Буян, І.
    Дослідження вузлових проблем корпоративної економіки [Текст] / І. Буян // Економіка України. - 2005. - № 6. - С. 94-95
Рец. на Сірко А.В. Корпоративні відносини в перехідній економіці: проблеми теорії і практики : Монографія / А.В. Сірко. - К.: Імекс, 2004. 414 с.

Рубрики: Корпоративні відносини--Україна

Є примірники у відділах:
(.2005р. - Б.ц.) (вільний)




    Буян, І.
    Біологічне, духовне та соціальне в людині як чинники економічної системи [Текст] / І. Буян // Психологія і суспільство. - 2010. - № 3. - С. 124-140. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Соціологія
Кл.слова (ненормовані):
людське буття -- біологічні чинники -- життєдіяльність людського організма
Анотація: Економічна теорія практично абстрагувалась від людини, особливо від її біологічних властивостей. Для неї основними (і, на жаль єдиними) категоріями є людський ресурс, людський потенціал, робоча сила, людський капітал, праця. заробітна платня. Причому економістів-науковців сьогодні як і вчора не дуже бентежить те, що і в XXI ст. для більшості українців національна економіка не забезпечує навіть фізіологічного виживання. Для того, щоб вижити, їм доводиться вишукувати інші джерела. Натомість філософія, соціологія, психологія виділяють три основні складники людини - біологічний, духовний, соціальний. У статті з'ясовується роль, значущість і функції цих складових - чинників людини у формуванні, функціонуванні та розвитку економіки як соціосистеми.





    Буян, І. В.
    Економічні форми взаємозв’язку та взаємодії біологічних і духовних нужд людини з її працею [Текст] / І. В. Буян // Економічна теорія. - 2012. - № 2. - С. 85-92. - Бібліогр. у підрядк. прим.
Рубрики: Суспільство--Потреби--Соціально-економічний розвиток
Анотація: В статті досліджуються проблеми нужд людини та соціально-економічних важелів їх задоволення.