Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Конференції і вісники (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Зовнішньоекономічна діяльність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Мірошниченко, І. В.
    Основні напрями формування митно-тарифного механізму зовнішньоекономічної діяльності галузей АПК [Текст] / І.В. Мірошниченко // Економіка АПК. - 2005. - №4. - С. 137-141.
Рубрики: Зовнішньоекономічна діяльність--АПК--Україна
   Імпорт в Україну

Кл.слова (ненормовані):
Конкурентні умови -- Зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: У статті розкривається поняття "митно-тарифна політика" як новий феномен розвитку експорту та імпорту товарів.


Знайти схожі

2.


   
    Основні показники економічного та соціального розвитку України [Текст] // Економіст. - 2003. - № 1. - С. 29-31
Рубрики: Економічний розвиток України
Кл.слова (ненормовані):
ІНВЕСТИЦІЇ -- ІНФЛЯЦІЯ -- ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА -- зовнішньоекономічна діяльність -- ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА

Є примірники у відділах:
(.2003р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Трегобчук, В. М.
    Про довгострокову стратегію сталого розвитку агропромислового комплексу [Текст] / В.М. Трегобчук, Б.Й. Пасхавер, А.Е. Юзефович, І.В. Прокопа та ін // Економіка АПК. - 2005. - № 7. - С. 3-11.
Рубрики: Агропромисловий комплекс України
   Аграрна політика України

Кл.слова (ненормовані):
Сільськогосподарське виробництво -- Ринкова інфраструктура -- Державна політика -- Зовнішньоекономічна діяльність -- Природокористування -- Сільські території
Анотація: Автори порушують стратегічні питання розвитку аграрного сектору держави. Також зазначають, що без розробки довгострокової стратегії розвитку національного агропромислового комплексу Україна не зможе вивести його на якісно нову траєкторію економічно ефективного й екологічно безпечного функціонування в оглядовій перспективі.


Дод.точки доступу:
Пасхавер, Б.Й.; Юзефович, А.Е.; Прокопа, І.В.; Молдаван, Л.В.; Крисанов, Д.Ф.; Шубравська, О. В.; Попова, О.Л.; Скурська , Н.М.; Яровий, В.Д.

Знайти схожі

4.


    Кириченко, Максим .
    Інтеграція банківської системи України у світовий фінансовий простір [Текст] / М. Кириченко // Регіональна економіка. - 2005. - № 3. - С. 134-142. - Бібліогр.:7 назв.
Рубрики: Банківська система України
   Інвестиції в Україні--Іноземні

Кл.слова (ненормовані):
Інтернаціоналізація -- Лібералізація -- Зовнішньоекономічна діяльність -- Іноземний капітал -- Фінансова система
Анотація: Досліджується проблема інтеграції вітчизняної банківської системи у світовий фінансовий простір з урахуванням процесів її інтернаціоналізації. Розглянуто питання вступу України до СОТ та інтеграціії до ЄС. Проаналізовано можливі наслідки лібералізації фінансового ринку, зокрема допуску на нього філій іноземних банків. Запропоновано ряд заходів з метою захисту інтересів українських банків.


Знайти схожі

5.


    Патерило, Ірина Володимирівна .
    Правові умови вступу України до СОТ та їх вплив на зовнішньоекономічну діяльність [Текст] / І. В. Патерило // Держава і право. - 2011. - Вип. 52. - С. 481-487. - Бібліогр. наприкінці робіт
Рубрики: Світова торгівля--Зовнішньо-економічні зв’зки--Україна - СОТ
Кл.слова (ненормовані):
глобальна фінансова криза -- СОТ -- зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: Досліджуються умови вступу України до СОТ в аспекті впливу на зовнішньоекономічну діяльність з урахуванням обставин, пов’язагих із глобальною фінансовою кризою.


Знайти схожі

6.


    Омельченко, А. В. (кандидат юридичних наук; доцент; завідувач кафедри цивільного та трудового права ДВНЗ " Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана").
    Інтеграція та співробітництво України із Світовою організацією торгівлі [Текст] / А. В. Омельченко // Митна справа. - 2011. - № 4. - С. 3-9.
Рубрики: Міжнародні торгівельні відносини
   Світова організація торгівлі

   Світовий економічний простір

   Національне законодавство--Правове звбезпечення

   Розвиток економіки--Організаційно-правові засади

   Україна
Кл.слова (ненормовані):
Зовнішньоекономічна інтеграція -- Організаційне забезпечення -- Зовнішньоекономічна діяльність -- Державне управління
Анотація: Досліджуються організаційно-правові засади інтеграції та співробітництва України із Світовою організацією торгівлі. Зовнішньоекономічна інтеграція є важливим фактором ефективного розвитку економіки України. Однак успіх процесу такої інтеграції тісно пов'язаний із бажанням, готовністю та здатністю України трансформувати національне законодавство та проводити реформу у сфері державного управління відповідно до принципів європейського та міжнародного права, враховуючи при цьому національні економічні інтереси.


