Кудряшов, Василь Павлович.
    Управління фінансуванням державного бюджету України [Текст] / Василь Павлович Кудряшов // Економіка України. - 2020. - № 2. - С. 45-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний бюджет--Управління фінансуванням--Україна
Кл.слова (ненормовані):
дефіцит бюджету -- активні операції -- обслуговування зобов'язань -- державний борг -- фіскальні правила -- надходження від приватизації -- транспарентність бюджетних операцій
Анотація: Уточнено зміст фінансування державного бюджету та висвітлено його значення в управлінні державними фінансами. Проведено аналіз динаміки показників фінансування державного бюджету України протягом останніх років. Зроблено висновки, що основну увагу в управлінні фінансуванням бюджету було приділено здійсненню витрат з погашення запозичень, проведення активних операцій, а також забезпечення видатків, не перекритих доходами. Проведено аналіз показників зовнішньої та внутрішньої складових державних запозичень. Розглянуто ризики внутрішніх зобов'язань і необхідність їх урахування в управлінні фінансуванням бюджету. Запропоновано заходи, спрямовані на покращення управління фінансуванням державного бюджету України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кудряшов, Василь Павлович.
    Розроблення концепції формування та імплементації фіскальних правил в Україні [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2020. - № 11. - С. 76-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальні правила--Імплементація фіскальних правил--Функції фіскальних інститутів--Бюджетне планування--Україна
Анотація: Висвітлено питання щодо внесення змін до застосування фіскальних правил у період подолання наслідків пандемії COVID-19 у ЄС та їх урахування в Україні. Зазначено, що в Україні фіскальні правила впроваджені, проте їх застосування перебуває на початковому етапі. Запропоновано розробити та прийняти окремий закон України, котрий регламентуватиме застосування фіскальних правил і визначатиме вимоги до формування належної інституційної системи для їх імплементації. Не рекомендується запровадження різкого коригування фіскальної політики з метою відновлення дії фіскальних правил після подолання наслідків пандемії.





    Кудряшов, Василь Павлович.
    Бюджетний дефіцит і фінансування критичних послуг [Текст] / Василь Павлович Кудряшов // Економіка України. - 2021. - № 6. - С. 59-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит--Фіскальна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державні запозичення -- державні облігації -- критична інфраструктура -- критичні послуги -- фінансування антиепідемічних заходів -- фінансова стійкість -- фіскальні правила
Анотація: Уточнено підходи до застосування механізмів дефіцитного бюджетного фінансування критичних послуг в аспекті використання залученого ресурсу. Зазначено, що умовою проведення таких операцій є недопущення руйнівних впливів зведення бюджету з дефіцитом на динаміку макроекономічних і фінансових показників країни. Зроблено висновки, що в період подолання наслідків пандемії доцільно переглянути чинні фіскальні правила і відновити їх після усунення цих наслідків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кудряшов, Василь Павлович.
    Критична інфраструктура та фінансова безпека [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2021. - № 2. - С. 7-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансова безпека--Критична інфраструктура--Фіскальні правила--Державні запозичення
Анотація: Досліджено формування критичної інфраструктури, її вплив на фінансову безпеку, аналіз зарубіжного досвіду її розвитку з метою врахування в Україні.





    Кудряшов, Василь Павлович.
    Фінансове забезпечення критичної інфраструктури [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2021. - № 5. - С. 111-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансове забезпечення--Критична інфраструктура--Ризики
Анотація: Проаналізовано досвід фінансового забезпечення формування й розвитку критичної інфраструктури в зарубіжних країнах. Визначено, що її фінансування здійснюється шляхом залучення ресурсу з різних джерел, до складу яких віднесено державні, приватні та змішані (державно-приватні) проекти, а також кошти фінансових посередників. Розкрито механізми фінансового забезпечення критичної інфраструктури, котрі використовуються в цих країнах, а також пов’язані з ним ризики.





    Кудряшов, Василь Павлович.
    Державне регулювання критичної інфраструктури [Текст] / В. П. Кудряшов // Фінанси України. - 2021. - № 7. - С. 72-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Критична інфраструктура--Державне регулювання--Державно-приватне партнерство--Фінансове забезпечення
Анотація: В статті надється аналіз державного регулювання розвитку критичної інфраструктури в Україні та обгрунтування напрямів його вдосконалення з урахуванням зарубіжного досвіду.