Рейтерович, І.
    Взаємовідносини фінансово-промислових груп та держави: український досвід [Текст] / І. Рейтерович // Право України. - 2005. - № 1. - С. 44-48. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Фінансово-промислові групи--Вплив на політику
Кл.слова (ненормовані):
Корпоративний капітал
Анотація: Проблема діяльності фінансово-промислових груп в Україні та їх вплив на політичні процеси в державі. Питання про політико-юридичне оформлення їх місця у системі влади, а також ті важелі впливу які вони використовують для впливу на політичні процеси.





    Телешун, С.
    Політико-економічні інтереси "груп впливу" та "лобізм по - українськи"(окремі аспектти) [Текст] / С. Телешун, І. Рейтерович // Право України. - 2008. - №3. - С. 105-110. - Бібл.:-8 назв.
Рубрики: Лобізм--Правове регулювання
Анотація: Лобізм - це специфічний інститут політичної системи, що базується на механізмі впливу груп, які сформовано навколо спільних інтересів, на уповноваженні органи.


Дод.точки доступу:
Рейтерович, І.




    Телешун, С.
    Публічна чи державна політика - вітчизняна дилема вибору [Текст] / С. Телешун, С. Ситник, І. Рейтерович // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2012. - № 4. - С. 185-196 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Публічна політика--Державне управління--Суспільний інтерес
Анотація: У статті розглянуто теоретико-методологічні засади дослідження поняття "публічна політика", визначено концептуальні відмінності між поняттями "публічна політика" та "державна політика", розкрито зв`язок публічної політики та державного управління і запропоновано авторські підходи до окреслення змісту публічної політики.


Дод.точки доступу:
Ситник, С.; Рейтерович, І.




    Телешун, Т. О.
    Роль публічної політики у забезпеченні функціональності груп інтересів в Україні [Текст] / Т.О. Телешун, І.В. Рейтерович // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2013. - № 3. - С. 70-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Публічна політика--Громадянське суспільство--Україна
Анотація: Метою статті є аналіз особливостей функціонування груп інтересів як основних акторів публічної політики в Україні. Відповідно визначено поняття та сутність груп інтересів, проаналізовано особливості їх функціонування в Україні, охарактеризовано основні загрози, пов`язані з домінуванням специфічних груп інтересів у вітчизняній публічній політиці та визначено шляхи їх нейтралізації.


Дод.точки доступу:
Рейтерович, І.В.