Головна
Місце
зберігання
примірників

Бази даних


Систематична картотека статей- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=матеріальні блага<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Єрохін, К. Я.
    Організація раціональної системи преміювання в підприємствах та оподаткування додаткової заробітної плати [Текст] / К.Я. Єрохін // Економіка АПК. - 2008. - № 6. - С. 136-140. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Економіка підприємства--Облік витрат
   Трудові ресурси--Оплата праці--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Матеріальні блага -- Майно -- Оклад -- Тарифна ставка
Анотація: У статті досліджується оплата праці та система преміювання, яка є її свкладовою частиною. Зазначено, що премії на підприємстві можуть бути виплачені як у вигляді додаткової зарплати, так і в складі інших заохочувальних виплат.


Знайти схожі

2.


    Осік, Юрій.
    Менеджмент у вищій школі: проблеми і перспективи розвитку / Ю. Осік // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2012. - № 3. - С. 108-112. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Вища освіта--Управління
Кл.слова (ненормовані):
вища школа -- модель менеджменту -- людина -- економічний стиль життя -- економічне щастя -- матеріальні блага -- духовні цінності -- етичний менеджмент -- рефлексивність менеджера -- емоційне сприйняття -- тестування -- професійна компетентність
Анотація: Стаття висвітлює низку "незручних" питань для сучасної освітньої моделі менеджменту у вищій школі, а саме: що таке економіка щастя і як їй навчати; якможливе соціально-етичне узмістовлення менеджменту у діяльності майбутнього фахівця?; чому потрібна рефлексія у менеджменіт і як її здійснювати ефективно?; чим вагоме емоційне сприйняття економічної поведінки та якою мірою на емоції і почуття має зважати менеджер?; у чому обмеженість тестового констролю знань студентів як для їхньої професійної компетентності, так і для повноцінного особистісного розвитку.

Є примірники у відділах:
(17.10.2012р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Богачов, Андрій.
    Блага цивілізації [Текст] / Андрій Богачов // Філософська думка. - 2014. - № 1. - С. 43-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Практична філософія--Соціальна етика--Методологія
Кл.слова (ненормовані):
матеріальні блага -- духовні блага -- матеріалізм -- соціальна інволюція -- цивілізація -- цивілізована рівність
Анотація: Автор статті досліджує буттєві сфери суспільства, блага цивілізації в аспекті життєвих потреб.


Знайти схожі

4.


    Соф'їн, Михайло.
    Нерівномірність податкового навантаження в умовах євроінтеграційного курсу України [Текст] / Михайло Соф'їн // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 8. - С. 100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейська інтеграція--Податкова політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суб’єкт господарювання -- податкова ставка -- матеріальні блага -- фінансовий потенціал
Анотація: У статті на основі аналізу наукових поглядів учених та норм чинного законодавства досліджено проблему нерівномірності податкового навантаження в контексті формування та реалізації фіскальної політики України в умовах євроінтеграційного курсу України. Наголошено, що до оцінки рівня суб’єктивного благополуччя дослідники включили не тільки пряму відповідь на питання про задоволеність, але й питання щодо позитивності/негативності щоденного досвіду людей. Обґрунтовано, що нині необхідність зменшення податкового навантаження в Україні не викликає жодних сумнівів, однак при цьому зниження повинно бути поступовим та супроводжуватись зниженням рівня витрат із державного бюджету. З’ясовано, що прогресивне оподаткування є необхідним кроком на шляху забезпечення рівномірного розподілу матеріальних благ між різними верствами населення та підтримання загальносуспільного блага на належному рівні. Зроблено висновок, що зменшення податкового навантаження в сучасних умовах може здатись хибним кроком, оскільки це начебто повинно зменшувати суму коштів, які потрапляють до державного бюджету, однак це не так. Головне призначення зниження податкового навантаження полягає у тому, щоб вивести несумлінних платників податків із тіні, а також створити умови, за яких великі платники податків будуть повністю відповідати за своїми податковими зобов’язаннями. Усе це у сукупності повинно створити «прозору» систему оподаткування та в результаті фактично збільшити надходження до бюджету.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі