Лімборський, Ігор.
    (Ре)презентація і (ре)інтерпретація "чужого"слова при художньому перекладі за доби глобалізації (з погляду літературознавчої компаративістики) [Текст] / Ігор Лімборський // Слово і час. - 2010. - № 9. - С. 59-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Переклад--Художній
   Компаративістика--Літературна

Кл.слова (ненормовані):
Національні традиції -- Глобалізація -- Переклад
Анотація: У статті розглянено важливі проблеми літературознавчої компаративістики в контексті функціонування художнього твору в іншій національній культурі, іншому мовному середовищі, яке не просто сприймає літературний текст, а й має бути готовим до такого сприйняття. Автор здійснює спробу проаналізувати особливості художнього перекладу в аспекті взаємодії "своєї" і "чужої" літературної традиції.





    Молодняк, Н.
    Бабусина скриня : конспект уроку українознавчого спрямування / Н. Молодняк // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2012. - № 4. - С. 39-41
Рубрики: Виховні заходи--Національно-патріотичне виховання
   Українська мова--Позакласний захід

   Народознавство--Позакласні заходи

Кл.слова (ненормовані):
національні традиції -- український рушник -- пісня -- калина
Анотація: Урок розроблений з метою поглибити знання учнів про краєзнавство, акцентувати увагу на потребі зберігати як святиню все те, що пов'язує людину з рідною землею; розвивати зв'язне мовлення та логічне мислення учнів; виховувати в дітей любов до національних традицій, народної мудрості, до краси та гармонії навколишнього світу.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах:
(18.04.2012р. - Б.ц.) (вільний)




    Гузь, О.
    Калина [Текст] : інтегрований курс з народознавства, краєзнавства, художньої праці, музики та народної хореографії для 1-4 років навчання учнів початкової та основної школи / Олена Гузь // Початкова школа. - 2014. - № 7. - С. 27-31.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Початкова освіта--Плани і програми
Кл.слова (ненормовані):
авторська програма -- український фольклор -- національна культура -- національні традиції

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




   
    Перелік публікацій за 2015 рік [Текст] // Фізичне виховання в школах України. - 2015. - № 12. - С. 35-39.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Фізична культура--Журнали
Кл.слова (ненормовані):
знаменні дати -- редакційні матеріали -- перелік статей з журналу -- досвід -- методичні перлинки -- національні традиції -- свята фізкультури -- спорт-ерудит -- популярна енциклопедія спорту та ін.
Анотація: У рубриці "Редакційні матеріали" подано перелік публікацій за 2015 рік за тематикою спорту та фізичної культури.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Булавінцева, О. М.
    "І все-таки: в началі було слово!" : [захід] / О. М. Булавінцева // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2016. - № 10(Жовт.). - С. 32-35
Рубрики: Сценарії--Свято мови
   Українська мова--Позакласний захід

   Виховні заходи--Національно-патріотичне виховання

Кл.слова (ненормовані):
українська мова -- національні традиції
Анотація: Захід розроблений з метою розширювати знання про красу і багатство української мови; ознайомити дітей з українськими обрядами та звичаями; пробудити почуття національної гідності; виховувати любов до рідної мови, рідного краю, почуття поваги до українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Майданець-Баргилевич, Олена.
    Художній текстиль у Київській академії імені Михайла Бойчука / О. Майданець-Баргилевич // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2018. - № 10. - С. 61-68. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Мистецька
   Вища освіта--ВНЗ--Україна

Кл.слова (ненормовані):
декоративне мистецтво -- художній текстиль -- національні традиції -- сучасна інтерпретація
Анотація: У статті розглядається в історичному аспекті педагогічна діяльність колективу зі спеціалізації "Художній текстиль" в Академії імені Михайла Бойчука, який упродовж багатьох років розробляє і вдосконалює програми та творчо-методологічні засади підготовки та формування митця-професіонала у галузі художнього текстилю.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шестак, Олександра
    Родинне свято "Вічний дарунок - хустина квітчаста" [Текст] / Олександра Шестак // Українська мова і література в школі. - 2017. - № 5. - С. 62-64. - Бібліогр.: 3 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Народознавче виховання
Кл.слова (ненормовані):
позакласні заходи -- національні традиції -- хустка-оберег

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Копко, Л. І.
    Вечорниці на Андрія : захід / Л. І. Копко // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2017. - № 11. - С. 11-15
Рубрики: Народознавство--Свята народного календаря
   Народознавство--Позакласні заходи

Кл.слова (ненормовані):
національні традиції -- Андріївські вечорниці -- калита
Анотація: Захід розроблений з метою подати учням відомості про національні традиції; виховувати почуття поваги до Батьківщини; розвивати культуру мовлення, відчуття слова, навички сценічного мистецтва.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Костюкова, Валентина.
    Розвиток спеціалізації художньої вишивки і моделювання костюма в Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука: історичний аспект / В. Костюкова // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2019. - № 5. - С. 54-62. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Вища освіта--Мистецька--Художня
   Вища освіта--ВНЗ--Україна

Кл.слова (ненормовані):
декоративне мистецтво -- професійно-мистецька освіта -- художня вишивка -- моделювання костюма -- вишивальне мистецтво -- національні традиції -- сучасні інтерпретації
Анотація: Висвітлюється історичний аспект формування та розвиток творчої діяльності спеціалізації художньої вишивки й моделювання костюма у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Юніцька, Н. М.
    Весна і світле воскресіння [Текст] / Н. М. Юніцька // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2020. - № 10/12. - С. 74-77
Рубрики: Загальноосвітні школи--Навчальні предмети--Народознавство
   Традиції та обряди--Релігійні свята--Великдень

   Свята--Шкільне свято--Великдень

Кл.слова (ненормовані):
традиції -- національні традиції -- традиційна культура -- історична культура -- релігійні свята
Анотація: З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Це величне свято світлого Воскресіння Христа, який приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував їх своїм стражданням.