Гнибіденко, І.
    Соціальний вимір в умовах глобалізації як засіб забезпечення соціального захисту та прав людини [Текст] / І. Гнибіденко // Україна: аспекти праці. - 2005. - № 2. - С. 33-39
Рубрики: Соціальний захист
   Права людини

   Глобалізація

Анотація: Дотримання прав і гарантій українських громадян на тлі світової глобалізації і є предметом наукового дослідження в цій статті.





    Буравльов, Євген Павлович.
    Науково-технологічна безпека України у контексті глобалізації [Текст] / Є. Буравльов, В. Стогній // Вісник Національної академії наук України. - 2005. - №3. - С. 32-40. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Глобалізація
   Національна безпека--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Національна програма дій -- Концепція національних інтересів -- Соціально-економічні трансформації
Анотація: Аналізуються потенційні явища і чинники, що можуть загрожувати національній безпеці країни, а також негативні прояви глобалізаційних процесів. Наголошується на необхідності розробки Концепції національних інтересів держави, яка б стала підгрунтям Національної програми дій. Розглядається науково-технологічна безпека України як важливий фактор соціально-економічних трансформацій.


Дод.точки доступу:
Стогній, Вадим Сергійович




    Кисельов, М.
    Екологічні реалії та політична культура [Текст] / М.Кисельов // Сучасність. - 2002. - № 10 . - С. 92-102
Рубрики: Екологічна безпека
   Політична культура

   Глобалізація






    Ніколаєв, Євген
    Неглобалізована глобалізація? [Текст] / Євген Ніколаєв // Людина і політика. - 2004. - № 1. - С. 117-126. - Бібліогр.: 23 назв.
Рубрики: Глобалізація





    Ільюшина, Е.
    Глобалізація і постмодерне суспільство [Текст] / Е. Ільюшина // Соціологія : теорія, методи, маркетинг. - 2004. - № 4. - С. 79-99
Рубрики: Глобалізація





   
    Промова Посла Сполучених Штатів Америки в Україні Джона Хербста в Національній академії державного укправління при Президентові України [Текст] : (Київ, 18 травня 2004 р.) // ВІсник НацІональноЇ академІЇ державного управлІння при ПрезидентовІ УкраЇни. - 2004. - № 2. - С. 14-18
Рубрики: Глобалізація





    Войтович, Р.
    МІсце, роль та функцІЇ нацІональноЇ держави в контекстІ сучасних глобалІзацІйних процессІв [Текст] / Р. Войтович // ВІсник НацІональноЇ академІЇ державного управлІння при ПрезидентовІ УкраЇни. - 2004. - № 2. - С. 70-81. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: НацІональна держава
   Глобалізація


Свободных экз. нет



    Дашутін, Григорій.
    Криза традиційних політичних цінностей в епоху глобалізації [Текст] / Г. Дашутін // Вища освіта України. - 2005. - № 3. - С. 51-58. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Глобалізація
   Політика України--Політичні цінності






    Шкурат, І.
    Глобалізація - це ризики, але й можливості [Текст] / І. Шкурат // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2005. - № 3. - С. 476-482. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Глобалізація





    Андрійчук, В.
    У системі глобальних "глобальних підприємців" [Текст] / В. Андрійчук // Політика і час. - 2005 . - № 7. - С. 29-37
Рубрики: Глобалізація
Анотація: Зв'язаність та взаємозалежність процесів, що відбуваються в світі, стали основною тенденцією розвитку, оскільки інтернаціоналізація зачепила практично всі сфери, вийшовши на якісно новий етап глоболізації.





    Войтович, Р.
    Сутність глобалізації в контексті сучасних дослідницьких підходів (з позицій глобалізму) [Текст] / Р. Войтович // Вісник академії державного управління при Президентові України. - 2005. - № 4. - С. 15-23. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Глобалізація





    Радзієвський, І.
    Понятійно-концептуальний вимір сучасних глобальних трансформацій [Текст] / І. Радзієвський // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2006. - № 1. - С. 77-83. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Глобалізація
Анотація: Розкрити основні концепції та підходи до розуміння сучасних глобальних трансформацій





