Кореляція структурно-геологічних і аерокосмічних досліджень з метою уточнення будови та розвитку Оріхово-Павлоградської міжблокової зони Українського щита [Текст] / О. М. Пономаренко [та ін.] // Геоінформатика. - 2010. - № 4. - С. 69-76 : цв.іл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геодезія--Аерокосмічні знімання
   Тектоніка--Дослідження--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Кільцеві об'єкти -- Лінеаменти -- Структури -- Лінійність -- Парагенезис -- Дистанційне зондування Землі -- Космознімки


Дод.точки доступу:
Пономаренко, О. М.; Азімов, О. Т.; Осьмачко, Л. С.; Яиченко, В. П.




    Бардиш, Б.
    Використання вегетаційних індексів для ідентифікації об'єктів земної поверхні [Текст] / Б. Бардиш, Х. Бурштинська // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. - 2014. - Вип. 2. - С. 82-88 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геодезія--Аерокосмічні знімання
   Лісове господарство--Геоінформаційні системи

Кл.слова (ненормовані):
дистанційне зондування Землі -- космічний знімок -- моніторинг лісів -- вегетаційний індекс -- ґрунтова лінія


Дод.точки доступу:
Бурштинська, Х.




    Попов, Михайло Олексійович.
    Про стан та перспективи застосування технологій дистанційного зондування Землі при вирішенні актуальних проблем реального сектору економіки та оборони [Текст] : за матеріалами наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 9 листопада 2016 року / Михайло Олексійович Попов // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 1. - С. 48-63 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Геодезія--Дистанційне зондування Землі
   Геодезія--Аерокосмічні знімання

Кл.слова (ненормовані):
дистанційне зондування -- багатоспектральне зображення -- сталий розвиток -- біорізноманіття -- екосистема -- стійкість до надзвичайних ситуацій
Анотація: У доповіді розглянуто проблему трансферу методів і технологій дистанційного зондування Землі в реальний сектор економіки і оборони. Наведено приклади ефективного використання методів і технологій дистанційного зондування Землі для виконання таких актуальних завдань, як збереження екосистем, стійкість у надзвичайних ситуаціях, розвиток урбанізованих територій та ін. Обговорено деякі аспекти, пов’язані із застосуванням дистанційних аерокосмічних систем і технологій подвійного призначення. Окреслено шляхи подальшого розвитку дистанційних аерокосмічних досліджень в Україні.