Відмиш, Л. І.
    Система виховної роботи школи [Текст] / Л. І. Відмиш, Т. В. Хруленко // Виховна робота в школі. - 2008. - № 5. - С. 5-12. - Зміст: Концепція виховної роботи ; Модель виховної роботи ; Організаційна структура виховної роботи ; Модель учнівського самоврядування
Рубрики: Виховання--Організація виховної роботи
Анотація: У статті висвітлено досвід роботи та представлено концепцію і модель виховної роботи школи.


Дод.точки доступу:
Хруленко, Т.В.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Відмиш, Л. І.
    Моральне виховання в загально-освітньому навчальному закладі (семінар педагогів-організаторів) [Текст] / Л.І. Відмиш // Виховна робота в школі. - 2010. - № 10. - С. 24-26. - Бібліогр.: 10 назв.
Рубрики: Педагогіка--Педагогічна майстерність
   Виховання--Моральне

Кл.слова (ненормовані):
моральне виховання -- моральні цінності -- моральна вихованість -- нормативно-правове забезпечення
Анотація: Представлений захід розроблений з метою ознайомити учасників семінару з нормативно-правовим забезпеченням, яке стосується морального виховання учнів загальноосвітнього навчального закладу, розкрити його сутність, здійснити обмін досвідом роботи закладу з визначеної теми.





    Відмиш, Л. І.
    Система національного виховання: шляхи та засоби реалізації / Л. І. Відмиш // Виховна робота в школі. - 2011. - № 8. - С. 7-9. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Виховання--Національно-патріотичне
Анотація: Сценарій засідання методичного кабінету розроблене з метою ознайомити з нормативно-правовим забезпеченням національного виховання, його сутністю, особливостями, шляхами та засобами реалізації; здійснити обмін досвідом роботи з питання національного виховання.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах:
(01.09.2011р. - Б.ц.) (вільний)




   
    Компаративний аналіз на уроках української літератури в контексті нових освітніх стандартів [Текст] / Л. І. Відмиш [та ін.] // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2015. - № 28-29. - С. 6-16. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Українська література--Компаративистика
Анотація: Останнім часом компаративістика в Україні активно розвивається. Сьогодні центр уваги в порівняльному літературознавстві переноситься з вивчення контактних і генетичних зв’язків на вивчення типологічних спільностей і відповідностей, що містяться в сюжетах, тематиці, образній системі, жанровій структурі, стильових особливостях окремих творів і навіть цілих літературах.


Дод.точки доступу:
Відмиш, Л. І.; Аркушенко, А. А.; Овчаренко, Н. О.; Подлісецька, А. П.




   
    Зовнішня компаративістика на уроках української літератури [Текст] : матеріали до уроків / Л. І. Відмиш [та ін.] // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2015. - № 30. - С. 32-36.
Рубрики: Українська література--Порівняльне літературознавство--Урки--Методика викладання
Анотація: Стаття пропонує дидактичні матеріали до уроків із зовнішньої компаративістики на уроках української літератури.


Дод.точки доступу:
Відмиш, Л. І.; Аркушенко , В. В.; Овчаренко, Н. О.; Подлісецька, А. П.




    Гримач, І. М.
    Розвиток в учнів життєвих компетентностей на підставі системи цінностей і якостей особистості / І. М. Гримач, Л. І. Відмиш // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2016. - № 3(Берез.). - С. 5-10
Рубрики: Виховання--Розвиток особистості учня
Кл.слова (ненормовані):
виховна система
Анотація: Запропоновано досвід роботи переможниці Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року" з організації виховної роботи класу.


Дод.точки доступу:
Відмиш, Л. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Відмиш, Л. І.
    Формування у школярів громадянських компетентностей за умов сучасних викликів суспільства : (науково-практичний семінар для педагоігв-організаторів ЗЗСО) / Л. І. Відмиш // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2019. - № 12. - С. 2-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Педагогіка--Педагогічна майстерність--Заняття, конкурси, тренінги
Кл.слова (ненормовані):
компетентності -- громадянські компетентності -- педагогічні методи -- соціологічні методи -- соціально-педагогічні методи
Анотація: Захід покликаний поглибити знання про громадянські й соціальні компетентності школярів, окреслені в Концепції "Нова українська школа", наголосити на педагогічних і соціально-педагогічних методах формування зазначених компетентностей, розкрити сучсні підходи до організації ефективного громадянського виховання дітей і молоді, презентувати інструментарій для дослджіення в учнів сформованої громадянськості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)