    Войтович, Р.
    Сутність глобалізації в контексті сучасних дослідницьких підходів ( з позицій антиглобалізму) [Текст] / Р. Войтович // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2006. - № 1. - С. 84-89. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Глобалізація
Анотація: Аналіз основних антиглобалістичних підходів до визначення змісту глобалізації





    Фесенко , М.
    У вирі перемін [Текст] / М. Фесенко // Політика і час. - 2006. - № 5. - С. 23-34. - Бібліогр.
Рубрики: Глобалізація
Анотація: Глобалізація, як і будь-який процес не може однаковою мірою задовольняти інтереси усіх людей та груп, при будь-якому варіанті її розвитку хтось виграє. хтось програє. Більш того, абсолютна соціальна рівність неможлива принципово.





    Ярмиш, Г.
    Від протистояння до співробітництва [Текст] : парадокси глобалізації крізь призму безпеки / Г. Ярмиш // Політика і час. - 2006. - № 11. - С. 17-21 : кол.іл. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: Глобалізація
Анотація: Глобалізація - це новий якісний етап у природно-історичному поступі людства, прорив у цивілізаційному розвитку, але тут є позитивні і негативні прояви, неоднозначність її впливу на життя суспільства.





    Козюк, В. В.
    Політика Федеральної резервної системи та Європейського центрального банку: порівняння з позиції сучасної монетарної теорії та проблем глобалізації [Текст] : общественно-политическая литература / В. В. Козюк // Економічна теорія. - 2007. - № 1. - С. 65 - 75.
Рубрики: Світова економіка--Банки--Монетарна політика
   Глобалізація

Анотація: На основі аналізу показників середніх та дисперсійних значень інфляції, безробіття та зростання ВВП за 1971 - 2006 роки виявляються системні риси монетарної політики ФРС та ЄЦБ, які порівнюються у світлі сучасної монетарної теорії та проблем глобалізації.





    Возняк, Міхал Габріель.
    Економічні випробування Польщі у контексті глобалізації та регіоналізації [Текст] : общественно-политическая литература / М. Г. Возняк // Журнал європейської економіки. - 2007. - Т. 6 (№ 1). - С. 28 - 50. - Бібліогр.: 36 назв.
Рубрики: Європейська інтеграція
   Глобалізація

   Економічна політика--Польща

Анотація: У світі інтеграції та глобалізації реальні та регуляторні процеси в Польщі дедалі більше залежать від того, що відбувається у світовій економіці. Необхідна державна політика, спрямована на підтримку, раціоналізацію, створення ринкового механізму, розвиток підприємств та інновацій. Політика повинна базуватися на довготерміновій глобальній стратегії, сконцентрованій на збільшенні продуктивності, розвитку людського капіталу.





    Шергін, С.
    Парадокси і проблеми глобалізації [Текст] / С. Шергін // Зовнішні справи. - 2008. - № 5. - С. 42-45 : кол.іл
Рубрики: Глобалізація
Анотація: Питання про глобальне лідерство не вирішує проблем країн периферії.





    Ринковий, Тарас.
    Державний чиновник у системі сучасної моди [Текст] / Т. Ринковий // Науковий світ. - 2008. - № 11. - С. 26-28.
Рубрики: Етикет--Діловий протокол
   Одяг--Мода

   Глобалізація

Кл.слова (ненормовані):
дендізм
Анотація: Сьогодні ми спостерігаємо приклади впровадження так званого дрес-коду в державних установах і органах державної влади, що визначає вимоги та форму одягу для співробітників цих установ та організацій. Мода перетворюється на суспільний інститут .





    Тарасюк, М. В.
    Контролінг як інструмент подолання негативних проявів глобалізації в торговельному бізнесі [Текст] / М. В. Тарасюк // Економіка та держава. - 2008. - № 10. - С. 16-17. - Бібліогр. с. 17 (7 назв.)
Рубрики: Глобалізація
   Тогівля--Контролінг

Анотація: У статті розглянуто різноманітні підходи до визначення сутності глобалізації, надане авторське визначення глобалізації торговельного бізнесу. Окреслено негативні та позитивні прояви глобалізації в торгівлі України. На підставі дослідження сучасних напрацювань з питань контролингу визначено його сутність та обгрунтовано доцільність його впровадження в управління суб'єктами торговельного бізнесу в умовах глобалізації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)