Кушнарьова, О.
    Формування здоров’язберігаючої компетентності / О. Кушнарьова // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2014. - № 5. - С. 26-30
Рубрики: Педтехнології--Здоров’язберігальні
   Мистецтво--Музика--Методика викладання

Анотація: Автор ділиться досвідом проведення уроків музичного мистецтва з використанням здоров’язберігаючих технологій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Особливості формування структури коаксіальних з’єднань міді та алюмінію при зварюванні вибухом з вакуумуванням зварювального проміжку [Текст] / М. О. Пащин [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 2. - С. 3-9. - Бібліогр. с. 8 (14 назв)
Рубрики: Зварювання
Анотація: Викладено результати дослідження утворення інтерметалідів при зварюванні вибухом коаксіальних з’єднань міді і алюмінію в залежності від довжини з’єднання і середовища в зварювальному проміжку (повітрі і вакуумі). Проведений металографічний аналіз границі коаксіального з’єднання в мідно-алюмінієвих стрижнях показав, що на різних ділянках біметалевих стрижнів при зварюванні в різних режимах і в повітрі, і при наявності вакууму в зазорі, утворюються інтерметалідні прошарки різної товщини. Зростання, яке спостерігалося в об’ємній частці і товщині прошарку інтерметалідів в зоні з’єднання, по мірі віддалення від точки ініціювання, незалежно від середовища в зварювальному проміжку (повітря або вакуум), має закономірний характер і пояснюється канальним ефектом при зварюванні вибухом.


Дод.точки доступу:
Пащин, М.О.; Шльонський, П.С.; Бризгалін, А.Г. ; Кушнарьова, О.С.; Тодорович, Н.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Вплив модифікування металу зварних швів високоміцних низьколегованих сталей на їх структуру та властивості [Текст] / В. А. Костін [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 5. - С. 62-69. - Бібліогр. с. 69 (11 назв)
Рубрики: Зварні шви
Анотація: У роботі досліджено вплив модифікування дисперсними частинками різних сполук на структуру, неметалеві включення, їх розмір та розподіл, зміну температур фазових перетворень та механічні властивості металу швів зварних з’єднань високоміцних низьколегованих сталей. Показано, що використання температури максимальної інтенсивності фазового перетворення дозволило відокремити вплив оксидних, карбідних та сполук, що містять титан, на структуру та механічні властивості металу швів високоміцних низьколегованих сталей. Використання порошків оксидів TiO2, ZrO2, MgO сприяє формуванню дисперсної структури голчастого фериту (від 30 до 90 %), який дозволяє отримати в металі зварних швів сприятливе поєднання високої міцності та ударної в’язкості, особливо при вкрай низьких температурах випробувань (–40...–60 °С).


Дод.точки доступу:
Костін, В.А.; Жуков, В.В.; Берднікова, О.М.; Головко, В.В.; Кушнарьова, О.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)