄ що засвідчує невизначеність майбутньої моделі глобальних монетарних взаємин. На підставі дослідження глобальної монетарної нестабільності стверджується, що резервний статус валют не повиненрозглядатись як незмінний. Розроблена теоретична модель життєвого циклу резервних валют краще узгоджується взаємин у світі у розрізі окремих стадій життєвого циклу резервної валюти. Потенціальна нестабільність у сфері резервних валют потребує від України орієнтації на більш гнучкий курс та зниження залежності макрофінансової стабільності від величини валоютних резервів.

Є примірники у відділах: всього 1 : Зал період. (1)
Вільні: Зал період. (1)




    Безверхий, Костянтин.
    Криптовалюта : гроші чи мильна бульбашка ? [Текст] / К. Безверхий, А. Кувщинова // Бухгалтерський облік і аудит. - 2018. - № 1. - С. 29-38. - Бібліогр. с. 37-38 (24 назви)
Рубрики: Валюта
   Електронні гроші

Анотація: У статті наведені підходи до визначення сутності криптовалюти, проаналізовано відповідність криптовалюти до статусу грошей. Біткоін визнано найпоширенішою криптовалютою в світі. Визначено переваги і недоліки у її використанні. Описано ринок криптовалюти з найбільш перспективними біржами, популярними обмінниками і терміналами в усьому світі, зокрема й в Україні. Досліджено економіко - правовий статус цифрової валюта на території України на основі аналізу листів - роз'яснень НБУ. Розглянуто перспективи розвитку криптовалюти в економіці України та запропоновано її визнання для прогресивного розвитку країни.


Дод.точки доступу:
Кувщинова, Анастасія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)