Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (287)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=сім’я<.>
Загальна кількість знайдених документів : 104
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-104 
1.


    Погребняк, С..
    Вплив судової практики на юридичні акти в англо-американському праві [Текст] / С. Погребняк // Вісник Академії правових наук України. - 2004. - № 2 (37). - С. 24 34
Рубрики: Теорія держави і права--Англо-америкаське право
   Судова практика--Англо-американське право--Правова сім’я



Знайти схожі

2.


    Баєва, Г.
    Доктринальне тлумачення понять "сім’я" та "член сім’ї у контексті відшкодування шкоди як соціальної виплати [Текст] / Г. Баєва // Вісник Академії правових наук України. - 2005. - № 2. - С. 130-137
Рубрики: Відшкодування шкоди --Сім’яї
Анотація: Тлумачення поняття сім’ї у контексті відшкодування шкоди базується на Законі України від 23.09.1999 року "Про загальнообов’язкове державне соціальне соціальне страхування від нещасноговипадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності"


Знайти схожі

3.


    Носков, Володимир.
    Вплив сімейного виховання на профорієнтацію підлітків [Текст] / Володимир Носков, Олена Сухова // Соціальна психологія. - 2007. - № 2. - С. 113-126. - Бібліогр.: 17 назв.
Рубрики: Сімейне виховання--Підлітки
   Профорієнтація--Сім’я

   Сімейна психологія--Підлітки

Анотація: У статті аналізуються особливості стилю сімейного виховання, дається оцінка впливу сімейного виховання на професійно-особистісне самовизначення підлітка, встановлюються залежності профорієнтаційних мотивів досягнення деяких елементів виховного стилю батьків, визначаються перспективи подальших досліджень проблеми, що розглядається.


Дод.точки доступу:
Сухова, Олена

Знайти схожі

4.


    Лроздова, Марина.
    Зв’язок образів батьків і політичних авторитетів у дітей та молоді / Марина Лроздова // Соціальна психологія. - 2008. - № 1. - С. 87-75. - Бібліогр.:22 назв.
Рубрики: Політична психологія--Молодь
   Соціалізація дитини--Сім’я

Анотація: Стаття присвячена дослідженню проблеми зв’язку батьківських образів з образами політичних лідерів у дітей та молоді. Наводяться результати теоретичного аналізу концнпцій західних ( передусім, американських) дослідників стосовно цього питання , Аналізуються механізми відтворення батьківських образів в уявленнях дітей та молоді про політичних лідерів

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

5.


    Сунєгін, Сергій Олександрович.
    Правова сім’я та правова система: співвідношення категорій, підходи до вивчення та рівні визначення [Текст] / С. О. Сунєгін // Держава і право. - 2008. - Вип. 39. - С. 81-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правова система--Порівняльне правознавство
Анотація: Інтеграційні та глобалізаційні процеси загальносвітового масштабу, які досить активно почали відбуватися саме на рубежі ХХ-ХХІ ст., спричинили суттєві зміни у розвитку всього людства і торкнулися всіх сфер соціальної дійсності, у тому числі і правової. У науці на сьогодні не достатньо приділено уваги проблемам визначення та співвідношення категорій "правова система" та "правова сім’я", що зумовлює необхідність дослідження цієї проблеми.


Знайти схожі

6.


    Піча, Володимир.
    Суспільство і сім’я / Володимир Піча // Соціальна психологія. - 2009. - № 1. - С. 169-171
Рец. на Савка В.І., Уманець Н.А. Сім’я та соціум: проблеми взаємодії: Монографія / В.І., Уманець Н.А. Савка В.І. - Львів: Видавництво Національного університету "Львіська політехніка", 2008,-180 с.

Рубрики: Сім’я--Соціальний потенціал--Дослідження


Знайти схожі

7.


    Онопрієнко, Лілія.
    Гендерні відносини у сім’і і суспільстві [Текст] / Лілія Онопрієнко // Соціальна психологія. - 2009. - № 2. - С. 152-159. - Бібліогр. : 22 назв.
Рубрики: Гендерні відносини--Суспільство--Сім’я
Анотація: У статті розглядаються основні концепції гендерних відносин у макро- і мікросоціумі.


Знайти схожі

8.


