Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Фінансове право -- Теорія<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Хохуляк, В`ячеслав.
    Методологія науки фінансового права [Текст] : умови та тенденції сучасного розвитку / В. Хохуляк // Підприємництво, господарство і право. - 2005. - № 2. - С. 16-19. - Бібліогр. 40 назв.
Рубрики: Фінансове право--Теорія
Анотація: Аналізується ступінь наукового розроблення проблеми, дається визначення та характеристика об`єктивних закономірностей, умов та особливостей сучасного розвитку методології науки фінансового права, перспективних тенденцій такого розвитку.


Знайти схожі

2.


    Клименко, Андрій.
    Фінансовий моніторинг - особлива форма фінансового контролю [Текст] / А. Клименко // Підприємництво, господарство і право. - 2005. - № 4. - С. 101-105. - Бібліогр. 13 назв.
Рубрики: Фінансове право--Теорія
   Фінансовий контроль

Анотація: Розглядається сутність та визначення поняття "фінансовий моніторинг" для його запровадження у законотворчому процесі. Для цього також розкривається зміст фінансового контролю та визначається поняття "форма фінансового контролю".


Знайти схожі

3.


    Пацурківський, П.
    Філософсько-методологічні виклики науки фінансового права [Текст] / П. Пацурківський // Право України. - 2014. - № 2. - С. 272-282. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансове право--Теорія
Анотація: У статі розкрито переважно не науковий характер пострадянського вітчизняного пізнання фінансово-правової дійсності та одержаного в його результаті знання про цю дійсність. Обгрунтовано висновок, що оскільки право, зокрема фінансове, має процесуальну природу, то наукове його пізнання належить здійснювати відповідно до некласичних стандартів науковості. Резюмується, що в такому разі наука фінансового права як перехідне явище має містити такі якісно виокремлені та функціонально автономні рівні рефлексії над фінансово-правовою дійсністю: філософію фінансового права; соціологію фінансового право; доктрину фінансового права; емпіричні дослідження фінансового права. Обгрунтовано прогноз, що трансформація галузевих юридичних наук за вище сформульованим принципом у строгій відповідності з некласичними стандартами науковості призведе до фактичної самоліквідації загальнотеоретичного правознавства як безпредметного пізнання та трансформує властиві для пострадянської традиції правопізнання галузеві юридичні науки у чотири вище зазначені рівні правопізнання.


Знайти схожі