Соколенко, Л. В.
    Реакции гетероциклизации N-трифторметилсульфонил-N-арлкарбодиимидов [Текст] / Л. В. Соколенко, И. И. Малетина [и др.] // Журнал органічної та фармацевтичної хімії. - 2009. - Т. 7 , Вип. 3. - С. 49-56. - Бібліогр. : с. 56.


Дод.точки доступу:
Малетина, И. И.; Власенко, Ю. Г.; Чернега, А. Н.; Цымбал, И. Ф.; Ягупольский, Л. М.




    Власенко, Ю. Г.
    Розвиток економіки України в умовах четвертої промислової революції [Текст] / Ю. Г. Власенко, Т. В. Букіна, Л. М. Литвин // Економіка та держава. - 2021. - № 1. - С. 53-60 : табл. - Бібліогр. с. 59-60 (18 назв)
Рубрики: Промисловість--Інновації--Україна
Анотація: У статті розглядаються питання особливостей розвитку та умов запровадження принципів та складових четвертої промислової революції (Індустрії 4.0) в Україні. Проаналізовано трактування поняття як нового рівня організації виробництва і управління ланцюжком створення вартості протягом усього життєвого циклу продукції, що випускається, зміни технологічних укладів з подальшим різким стрибком продуктивності і зростанням економіки (промислові / індустріальні революції), появи інформаційних систем відкритого доступу, а також глобальних інтегрованих між собою промислових мережевих потоків, що виходять за межі інформаційного простору окремого підприємства і мають здатність взаємодіяти між собою.Показано, що надмірна продуктивність матеріальних і нематеріальних галузей національної економіки дає можливість у найближчій перспективі досягнути належного рівня прожиткового мінімуму в суспільстві, незалежно від віку, фахової приналежності і соціального статусу члена спільноти. Результатом цього також повинно бути вирівнюння неналежних пропорцій між класами суспільства, реального утворення в Україні потужного середнього класу. А сама сутність цього процесу піддається повному функціональному прониканню мережевих складових інтернету та IT-технологій в практично усі сфери суспільного життя і галузі промисловості — від повсякденного побуту до промислового виробництва. "Індустрія 4.0", передбачає застосування "інтернету речей", а також Big Data (структурованих і неструктурованих даних величезних обсягів і значного розмаїття) на виробництві, завдяки чому його ланки пов'язані між собою за допомогою значної кількості різноманітних платформ мережі інтернет, самостійно та індивідуально знаходять та запроваджують напрямки можливого зниження власних витрат.Обгрунтовано, що подекуди дещо обережне ставлення до пришвидшення темпів впровадження та реалізації проєктів Індустрії 4.0 може суттєво знизити шанси досягнення позитивних результатів, а тренд із створення широких, різнопланових мульти-стейкхолдерських платформ працевлаштування повинен бути орієнтованим на зростання або розгортання технологічних виробничих напрямів, програм підтримки підприємництва, що прискорюється за рахунок цифрової трансформації і цифровізації сфери підприємництва.


Дод.точки доступу:
Букіна, Т.В.; Литвин, Л.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)