Знайти схожі

7.


Колесниченко, В. В.

    Допіпка, В. О.
    Контрабанда спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації [Текст] / В. О. Допіпка // Митна справа. - 2012. - № 2. - С. 45-49. - Библиогр.: с. 49 (назв.)
Рубрики: Митний кордон України--Незаконне переміщення предметів--Суспільна небезпека
   Конституція України--Національна безпека

   Кримінальне законодавство України

Кл.слова (ненормовані):
Криміналізація -- Зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: Аналізуються проблемні питання, що виникають в процесі діяльності Митної служби. Визначаються засади застосування нового кримінального та митного законодавства, зазначаються шляхи вдосконалення правової бази організації діяльності митних органів України.


Знайти схожі

8.


Колесниченко, В. В.

    Трусов, С. І.
    Механізм участі громадськості в управлінні митною справою через звернення громадських об`єднань [Текст] / С. І. Трусов // Митна справа. - 2012. - № 2. - С. 50-61. - Библиогр.: с. 61 (7 назв.)
Рубрики: Розбудова правової держави--Україна
   Громадське суспільство України

   Держмитслужба України--Громадська рада

Кл.слова (ненормовані):
Державна політика -- Зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: Досліджується роль і місце громадських об`єднань (організацій, бізнес-асоціацій) в економічному розвитку України, зокрема в експортно-імпортній галузі та митній справі. Окреслюється модель участі громадськості в управлінні митною справою через звернення громадських об`єднань, формулюються варіанти пропозицій громадським організаціям щодо технології звернень, які стосуються змін редакції регуляторних актів з митної справи; на підставі Критеріїв Економічного-соціального комітету ЄС сформованні вимоги до громадських об`єднань, за умови виконання яких вони можуть бути визначені європейськими і залучені до співпраці з ЄСК.


Знайти схожі

9.


    Левченко, С. Г.
    Щодо до питання визначення компетенції митних органів України та складових елементів в світлі оновлення митного законодавства України [Текст] / С. Г. Левченко // Митна справа. - 2013. - № 1. - С. 15-21. - Библиогр.: с. 21 (18 назв.)
Рубрики: Митний кодекс України--Положення--Перегляд та удосконалення
   Всесвітня митна організація--Рамкові стандарти безпеки

   Митна служба України--Реформування

Кл.слова (ненормовані):
Виконавча влада -- Зовнішньоекономічна діяльність -- Митні платежі
Анотація: В статті аналізуються проблемні питання визначення такого поняття як "компетенція митних органів". Зроблено акцент на тому, що відсутність чіткої регламентації митних органів та їх посадових осіб призводить до виникнення цілого ряду проблем в процесі побудови ефективної системи державного управління України, порушення законності в державі, підвишення ступеню ризиків в діяльності митної служби.


Знайти схожі

10.


    Мазур, В. Л.
    Проблеми регулювання ринку брухту чорних металів в Україні [Текст] / В. Л. Мазур, М. В. Тимошенко, С. В. Мазур // Економіка України. - 2014. - № 11. - С. 39-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Металургія--Металобрухт--Ринок (екон.)--Україна
Кл.слова (ненормовані):
економіка -- бюджет -- промислова політика -- експорт -- оподаткування -- зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: Проаналізовано урядові рішення останнього десятиріччя, спрямовані на стабілізацію внутрішнього та зовнішнього ринків брухту чорних металів, який є сировиною для металургії. Показано недоліки промислової політики держави стосовно брухтозаготівельної підгалузі, що спеціалізується на заготівлі, переробці металобрухту для українських металургійних підприємств та його експорті. Розглянуто невідповідності діючих нормативно-правових актів у сфері експорту металобрухту підписаним Україною Угодам про приєднання до СОТ та асоціацію з ЄС. Дано рекомендації щодо приведення цих нормативних актів до рівня стандартів європейських країн, а також збільшення валютних надходжень у державу і дохідної частини бюджету України.


Дод.точки доступу:
Тимошенко, М. В.; Мазур, С. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25