Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Сас, І. С.@<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Сас, І. С.
    Аналіз ефективності концентрації виробництва в аграрних підприємствах [Текст] / І. С. Сас // Економіка АПК. - 2016. - № 4. - С. 92-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка агропромислового виробництва--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Метод DEA
Анотація: В статті автор розглядає застосування методу DEA, як важливим інструментом діагностики діяльності прідприємств у рамках аналізу станів їх економічного розвитку.


Знайти схожі

2.


    Андійчук, В. Г.
    Економічна концепція: сутність і форми вияву [Текст] / В. Г. Андійчук, І. С. Сас // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 3. - С. 13-19 : мал. - Бібліогр. с. 19 (16 назв.)
Рубрики: Агропромисловий комплекс
Анотація: Розглянуто підходи до тлумачення сутності економічної концепції та наведено власне розуміння даного питання. Залежно від характеру розвитку даного процесу наведено дві форми вияву: корпоративно-управлінську та владно-управлінську.


Дод.точки доступу:
Сас, І.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Андрійчук, В. Г.
    Методичні підходи до визначення меж землекористування в умовах загрози монополізації ринку оренди землі [Текст] / В. Г. Андрійчук, І. С. Сас // Економіка АПК. - 2017. - № 8. - С. 22-33 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрне виробництво--Стратегічне планування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
агропромислові формування -- економіко-математична модель
Анотація: Мета статті - обґрунтувати необхідність встановлення граничних меж землекористування для великотоварних агропромислових компаній і запропонувати спосіб такого вдосконалення, за якого забезпечується повне завантаження переробних потужностей зазначених компаній власною сировиною. Практична значущість полягає в тому, що запровадження в практику розробленого методичного підходу дасть змогу не допустити монополізації ринку оренди землі, а отже, створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього агробізнесу на селі.


Дод.точки доступу:
Сас, І. С.

Знайти схожі

4.


    Андрійчук, В. Г.
    Критерії розподілу аграрних підприємств за розміром та диференціації рівня державної підтримки агробізнесу [Текст] / В. Г. Андрійчук, І. С. Сас // Економіка АПК. - 2017. - № 10. - С. 13-24 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка АПК--Аграрна політика--Сільський розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
градація розміру підприємств -- показники розміру
Анотація: Мета статті - встановити градації аграрних підприємств за їх розміром на основі обґрунтування взаємоузгоджених критеріїв такої градації, що найбільш відповідає специфіці сільського господарства і його організаційно-правовій побудові та розробка рекомендацій щодо надання економічних преференцій суб'єктам малого бізнесу.


Дод.точки доступу:
Сас, І. С.

Знайти схожі