Данилів, Б. В.
    Інтенсифікація свинарства на основі використання промислових методів виробництва продукції [Текст] / Б.В. Данилів // Економіка АПК. - 2006. - № 8. - С. 28-36. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Тваринництво--Україна
   Сільське господарство--М'ясна галузь

Кл.слова (ненормовані):
М'ясний напрям -- Інноваційна основа -- Індустріалізація -- Концентрація виробництва
Анотація: Метою статті є дослідження процесів інтенсифікації свинарства, переведення галузі на промислову основу, як необхідних умов підвищення ефективності виробництва. У статті наведено деякі статистичні дані щодо споживання м'яса та м'ясопродуктів в Україні.





    Данилів, Б. В.
    Оплата праці та її вплив на функціонування великомасштабного виробництва тваринницької продукції [Текст] / Б.В. Данилів // Економіка АПК. - 2006. - № 10. - С. 87-97. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Регіональна економіка--"Агрокомбінат "Слобожанський"--Харківська область--Чугуївський район
   Аграрний сектор--Зайнятість населення

   Економіка праці--Трудова мотивація

Кл.слова (ненормовані):
Свинарський комплекс -- Кадри -- Основне виробництво -- Тарифні ставки
Анотація: Досліджуються проблеми теорії і практики мотивації та стимулювання праці в сучасних умовах, її продуктивності, організації оплати праці у сільському господарстві. Розглянуто функції заробітної плати, рівень ефективності праці колективу. Автор досліджує дієвість та особливості існуючої організації оплати праці у великомасштабному виробництві тваринницької продукції на промисловій основі в умовах акціонерного товариства "Агрокомбінат "Слобожанський" та визначена відповідність реальній дійсності методики обчислення продуктивності праці у сільському господарстві.





    Данилів, Б. В.
    Економічний механізм і міжгалузеві економічні відносини в агроформуваннях [Текст] / Б.В. Данилів // Економіка АПК. - 2007. - № 2. - С. 49-56. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Аграрна політика--Україна
   Фінанси України--Економічний механізм

Анотація: Висвітлено теоретичні й практичні питання формування і функціонування механізмів регулювання аграрних відносин, їх сутності та впливу на процеси відтворення, а також проблеми державного регулювання і державної підтримки аграрної сфери. Уточнено сутність категорії "економічний механізм", зв'язок цього механізму з "господарським механізмом", з "державним регулюванням з "економічними методами управління".





    Данилів, Б. В.
    Амортизаційна політика в сільському господарстві: вплив на відтворення основних засобів [Текст] / Б.В. Данилів // Економіка АПК. - 2007. - № 6. - С. 25-32. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Аграрний сектор--Економічна політика--Україна
   Сільськогосподарське виробництво--Матеріально-технічна база

Кл.слова (ненормовані):
Вартість -- Рослинництво -- Техніка -- Експлуатація -- Приватизація
Анотація: Розглядаються проблеми амортизації основних засобів і здійснюваних на різних рівнях управління виробництвом амортизаційної політики.





    Данилів, Б. В.
    Розвиток свинарства на індустріальній основі [Текст] / Б. В. Данилів // Економіка АПК. - 2008. - № 10. - С. 16-25. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Тваринництво--М'ясне
   Сільське господарство--Інноваційний процес--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Вкладення -- Інтенсифікація -- Устаткування
Анотація: Стаття присвячена проблемам інтенсифікації тваринництва, інноваційного розвитку галузі свинарства, формуванню ринку м'яса. Проаналізовано малозатратні технології вирощування і відгодівлі свиней в Україні, зокрема у АТЗТ "Агро-Союз" Дніпропетровської області та у ВСАТ "Агрокомбінат "Слобожанський" Харківської області.





    Данилів, Б. В.
    Розвиток вертикальної інтеграції як напрям підвищення ефективності свинарства [Текст] / Б. В. Данилів // Економіка АПК. - 2011. - № 1. - С. 46-52. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Агропромислові формування--Модель інтеграції
   Аграрні підприємства України--Виробничий потенціал

   Тваринництво--М'ясне скотарство--Свинарство--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Агропромислова інтеграція -- Вертикальна координація
Анотація: Розкрито сутність інтеграційних процесів в агропромисловому виробництві, досліджено шляхи створення виробничо-технологічних комплексів із виробництва та переробки сировини на новій організаційно-технологічній основі з високою ефективністю виробництва.