Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Сучасні освітні технології<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Добровська, Людмила.
    Система MATLAB як засіб формування складових технологічної компетентності [Текст] / Л. Добровська // Освіта і управління. - 2009. - № 3-4. - С. 141-146. - Библиогр.: с. 146 (4 назв.)
Рубрики: Сучасні освітні технології
   Інформаційні технології в освіті--Система MATLAB

   Інженерна освіта

Анотація: У статті розглядається процес формування складових технологічної компетентності майбутніх фахівців інженерного профілю із застосуванням пакетів прикладних програм системи MATLAB як інструменту інженено-комп'ютерного моделювання та аналізу даних.


Знайти схожі

2.


    Кухаренко, Володимир.
    Підготовка вчителя до дистанційного навчального процесу [Текст] / В. Кухаренко // Освіта і управління. - 2012. - № 1. - С. 14-18. - Библиогр.: с. 18 (4 назв.)
Рубрики: Дистанційне навчання
   Сучасні освітні технології

   Тьютор

Кл.слова (ненормовані):
Експеримент -- Вебінари
Анотація: Під час проведення експерименту з дистанційного навчання для школярів велика увага приділялась підготовці учителів. Після проходження навчання було проведено пілотне дистанційне навчання, під час якого було отримано методичні рекомендації до дистанційного навчального процесу школярів.


Знайти схожі

3.


    Чемеркін, Сергій.
    Причини низького рівня досліджуваності української мови в інтернеті [Текст] / С. Чемеркін // Освіта і управління. - 2013. - № 1-2. - С. 69-72. - Библиогр.: с. 72 (11 назв.)
Рубрики: Сучасні освітні технології
   Інтернет-комунікація

   Інтернет--Україномовні користувачі

Анотація: У статті зазначено, що нині зростає кількість користувачів, які спілкуються українською мовою у Всесвітній мережі, збільшується україномовний контент, відтак актуалізуються питання, пов'язані з дослідженням української мови в Інтернеті. Серед чинників, які не сприяють виникненню зацікавленості з боку науковців щодо цього об'єкта дослідження, автор визначає відсутність ефективної мовної політики, характер вікових особливостей науковців, а також те, що українська мова в Інтернеті - надзвичайно динамічна система, яка має тісний зв'язок з іншими семіотичними системами і яка є репрезентантом нової філософії мови.


Знайти схожі