Федулова, Л.
    Технологічний розвиток економіки [Текст] / Л. Федулова // Економіка України. - 2006. - № 5. - С. 4-10
Рубрики: Економіка України--ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РОЗВИТОК
Кл.слова (ненормовані):
ПАРАДИГМА -- ВІДНОВНИЙ ПЕРІОД -- РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИЙ -- НТП
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питання економічної природи технологій, особливо наукомістких, їхнього впливу на соціально-економічні характеристики стану країни.

Є примірники у відділах:
(28.05.2006р. - Б.ц.) (вільний)




    Федулова, Л.
    Технологічна готовність економіки України до нових викликів в умовах відсутності технологічної політики [Текст] / Л. Федулова // Економіка України. - 2010. - № 9. - С. 12-26
Рубрики: Економіка України--Технологічний розвиток
Анотація: Здійснено системний аналіз технологічного розвитку економіки України та визначеноо її ступінь готовності до нових викликів у посткризовий період. Розкрито проблеми економічного розвитку України, спричинені відсутністю технологічної політики як інтегрованої складової загальнонаціональної стратегії. Розробленоо пропозиції щодо змісту національної технологічної політики.

Є примірники у відділах:
(15.09.2010р. - Б.ц.) (вільний)




    Буравльов, Є. П.
    Соціально-економічні тенденції та "піраміда технологічного розвитку" [Текст] / Є. П. Буравльов, М. М. Шевченко // Вісник Національної академії наук України. - 2013. - № 6. - С. 42-51 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова економіка--Глобалізація--Економічна криза
   Економіка України--Технологічний розвиток

Анотація: Міжнар. екон. форум у Давосі 2011 р., який проходив під девізом "Загальні норми для нової реальності", став помітною подією. Саме на ньому світова екон. еліта визнала надзвичайну важливість на нинішньому етапі нових механізмів формування світового госп. комплексу. На жаль, людство ще не усвідомило наслідки поточної екон. кризи, і тому не тільки, лишається, а й зростає загроза її поглиблення і трансформації в кризу соціальну. Ще більша небезпека може виникнути в перспективі, коли екон. і соц. криза переростатиме в кризу поколінь. Тому не статки окремих родин, а здобутий авторитет країни у світі, її обороноспроможність та здатність до раціонального господарювання стануть головною естафетою, яку теперішнє покоління передасть прийдешньому.


Дод.точки доступу:
Шевченко, М. М.