Синякевич, І. М.
    Про інтеграцію регіональної лісової політики з аграрною [Текст] / І.М. Синякевич, І.Г. Білінський // Регіональна економіка. - 2007. - № 3. - С. 17-26. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Лісове господарство--Реформування--Україна
   Аграрна політика--Регіональний розвиток--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Лісовий менеджмент -- Лісокористування -- Міністерство аграрної політики України
Анотація: Розглядаються історичні, екологічні, соціальні та економічні аспекти лісокористування в лісах системи Міністерства аграрної політики України, а також організація лісового менеджменту тепер і в минулому. Розкриваються недоліки національної лісової політики щодо лісів Міністерства аграрної політики України. Пропонується розвивати інтеграцію лісової політики з іншими політиками як на національному, так і регіональному рівні.


Дод.точки доступу:
Білінський, І.Г.




    Синякевич, І. М.
    Екологічна і лісова політика України у контексті Кіотського протоколу [Текст] / І. М. Синякевич, Н. М. Синякевич // Регіональна економіка. - 2009. - № 4. - С. 125-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лісокористування--Економічна політика
   Екологічна безпека--Газове забруднення

Кл.слова (ненормовані):
Лісове господарство -- Парнікові гази
Анотація: Здійснено аналіз міжнародної екологічної політики, що реалізується у рамках Кіотського протоколу. Зроблена оцінка вигод і ризиків, пов'язаних з участю України в проекті ООН, впровадження якого передбачається на основі "Керівних настанов з ефективної практики для землекористування, змін у землекористуванні і лісового господарства", що підготовлені Міжурядовою групою експертів ООН зі змін клімату.


Дод.точки доступу:
Синякевич, Н. М.




    Синякевич, І. М.
    Екологізація суспільного розвитку як інструмент подолання екологічних загроз [Текст] / І. М. Синякевич // Регіональна економіка. - 2011. - № 4. - С. 14-20 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічна політика--Екологічна безпека
   Глобалізація--Екологія

Кл.слова (ненормовані):
Екологічна безпека
Анотація: Розглядаються стан світу у ХХІ ст., а також екологічні, економічні, соціальні та духовні проблеми його розвитку. Теоретично обгрунтовано об'єктивну необхідність, принципи та основні напрямки екологізації суспільного розвитку.