    Савіна, Маріанна.
    Виховання дитини в українській народній традиції [Текст] / Маріанна Савіна // Соціальна психологія. - 2009. - № 3. - С. 174-182. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Етнопсихологія--Виховання дитини
   Сімейне виховання--Українська сім’я--Народні традиції

Анотація: Автор аналізує проблему виховання дитини в українській народній традиції, а також здійснює спробу розкрити першоджерела народного виховання та його сутність.


Знайти схожі

9.


    Лозова, О. Б.
    Ігри, у які грають люди (за повістю І. Нечуя-Левицького "Кайдашева сім’я") [Текст] / О. Б. Лозова // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2009. - № 29. - С. 30 - 33. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Методика викладання--Українська література--Нечуй-Левицький І.--Творчість--Україна
Анотація: Мета уроку показати на основі прикладів з твору, хто грає й у які саме ігри; виявити причини, які заважають гармонії в родині Кайдашів; навчити учнів знаходити шляхи виходу з конфлікту.


Дод.точки доступу:
Нечуй-Левицький, І.С. (Відомий український письменник ; 1838-1918 рр.) \про нього\

Знайти схожі

10.


    Грибенко, Ірина.
    Школа і сім’я як агенти соціалізації підлітків [Текст] / Ірина Грибенко // Соціальна психологія. - 2009. - № 5. - С. 153-158. - Бібліогр.: 16 назв.
Рубрики: Вікова психологія --Підлітки
   Соціалізація особистості--Підлітки

   Школа і сім’я--Підлітки

Анотація: В останні десятиліття спостерігається значне загострення конфлікту між поколіннями. Це можна пояснити тим, що сучасні підлітки зростають в умовах , які значно відрізняються від умов, у яких соціалізувалися їхні батьки. Коли в суспільстві відбуваються значні політичні та економічні зміни , то це , без сумніву . не може не відбитися на традиційних агентах соціалізації, зокрема, на таких, як сім’я і школа.


Знайти схожі

11.


    Бирилюк , Оксана Михайлівна.
    Антропологія шлюбу: історико-правовий погляд [Текст] / О. М. Бирилюк // Держава і право. - 2011. - Вип. 52. - С. 128-134. - Бібліогр. наприкінці робіт
Рубрики: Шлюб--Сімейне право--Історія
Кл.слова (ненормовані):
сім’я -- подружжя -- форми шлюбу -- церковне благословення -- реєстрація шлюбу -- релігія та право
Анотація: Розкривається основна ідея та суть шлюбу як добровільного союзу чоловіка та жінки на основі християнського віровчення.


Знайти схожі

12.


    Шеденко, Н. В.
    Ми всі - одна сім’я, ми всі - це безліч "я" [Текст] : виховна година в 10 класі / Н. В. Шеденко // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2011. - № 26. - С. 14-16.
Рубрики: Шкільна педагогіка--Громадянське виховання
Анотація: План-конспект виховної години, мета якої виховувати в учнів повагу до родини, вміння оцінювати власні вчинки, уміння поважати гідність і права людини.


Знайти схожі

13.


    Зейналзаде, Ш.
    Етнокультурні уявлення про сім’ю у буденній свідомості українських та іранських студентів / Ш. Зейналзаде // Психологія і суспільство. - 2011. - № 3. - С. 66-69. - Бібліогр.: 17 назв.
Рубрики: Психологія--Соціальна
Кл.слова (ненормовані):
сім’я -- етнос -- уявлення -- асоціативний експеримент
Анотація: У статті розглядаються результати асоціативного експерименту в рамках дослідження системи уявлень про сім’ю у представників іранського та українського етносів. Аргументований висновок про структурну подібність в асоціативних полях поняття "сім’я" в українській і іранській вибірках.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах:
(22.11.2011р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

14.


    Дячук, Леонтій Володимирович.
    Особисті відносини подружжя за нормами ранньовізантійського права [Текст] / Л. В. Дячук // Держава і право. - 2011. - Вип. 54. - С. 112-118. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Сімейно-шлюбна сфера--Візантійське право--Історія--Держава і право
   Сім’я--Раннє християнство--Римське приватне право

Кл.слова (ненормовані):
подружжя -- правове становище -- немайнові відносини -- еволюція -- християнська парадигма
Анотація: Досліджуються юридичні аспекти особистих відносин подружжя в процесі еволюції їх сімейного становища на основі християнської ціннісної парадигми.


Знайти схожі

15.


