550.3
Е 627


    Бойченко, С.
    Энергетические аспекты влияния колебаний и изменений климата земли на геоэкологические процессы [] : сборник научных трудов / С. Бойченко // Енергетика землі, її геолого-екологічні прояви, науково-практичне використання: Зб. наук. пр. - К., 2006. - С. 120-126. - Бібліогр.: 16 назв.
УДК
Рубрики: Кліматологія
   Екологія--Природні зони--Дослідження



Дод.точки доступу:
Волощук, В.
Є примірники у відділах: всього 1 : 1 (1)
Вільні: 1 (1)




    Лялько, Вадим Іванович.
    Оцінка і прогнозування природно-антропогенних та соціо-економічних процесів: погляд з космосу [Текст] / В. І. Лялько // Екологічний вісник. - 2008. - № 4. - С. 12-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кліматологія
Анотація: Про глобальне потепління Землі і його наслідки в майбутньому.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Онищенко, А. М.
    Двосекторна еколого-економічна модель оптимального розвитку [Текст] / А. М. Онищенко // Економіка та держава. - 2011. - № 5. - С. 24-28. - Бібліогр. с. 28 (13 назв)
Рубрики: Довкілля--Антропогенні фактори
   Кліматологія

Анотація: На основі теорії оптимального керування в статті запропоновано двосекторну еколого-економічну модель поведінки виробництва в умовах встановлених обмежень на емісії парникових газів. При цьому розглядається випадок необхідності залучення додаткової емісії квоти з метою виконання положень Кіотского протоколу. На основі достатніх умов оптимальності розглянуто існування оптимальних траєкторії моделі, зокрема серед них виділено магістральні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Посудін, Ю. І.
    Зміна клімату та екологічна міграція [Текст] / Ю. І. Посудін // Екологічний вісник. - 2012. - № 3. - С. 12-13. - Бібліогр. с. 13 (2 назви)
Рубрики: Екологічна безпека
   Кліматологія

   Міграція населення--Екологічні фактори

Анотація: Розглянуто проблема глобальної зміни клімату. Зазначено, що глобальне потепління та забруднення людиною довкілля, підняття рівня моря, затоплення територій, ерозія узберіжжя, повені, урагани, температурні аномалії, шторми, посухи, землетруси, цунамі є основною причиною переміщення населення та появи екологічних біженців.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Прохоренко, К. А.
    Проблеми принципу "забруднювач платить" у правовому забезпеченні охорони клімату в Україні [Текст] / К. А. Прохоренко // Екологічний вісник. - 2012. - № 3. - С. 24-25. - Бібліогр. с. 25 (6 назв)
Рубрики: Кліматологія
   Довкілля--Забруднення

Анотація: У статті розглянуто екологічні проблеми забруднювачів парниковими газами та їх вплив на клімат. Досліджено теоретико-правові принципи "забрунювач платить", його тлумачення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Академическое трио выиграло $5-ти миллионный грант ОАЭ [Текст] : (открыта регистрация на участие во втором цикле инновационной программы активного усиления осадков) // Вода и водоочистные технологии. - 2015. - № 4 (78). - С. 50-51
Рубрики: Екологічні технології
   Кліматологія

   Метеорологія--Опади






    Чистяков, Олександр.
    На грані [Текст] / О. Чистяков // Екологічний вісник. - 2021. - № 1. - С. 10-12
Рубрики: Кліматологія
Анотація: Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш звернувся до країн-членів організації з вимогою створити загальну Глобальну коаліцію з досягнення вуглецевої нейтральності вже до 2050 року. Він закликав уряди по всьому світу об'явити надзвичайний кліматичний стан. Перед нами постали надскладні завдання-втримати глобальне підвищення температури в цьому столітті значно нижче від 2°С порівняно з доіндустріальним періодом. Якщо зростання рівня викидів парникових газів залишиться незмінним, то до 2047 року практично в кожному куточку Землі клімат радикально зміниться. Вчені неодноразово попереджали про глобальне потепління і його очікуваний вплив на біорізноманіття і людей. У дійсності ці зміни вже настають, що не повинно стати приводом для паніки, навпаки, повинно заохотити нас до дій - скоротити викиди парникових газів і уповільнити темпи зміни клімату. Кліматичні зміни почали серйозно впливати і на людину: потепління сприяє поширенню інфекційних захворювань, перегріванню організму; посухи, голод і гостра нестача води призводять до міжнаціональних конфліктів та масових вимушених міграцій людей. Багато вчених стверджують, що ми з Вами - останнє покоління, від якого безпосередньо залежить, чи в майбутньому буде можливе життя на Землі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)