    Культенко, Олександр Володимирович.
    Передумови виникнення інституту легалізації відносин фізичних осіб з нетрадиціною сексуальною орієнтацією [Текст] / О. В. Культенко // Держава і право. - 2011. - Вип. 54. - С. 318-324. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Сімейні відносини--Сімейне право
   Сімейно-шлюбна сфера--Цивільне право

Кл.слова (ненормовані):
шлюб -- сім’я -- цивільне партнерство -- гетеросексуальність -- гомосексуальність
Анотація: Розглянуто передумови виникнення інституту легалізації відносин фізичних осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.


Дод.точки доступу:
Венгуренко , Олена Валеріївна

Знайти схожі

16.


    Франчук, Юлія.
    Особливості соціально-психологічної адаптації молодих сімей офіцерів-прикордонників / Ю. Франчук // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2012. - № 2. - С. 108-111 . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія галузева
Кл.слова (ненормовані):
соціально-психологічна адаптація -- молода сім’я офіцера-прикордонника -- адаптаційні труднощі -- умови життєдіяльності -- особливості перебігу даптаційних процесів
Анотація: У статті, на основі емпіричного вивчення стану соціально-психологічної адаптації молодих сімей офіцерів-прикордонників з’ясовано, що під час процесного перебігу адаптивності в них виникають додаткові труднощі і проблеми. Аналіз сутності та змісту останніх дав змогу виокремити особливості ковітальної адаптації саме названої категорії молодих сімей.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

17.


    Леонова, Н. А.
    Фольклорно-літературні композиції з родинного життя [Текст] / Н. А. Леонова // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2012. - № 19-21. - С. 49-58. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Сім’я--Виховні заходи--Сценарії
Анотація: Стаття пропонує вчителям сценарій проведення виховного заходу з родинного життя.


Знайти схожі

18.


    Антонець, Марина.
    Християнські принципи виховання: азбука використання / М. Антонець // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2012. - № 3. - С. 113-118. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія виховання
   Психологія--Педагогічна

   Психологія вищої школи

Кл.слова (ненормовані):
студентство -- християнські принципи -- виховання -- предмет "Культура сімейно-психологічних відносин" -- родина -- сім’я -- Біблія -- дошлюбний секс -- самообмеження -- відповідальність
Анотація: Досвід викладання у вищій школі курсу "Культура сімейно-психологічних відносин", детальне вивчення традицій, проблем і перспектив сімейного виховання в сучасній Україні методом включеного спостереження та психоформувального експерименту серед студентів виявили виняткову значущість впровадження у повсякденну суспільну практику виховання дітей і молоді настанов та канонів християнської моралі.

Є примірники у відділах:
(17.10.2012р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

19.


    Мартенко, Олена.
    Урок на тему "Шлюб" : правознавство, 11 клас / О. Мартенко // Історія в сучасній школі : наук.-метод. журн. - 2012. - № 11/12. - С. 21-25
Рубрики: Правознавство в школі--Методика--Урок, 11 клас
Кл.слова (ненормовані):
шлюб -- укладення шлюбу -- реєстрація шлюбу -- РАЦС -- сімейне законодавство -- сім’я
Анотація: Запропоновано розробку уроку, мета якого: сформувати в учнів правові компетенції в галузі сімейного права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

20.


    Войтова, Л. В.
    Соціально-педагогічна робота щодо профілактики насильства над дітьми в сім’ї [Текст] / Л. В. Войтова // Соціальна педагогіка: теорія та практика. - 2013. - № 1. - С. 79-86. - Бібліогр.: с. 84-85 (9 назв) . - ISSN 1817-3764
Рубрики: Соціальна педагогіка--Сім’я
Кл.слова (ненормовані):
домашнє насильство
Анотація: Виявлено причини насильства в родині: низький рівень культури в суспільстві, слабка захищеність жертви з боку держави та правоохоронних органів, низький рівень особистісної культури, зловживання алкоголем і наркотиками, психічна неврівножанеість насильників тощо; викоремлено чинники, які зумовлюють виникнення жорстокого ставлення до дітей в сім’ї з боку батьків; проаналізовано підходи, які пояснюють причини насильства й жорстокості в сім’ї: соціологічний і психологічний; обгрунтовано зміст соціально-педагогічної роботи, спрямованої на вирішення проблеми домашнього насильства; проаналізовано складники профілактики насильства в родині; визначено напрями соціально-педагогічної роботи щодо профілактики насильства над дитиною в сім’ї.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-104